Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 49 - 50 - 51

Kastore PW
15 czerwca 2013, 21:07
Zdanie staje się błędne. Trzeba by zamienić jeszcze bajkowe na cukierkowe.

Hayven PW
15 czerwca 2013, 21:17
Nie cukierkowe, tylko beznadziejne, żałosne, przesadzone i karykaturalne, tak gwoli ścisłości :P

Kastore PW
15 czerwca 2013, 21:20
Oj! Wyglądają ładnie. :P Ale dziwi mnie fakt, że HoMMIII sprzed 14 lat wygląda jeszcze lepiej... Magia grafiki, która się nie starzeje?

Kammer PW
15 czerwca 2013, 21:35
Raczej kwestia przyzwyczajenia. W HVI cała para poszła w grafikę.

Kastore PW
15 czerwca 2013, 21:54
Kammer:
Raczej kwestia przyzwyczajenia.
Być może znowu dałem się ponieść sentymentem, ale jednak grafika w HoMMIII wydaje mi się "cieplejsza". :P

Hayven PW
16 czerwca 2013, 08:06
@Kastore_Pl, czy na serio uważasz, że zniewieściały wampir, fioletowy loch, arcylisz wyglądający jak psychodoktor i dwunogi rekin nie wyglądają dziwacznie?

Agon PW
16 czerwca 2013, 10:04
W HV jest bezgłowy dżin, gargulec-klocek i cała masa innych śmiesznawych stworków.

W hirkach 1-4 jednostki były w miarę podobne, do stworzeń opisywanych w mitach i legendach. W Ashanie już mamy warcraftową grafikę i wielu graczy ma bekę z tamtejszych jednostek.

Kastore PW
16 czerwca 2013, 11:52
Hayven:
Kastore_Pl, czy na serio uważasz, że zniewieściały wampir, fioletowy loch, arcylisz wyglądający jak psychodoktor i dwunogi rekin nie wyglądają dziwacznie?
Pewnie, że są dziwne, ale przynajmniej ładne. :P
Chociaż jakby porównać MM:HVI do HoMMI, II, III to jak na dłoni widać który zespół chciał zrobić dobrą grę z mnóstwem elementów, a który, ładnie wyglądający, półprodukt. To naprawdę się czuje.

Edit:
Ale się offtopic zrobił. ;P

Hayven PW
16 czerwca 2013, 13:56
Agon:
W HV jest bezgłowy dżin, gargulec-klocek i cała masa innych śmiesznawych stworków.

Ale w H5 nikt nie próbował wmówić graczom, że to mają być realistyczne postacie. Wszystko w H5 jest bajkowe (nie mylić z baśniowym!) i taki już urok tej gry. W MM:HVI jest o tyle gorzej, że tam wstawiają takie idiotycznie wstawiające potworki do gry i próbują nam wmówić, że kusznicy walczą z ptakami na głowach i nie mają z tym żadnego problemu...

desmond PW
15 sierpnia 2013, 21:44
Jak widać The Succession Wars nie jest jedynym old schoolowym projektem.

Rob000 PW
16 listopada 2013, 13:13
Dawno nie było informacji o postępie prac na tym forum, więc wrzucam najnowsze informacje dla tych którzy nie śledzą strony/forum twórców. Zapraszam również do dyskusji.

Aktualnie powstaje całkiem pokaźny map pack (mapy z HI-III), pełen spis jest na facebooku i rosyjskim vk
oto screen jednej z map:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1396844_675533082486882_1861709567_o.jpg

Aktualnie zostało poprawione miasto Witch

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1375105_667245339982323_777635176_n.jpg

oraz trwają prace nad nową klasą do miasta Gypsy:


https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1398847_663833433656847_70784378_o.jpg

Closed beta zawiera nowy, bardziej przejrzysty interface:

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1377592_653127868060737_315059971_n.png

Ponadto twórcy odnaleźli sposób na zmianę animacji które są w tawernie, po wygranej bitwie itp. Zmiana ich to kwestia czasu.
Nieoficjalnie wiem, że trwają prace nad balansem jednostek.

Zapraszam na oficjalny fanpage:
https://www.facebook.com/thesuccessionwarsmod

Rob000 PW
27 listopada 2013, 22:36
Nowy wygląd miasta czarnoksiężnika:


Kastore PW
27 listopada 2013, 23:08
Coś tak trochę pustawo za Smoczą Wieżą, no i jeszcze to bagienne drzewko przy niej, które perfidnie wybija się nad wszystko inne. To jest wersja finalna, czy tak nie za bardzo?

Hayven PW
28 listopada 2013, 15:16
desmond:
Jak widać The Succession Wars nie jest jedynym old schoolowym projektem.

Moja atomowa odpowiedź - projekt, którego jakoś nie ruszałem niemal od dwóch miesięcy:

xDD

A tak na serio, to czy nie lepiej by było dodać nowe miasto do H2, albo po prostu nie bawić się w takie dosłowne przerabianie H3 na poprzednią część?

Mój screen to co innego, bo przenosi to w 3D :P

Ale ogólnie szacun dla twórców, bo wygląda to naprawdę świetnie - ale naprawdę nie da się dodać stoczni?

...a to drzewo wali po oczach :P

Rob000 PW
28 listopada 2013, 15:37
@Hayven H2 podobnie jak H3 ma zamknięty silnik. Fakt na wzór VCMI pojawiło się fheroes2, ale jak widać projekt stoi w miejscu (a poza tym optymalizacja i sztuczna inteligencja jest tragiczna). Nie ma możliwości dodawania nowych miast do H2. Dla mnie ta modyfikacja to spełnienie marzeń - świetne H2 wzbogacone w nowe elementy, 3 (obecnie 2) miasta, artefakty i kampanie (przewidywane z H1 H2 i H3).

AmiDaDeer PW
28 listopada 2013, 15:46
A Project Ironfist to co? Też się nawet rozwija, i skrypty ma. Może warto w tym kierunku pójść?

Rob000 PW
28 listopada 2013, 17:06
Hobbicie nie rozumiem do końca Twojego pytania.Project Ironfist z tego co wiem jest praktycznie nierozwijanym mitycznym modem, otwartym silnikiem czy czymś tam. Nie rozumiem dlaczego dyskusja zmienia temat w tym dziale. Heroes 2 to moja ulubiona gra (jedna z pierwszych w życiu). Szczerze dziwię się wypowiedzią, typu: zamiast kontynuować mod - powinni dodać nowe miasta do H2 :P
Według mnie jest to brak szacunku do twórców, którzy poświęcili ogrom czasu. Gra jest praktycznie (poza silnikiem) robiona na nowo, setki grafik, animacji itp.

AmiDaDeer PW
28 listopada 2013, 17:15
Rob000:
Project Ironfist z tego co wiem jest praktycznie nierozwijanym mitycznym modem, otwartym silnikiem czy czymś tam.
Project Ironfist wciąż jest rozwijany i ma się dobrze. A skoro mówiłeś o tym, że "H2 ma zamknięty silnik" i dlatego ten mod nie miałby być tworzony pod H3, to proszę bardzo - masz otwarty silnik ze skryptami.

Rob000:
Szczerze dziwię się wypowiedzią, typu: zamiast kontynuować mod - powinni dodać nowe miasta do H2 :P
Może dlatego, że kiedy myślę że fajnie byłoby grać w H2 z nowymi rzeczami, to nie mam na myśli H3 z grafikami z H2, tylko samo H2? Grafiki nie zmienią mechaniki całej gry, raczę zauważyć.

Rob000:
Według mnie jest to brak szacunku do twórców, którzy poświęcili ogrom czasu.
Brakiem szacunku jest to, że proponuję modowanie H2 zamiast H3?

Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że wyrazem braku szacunku jest twoje mówienie, że teamowi Hoty "nie zależy" na przetłumaczeniu dodatku na angielski. :P

Rob000 PW
28 listopada 2013, 17:49
Hobbicie zacznijmy od tego że ten temat nie nazywa się "projekty modyfikacji do Heroes II", a dotyczy konkretnego moda do H3. Uważam że mechanika H3 jest genialna, natomiast grafika H2 ma niesamowity klimat. I gdybyś się orientował (tak jak ja od kilku lat) ta modyfikacja ma za zadanie łączyć 1 i 2 element. Dlatego w nazwie jest 3, a nie 2:Super Edition. Liczyłem na kulturalną dyskusje na temat HEROES 3: SUCCESION WARS, a nie modowania H2 czy H3 (w końcu tak jest napisane w temacie).

To, że ja uważam że robienie hałasu z Hotą przez tyle lat i wydanie jej TYLKO I WYŁĄCZNIE W JĘZYKU ROSYJSKIM za co najmniej śmieszne, to moja opinia.

AmiDaDeer PW
28 listopada 2013, 17:55
A moją opinią jest to, że bulwersowanie się tym, że ktoś proponuje przenieść tego moda na Heroes 2, jest śmieszne, głupie i niedojrzałe. Ludzie mają prawo dyskutować i proponować co chcą i to jest wciąż na temat, a Ty nie decydujesz o tym, co może się w tym temacie znaleźć, a co nie. Nie tylko twoje opinie się liczą i nie tylko Ty masz prawo je wyrażać. Spuść z tonu, proszę.

Jeśli zaś liczysz na kulturalną dyskusję, to zacznij jako pierwszy w kulturalny sposób akceptować cudze zdanie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel