Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Co was denerwuje w H3?
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

SoQ PW
29 listopada 2006, 15:11
Przewaznie i w takim, i w innym :P

Alistair PW
29 listopada 2006, 16:44
Te Harpie Gniazda musieli w końcu zmienić na Wieżę Gryfów, bo w H3 ZE jest poprawnie. Coraz trudniej Cię rozpoznać Złoty Smoku. Patrząc na głowę jesteś bardziej Czerwony niż Złoty :)

SoQ PW
5 grudnia 2006, 02:25
Denerwujacy jest fakt, ze gdy moj zwiadowca (znaczy sie bohater z jednym stworzeniem) zostanie zaatakowany i blyskawicznie przegrywa, nie moge przesunac wyskakujacego okienka informujacego mnie, ze ponioslem kleske. Okienko to prawie calkowicie zaslania mi widok na jednostki przeciwnika, wiec bardzo czesto nawet nie wiem, jaka jest liczebnosc poszczegolnych stworzen w jego armii.

Alistair PW
5 grudnia 2006, 13:46
Może spróbuj przestawić prędkość walki na najwolniejszą. Może wtedy więcej zobaczysz

Kreator PW
9 lutego 2007, 12:13
Napiszę to tutaj, bo nie ma odpowiedniego tematu, ale opcja, która mnie spotkała jest jak najbardziej denerwująca...
Dla wyjaśnienia, kiedyś grając w AB (przynajmniej ja miałem taką opcję), była możliwość "podbierania" artefaktów swoim komputerowym sojusznikom, grając wczoraj w kampanię Ururama Tururama "Jeźdźcy Apokalipsy", zginął mi artefakt, nie wiedziałem o co chodzi. Miałem "Kapelusz maga", w aktywnym ekwipunku i w nieaktywnym "Hełm mocy" , ten co daje wszystko po 6. Koniec tury, obok mnie kręci się sojusznik o imieniu Alamar, i to on podczas swojej tury "buchnął" mi hełm z nieaktywnego ekwipunku! Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?! Jak gram w H3 tyle lat, to nie miałem jeszcze takiej "niespodzianki".

Edit: A spotkałaś się Kathrin z taką opcją że, (w mojej wersji SoD), za Archanioły płacę tylko złoto, bez klejnotów?

TFUrczośćTFUrczośćJeszcze moja opinia o Alamarze, tylko o Alamarze z H3 oczywiście :). Jest to moim zdaniem "najgłupsza" postać z H3, chodzi mi o jego portret, jest beznadziejny, wygląda on z tym wąsikiem jak król disco polo :D.

Kathrin PW
9 lutego 2007, 12:35
Nie spotkałam się z czymś podobnym, czyżby Twoja gra nabierała życia? :)

Natomiast przypomniałeś mi pewną dziwną historię. W którejś fanowskiej kampanii miałam trzech bohaterów (wszyscy przechodzący do kolejnych scenariuszy), w tym jeden był zmultiplikowany (po prostu dodatkowy ludek stał jakby na krawędzi mapy, wyświetlał się też jego portret). Owego klona nie można było ruszyć (nie przemieszczał się i nie był atakowany. Po ukończeniu mapy to on właśnie przeszedł do kolejnej, a nie wyuczony sobowtór. Do dziś pamiętam jak się wtedy wkurzyłam :)

Colombo PW
10 lutego 2007, 20:53
Mnie denerwują niektóre ulepszenia jednostek. Jak na przykład dżinn najpierw jest kobietą, a potem mężczyzną.

tymolord PW
10 lutego 2007, 21:14
Mnie denerwuje nieco brak interwencji fizycznej bohatera. W heroes 4 ten problem jest rozwiązany. Denerwuje mnie jeszcze głupi wygląd trolli.

Dark Dragon PW
10 lutego 2007, 22:08
"Mnie denerwuje nieco brak interwencji fizycznej bohatera. W heroes 3 ten problem jest rozwiązany."

Przecież tu rozmawiamy o Heroes III.

Wiwern PW
16 lipca 2007, 16:37
Mnie denerwuje tylko to - Brak nowego miasta w SoD. Do dziś tego nie zaakceptowałem :)

drakon08 PW
28 lipca 2007, 20:33
Hobbit Gryf jest gorszy od zbrojnego bo to jeden poziom niżej. Niepodoba mi się miasto Wrota Żywiołów(Conflux).Dlaczego Tygodniowy przyrost ognistych ptaków lub Feniksów wynosi:4 To przesada.....
Jeśli chodzi o żywiołaki to jeśli są za dobre lub za słabe jak na swój poziom to wystrczy zmienić ich przyrost

era32 PW
14 maja 2008, 13:58
Cytat:
4. Usuwa z wyboru kampanii Cień Śmierci.

Fakt - WoG usuwa je, ale jeśli chce ktoś pograć to ma linka do tych kampanii: http://chomikuj.pl/era32/Download/Windows/Gry/Heroes+of+Might+and+Magic/Campaign.zip

Cytat:
Hobbit Gryf jest gorszy od zbrojnego bo to jeden poziom niżej. Niepodoba mi się miasto Wrota Żywiołów[Conflux].Dlaczego Tygodniowy przyrost ognistych ptaków lub Feniksów wynosi:4 To przesada.....

Wiem, że to głupota, że gryf wymaga wyższego poziomu, ale niestety. Co do przyrostu Feniksów to możesz go obniżyć w opcjach WoGifikacji [jeśli masz WoGa].

Cytat:
Mnie denerwują niektóre ulepszenia jednostek. Jak na przykład dżinn najpierw jest kobietą, a potem mężczyzną.

WoG popełnił podobne błędy. Jeśli włączysz Dodatkowe Ulepszenia Stworzeń to będziesz mógł zamieniać Czarodziejki na Czarodziejów i odwrotnie.

Cytat:
W mapach losowych jest za mało parametrów do ustawienia. A jak się ustawi powierzchnię wody normalną to jest 50% szansy, na to, że będzie to mapa bez wody. I w ogóle mapy losowe są monotonne.

Zawsze lepiej - niż gdyby ich nie było :]

Cytat:
Mnie denerwuje to że jak chce się poddać to muszę zapłacić a nigdzie mi wtedy nie pisze ile mam złota.

Mnie też to denerwuje.
f!eldf!eldPrimo: używaj tagów.
Secundo: O WoGu piszemy gdzie indziej. Jasne? Tutaj tylko o oryginalnych dodatkach, zatem: nie tu jest miejsce na takie spostrzeżenia i dyskusję.

MCalebMCalebTagi? A poszukać to już nie łaska?
<a href="./topic.php?TID=519">http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=519</a>

Tilogour PW
25 maja 2008, 12:52
Mnie denerwują błędy z:
- Magicznym zwierciadłem
- Kulą osłabienia
- Zamkiem Conflux [wystarczy ustawić losowy zamek z jednostką "losowy potwór poziomu x", wybrać Conflux na pocz. gry i dostaneimy innego potwora]

asfalt PW
17 czerwca 2008, 11:25
Co do tych gryfów i słabych żywiołaków
jeżeli według kogoś są za słabe to można to łatwo zmienić (znaczy w WoG'u),
nawet jeżeli ktoś nie zna się na kodzie ERM to polecam zmianę pliku Crexpbon nie trzeba do niego żadnych skomplikowanych programów wystarczy notatnik. Dodatkowo gdzieś wśród plików jest nawet poradnik jak edytować ten plik (niestety chyba po angielsku).
Jeżeli kogoś denerwuje zbyt słaby żywiołak ziemi to można mu dać jakiś bonus np. szansę na rzucenie ruchomych piasków, nie polecam jednak zwiększania ilości HP na zerowym poziomie doświadczenia. Kiedyś zrobiłem taki błąd. Zwiększyłem bazowe HP o 50% i później w niektórych miejscach nie wyświetlało rzeczywistego HP tylko te przed zwiększeniem. Chyba to samo tyczy się ataku i obrony.
Wybaczcie jeśli napisałem coś głupiego, ale to mój pierwszy post.

f!eldf!eldZasadniczo nie ten dział, i tyle.


Farantain PW
27 stycznia 2009, 02:14
Rzeczą która mnie najbardziej irytuje nie dotyczy samej mechaniki gry, ale jednego wątku fabuły. Chodzi o przedstawienie postaci Crag Hacka w kampanii SoD. Jestem w stanie przyjąć do wiadomości, że nie jest to drugi Archimedes, z wrażliwością francuskiego poety czy manierami angielskiego lorda - ale na Boga, żeby zrobić z niego takiego prymitywa?! Nieco wylewniejszy zombi potrafi złożyć dłuższe, bardziej wyszukane zdania!

Alamar PW
27 stycznia 2009, 09:51
"Po co mi mózg, mam topór." ;P

Farantain PW
12 lutego 2009, 03:17
Myślę, że Crag ująłby to nieco inaczej. Na przykład:"ugghhhh...śmierć....gryyhhfd...zabić"

Kanto PW
1 kwietnia 2009, 16:50
Mnie denerwuje "równowaga zamków" którą bardzo trudno poprawić bez dużych zmnian

Kamar PW
11 kwietnia 2009, 23:22
Mnie przede wszystkim w SoD denerwuje idiotyzm i głupota komputera! Jak atakuję wroga, to on, gdy ma szybsze wojska (zaczyna jako 1 rundę), najpierw atakuje, do czasu kiedy jest moja kolejka i przed moją kolejką się poddaje! Przez niego tracę DUŻO wojsk, on co prawda też, ale ja za to doświadczenie tracę (-x doświadczenia)!

MCalebMCalebJeden wykrzyknik wystarczy.


f!eldf!eldPodobnie jak "dużo" drukowanymi.

Tiger-2 PW
11 czerwca 2010, 21:23
Kamar : Mnie przede wszystkim w SoD denerwuje idiotyzm i głupota komputera! Jak atakuję wroga, to on, gdy ma szybsze wojska (zaczyna jako 1 rundę), najpierw atakuje, do czasu kiedy jest moja kolejka i przed moją kolejką się poddaje! Przez niego tracę DUŻO wojsk, on co prawda też, ale ja za to doświadczenie tracę (-x doświadczenia)!
Mnie też to denerwuje . I jeszcze jedno . Jeśli ma się Windowsa XP Home Edition to nie można zainstalować WoGa .
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H3] Co was denerwuje w H3?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel