Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Modern Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 7 - 8 - 9

satyr64 PW
3 sierpnia 2011, 21:16
To tylko pierwsza wersja gry i autor projektu na pewno będzie się starał o lepszy wygląd jednostek. Muzyka no jest taka "ostra" jak na H3, ale jest ok. Ekran miasta można powiedzieć, że w jednym kolorze, ale to moim zdaniem tylko szczegół. Jako beta-tester odebrałem ciepło to miasto i bardzo podobało mi się pod względem jednostek.

Shin0bi PW
3 sierpnia 2011, 21:58
Mnie też się miasto bardzo podoba - to był konstruktywny krytycyzm :P

Lyokoheros PW
3 sierpnia 2011, 22:34
Pięknie drugie polskie miasto do WoGa... choć nie do końca, bo co jest dla mnie ogromna wadą tego moda, jest to, że jest on nie po polsku, a po angielsku, co z mojego punktu widzenia kompletnie wyklucza możliwość czerpania przyjemności z gry... a szkoda, miałem nadzieję, że wypróbuje to miasto...
Skoro ta wersja jest angielska, to mam jedno pytanie - Czy planujecie wydać polską wersję? Lub raczej - Kiedy planujecie wydać Polską wersję?(bo dla mnie jest rzeczą wprost nie do pomyślenia, by mod stworzony prze Polaków nie miał polskiej wersji) Równolegle z wersją WoG, wcześniej czy raczej później?

Pewu PW
4 sierpnia 2011, 12:19
Cytat:
(...)dla mnie ogromna wadą tego moda, jest to, że jest on nie po polsku, a po angielsku, co z mojego punktu widzenia kompletnie wyklucza możliwość czerpania przyjemności z gry...

ROTFL. Mod nie jest po polsku i to wyklucza możliwość czerpania przyjemności z gry? Rozumiem, że dwója z angielskiego.

Niby czemu ma nie wyjść polska wersja...? Po prostu BanBreaker/Set wiedział, że za granicą mało kto zna język polski i po prostu wydał wpierw angielską wersję.

Na stronie Modern Forge są przecież wszystkie polskie nazwy - No przecież musi to być po polsku...

U Polaków angielski jest lepiej znany, z powodu popularności obcych języków w szkołach - kilka angielskich słówek po angielsku sprawia ci kłopot?

Nad Update'ami wciąż pracujemy, na razie będą to poprawki typu poprawka buttonów w menu, czy poprawka animacji. Już trwają prace nad WoGową wersją i kampaniami =)

Oto początkowa animacja dowódcy Modern Forge autorstwa Hiro:

[c=red]wycieto grafike umieszczona na niebezpiecznym serwerze[/c]

Dowódca będzie się teleportował, niczym diabeł. Ale nie będzie mógł omijać przeszkód.

satyr64 PW
4 sierpnia 2011, 13:20
Mod zostanie wydany po polsku w późniejszym czasie, ponieważ rozmawiałem z BB i oznajmił mi, że spolszczenie będzie w modzie, tylko w późniejszym czasie.

Mitabrin PW
4 sierpnia 2011, 13:45
Chyba najładniejszy wasz model jak dotąd... Btw. Zamierzacie użyć jednostek, które proponował wam Salamandre na HC?

Lyokoheros PW
4 sierpnia 2011, 14:44
Pewu, nie chodzi o to, że bym nie zrozumiał, bo na 99% zrozumiałbym wszystko lub przynajmniej większość... ale angielski to nie jest mój język ojczysty i dlatego nie będę czerpał pełni przyjemności z gry grając w ten mod w obcym języku. Jego znajomość nie ma tu nic do rzeczy, a z angielskiego mam piątkę, ale i pojedyńcze szóstki się zdarzały.

Pewu PW
4 sierpnia 2011, 22:14
@UP: rozumiem, każdy ma trochę inne zdanie =P

@Mitabrin: Nie, nie wykorzystamy tych modeli. Nie przepadamy za ripoffami z innych gier, po prostu nie pasują do tych. A jeśli ogólnie chodzi o trójwymiarowe modele, to może znacznie później o tym pomyślimy, na razie ważniejsze są dla nas kampania i techniczne usterki.

Shin0bi PW
4 sierpnia 2011, 22:18
Czy ja wiem... mało kto zagra nawet w super kampanię jeśli jednostki będą po prostu brzydkie. Według mnie tym najpierw powinniście się zająć, a jednostki na razie niekoniecznie z modeli 3d ale chociaż jakieś przyzwoite 2d ;)

Warmonger PW
5 sierpnia 2011, 07:32
Niektórym najwyraźniej się podoba. Mi nie, ale grafikę zawsze można poprawić - a niedziałającego miasta na pewno nikt nie będzie chciał pobrać.
Pytanie, skąd zatem numerek 1.0 w nazwie ;)

BanBreaker PW
5 sierpnia 2011, 11:39
Zdecydowałem się oznaczyć tą wersję jako 1.00 z prostych przyczyn, wszystkie elementy wymagane do gry są gotowe, oczywiście ich wygląd będziemy próbowali doprowadzać do perfekcji, a to mogłoby zająć... wieczność? ^^
Jest to wersja bazowa, na którą będzie się wklejać patche (np. patch zmieniający język na polski, czy też patch WoG).

zbigniew PW
5 sierpnia 2011, 11:59
Trochę się czepiasz Warmongerze. Chłopaki z MF nie są solidną firmą jak Blizzard czy Ubi, lecz grupą maniaków, która tworzy tylko dla własnej satysfakcji (i ma wiele innych własnych zajęć). Wygląd jednostek (Też mi się nie podoba) można później zawsze poprawić. Trochę wyrozumiałości. Sam wiesz ile w tym wszystkim jest roboty.

Wygląd nowego dowódcy daje jednak nadziej że te jednostki bedą w przyszłości lepsze. Oby tak było. Powodzenia.

Pewu PW
5 sierpnia 2011, 13:21
Zawsze można powiedzieć, że jednostki nie są ładne... Na prawdę, nie lubię jak ktoś wybrzydza w tak mało kluczowych rzeczach. Wg mnie jednostki są ładniejsze niż te z Grove - mają ciekawsze animacje, są bardziej dopracowane, a przede wszystkim fabuła, która idealnie pasuje do świata M&Msów a Grove po prostu się gryzie i nie ma jakiegoś podłoża fabularnego...

Co nie oznacza, że nad grafiką nie pracujemy :)

Irhak PW
5 sierpnia 2011, 13:26
Cytat:
Wg mnie jednostki są ładniejsze niż te z Grove - mają ciekawsze animacje, są bardziej dopracowane, a przede wszystkim fabuła, która idealnie pasuje do świata M&Msów a Grove po prostu się gryzie i nie ma jakiegoś podłoża fabularnego...
Hmm... jednostki muszę zobaczyć, ale ekran miasta IMO jest oderwany od ogólnego wyglądu gry tzn. stylistycznie MF z H3 się gryzą.
A co do Grove - tez pasuje, ale trochę innego MM niż to z Enroth... tutaj to lekko na siłę wpychać gdzieś je trzeba...

Sawyer PW
5 sierpnia 2011, 14:48
Pewu@
No nie rozwalaj mnie... xD
Grove jest ładniejsze IMHO, ale w MF można to łatwo zmienić, ważne że miasto stoi i jest. A gra się nawet przyjemnie pomimo tych wszystkich błędów. Więc pracujcie dalej! ;)

PS: Pikinier z zamku ma przynależność do MF i nie można go ulepszyć, ciekawe... Nie? ;)

Pewu PW
5 sierpnia 2011, 15:08
@Sawyer:

1 - każdy ma swoje zdanie, wg mnie jednostki z Grove nie są czymś wyjątkowym, są takie puste i mało oryginalne, a tacy np. Medu-Krzyżowcy, czy Cyborgi są świetne =)

2 - Być może, nie sprawdzaliśmy kompatybilności w całym stopniu, ja np. zauważyłem też żywiołaka wody, mimo podmiany na roboty. Możliwe, że skrypty mają coś pomieszane i mają zapisane pewne rzeczy - ale prawdopodobnie wpływa to na brak czego innego...

AmiDaDeer PW
5 sierpnia 2011, 15:43
Pewu:
Wg mnie jednostki są ładniejsze niż te z Grove
A wg mnie są brzydsze niż te z H3.

No naprawdę, ludzie, czy tu trzeba nas krytykować przy byle okazji? Ja osobiście uważam, że taki medu-pedukrzyżowiec (gomene, nie mogłem się powstrzymać, nazwa od samego początku mnie bawiła :P) jest obrzydliwy, a ekran miasta jest najgorszym elementem całego moda (co jest niesamowitym osiągnięciem, skoro osobiście nie jestem fanem wszelkiego rodzaju sklejek), ale nie będę o takich rzeczach przecież wspominał przy premierze kolejnej wersji Gaju - bo do jasnej cholery po co? -_-

zbigniew PW
5 sierpnia 2011, 16:05
"nie lubię jak ktoś wybrzydza w tak mało kluczowych rzeczach"

To nie są mało kluczowe rzeczy. Pierwszą rzeczą na którą zwraca większość graczy jest wygląd jednostek i ekranu miasta. Potem w grę wchodzą taktyka, strategia i inne "bzdety". Pamiętam jak po raz pierwszy zagrałem w HIII. I jak podziwiałem wyglądy nowo zdobytych miast i ich jednostek. Taki behemoth zrobił na mnie chyba największe wrażenie. "Ciekawe co ten misiek potrafi"- tak się zastanawiałem i dążyłem do tego żeby jak najszybciej tą jednostkę nająć.

Całkiem fajne jednostki można już zrobić po 3 miesiącach intensywnej nauki blendera. Tak więc- Panowie... Do roboty!

BanBreaker PW
5 sierpnia 2011, 17:27
Nieulepszalny pikinier - to wszystko wina Irhaka! =P
Będzie naprawione...


A żywiołaki istnieją w modzie i mają się dobrze, 4 podstawowe żywiołaki z RoE zostały dodane w wolne sloty i nie wywołują żadnych błędów z tego co wiem.

Edit.
Cytat:
ekran miasta jest najgorszym elementem całego moda
'ciasny, ale własny'

Shin0bi PW
5 sierpnia 2011, 17:32
@BanBreaker

Są żywiołaki? Nie wiedziałem ^^
W edytorze można je umieścić?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 7 - 8 - 9
temat: [H3/mod] Modern Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel