Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 49 - 50 - 51

witchking PW
8 marca 2012, 22:27
Jak nie jest tak dużo roboty to im pomóż;p Proszę Cię. Rozumiem rzucanie sugestii ale opowiadanie takich bzdur, że to mało roboty to moim zdaniem przesada. Uważam, że nie ma co przesadnie modyfikować zamku. Pamiętajmy, że celem moda było odtworzenie homm 2. Myślę więc, że takie elementy jak paladyn na ostatnim poziomie to podstawa.

TopFunny525 PW
9 marca 2012, 15:57
Witch King:
Jak nie jest tak dużo roboty to im pomóż;p Proszę Cię. Rozumiem rzucanie sugestii ale opowiadanie takich bzdur, że to mało roboty to moim zdaniem przesada. Uważam, że nie ma co przesadnie modyfikować zamku. Pamiętajmy, że celem moda było odtworzenie homm 2. Myślę więc, że takie elementy jak paladyn na ostatnim poziomie to podstawa.
Z powyższym postem się zgodzę i pan Witch King ma słuszność. Matheo, sądzisz, że to tak łatwo zrobić jednostkę a następnie przekonwertować na 2D i wsadzić do zamku? O Please. Już ci mówiłem, że priorytetem na obecną chwilę jest skończenie wszystkich miast oraz skończenie reszty jednostek(np. Nag bądź diabłów) dopiero potem się pomyśli o reszcie zmian.

Lyokoheros PW
9 marca 2012, 17:10
To racja, co prawda taki polski zamek mógłby powstać, ale raczej jako oddzielny mod(który z chęcią bym ściągnął, szczególnie, że pewnie podmieniałby zamek).
A co do samego arkebuzera, to to co pokazał hobbit to chyba jeszcze nie arkebuz, ale raczej wcześniejsza broń palna... nazywało to się chyba kartacznikiem... choć co do nazwy oczywiście mogę się mylić. Tak czy siak, zastosowanie tej broni w tym modzie byłoby ciekawym rozwiązaniem.

Matheo PW
9 marca 2012, 20:52
Dobra, źle się wyraziłem pisząc "nie byłoby aż tyle roboty", ale uzasadnienie podałem w przedostatnim zdaniu tamtego posta. Ta kwestia zamknięta.

Rozumiem że nie macie czasu na zabawę w edytowanie jednostek. Ale tej na 1 poziomie, to zmieńcie broń, albo tej na 3. Są zbyt podobne.

Shin0bi PW
10 marca 2012, 10:50
...
Nie chce się komentować normalnie. 1 poziom wygląda cudnie, natomiast 3 ma zostać jak jest, bo jest z oryginalnego Heroes 2 i NIE MOŻNA go zmienić, bo na tym polega ten mod...

TopFunny525 PW
11 marca 2012, 17:56
Matheo:
Rozumiem że nie macie czasu na zabawę w edytowanie jednostek. Ale tej na 1 poziomie, to zmieńcie broń, albo tej na 3. Są zbyt podobne.
Shinobi:
...
Nie chce się komentować normalnie. 1 poziom wygląda cudnie, natomiast 3 ma zostać jak jest, bo jest z oryginalnego Heroes 2 i NIE MOŻNA go zmienić, bo na tym polega ten mod...
I w ten oto piękny sposób Shinobi wygrywa rundę 100:0. Brawa dla mistrza:D. BTW. kończąc temat. Jednostki na nowych tłach wyglądają lekko mówiąc okropnie. Wolałem tamten wygląd, jednakże jaki wygląd wybierzecie to taki zostanie:D.



Melindar PW
14 marca 2012, 22:16
Musze także się zgodzić z Shinobi poniewaz mod ma w sumie wyglądać jak homm2 a nie być kompletnie przetransformowane. Chciałbym poinformować dodatkowo ze kampanie będą naprawione, wiec mapy nie będą zmiksowane tak jak w obecnej wersji moda. Wersja "alpha" Breedera jest skończona i jednostka będzie dodana. Na razie jest jaki jest ale z czasem poprawie go i dodam więcej animacji lecz teraz chciałbym zacząć prace nad hmm... Devil?

Breeder:

www.melindar.deviantart.com/#/d4ops0r

Matheo PW
14 marca 2012, 23:15
Melindar:
mod ma w sumie wyglądać jak homm2

Więc co tam robi stwór z HVI?

Melindar PW
14 marca 2012, 23:38
Chodzi mi oto ze chciałbyś aby jednostki z zamku (pikinier, łucznik...) były przemienione.To są jednostki oryginalne z Homm2 które nie powinny być zmienione. Breeder nie jest jednostka oryginalną z homm2 ponieważ nie było wtedy Inferna. Więc postanowiliśmy aby był mix jednostek w Infernie, z homm3 a także z mmh6.

Matheo PW
15 marca 2012, 15:06
Aha. W Cytadeli też coś będziecie zmieniać?

TopFunny525 PW
15 marca 2012, 15:55
Sądze, że nie:D. Chociaż pewnie coś zrobią z jakąś jednostką(np. hydrą)

Melindar PW
18 marca 2012, 11:50
Tarantula zastąpi miejsce Hydry... a Naga bedzie lvl 6. Zacząłem wczoraj prace nad "Devil" a oto pierwsze frames ataku. Dwa ostatnie jeszcze nie skończone.

(Fixed ): http://melindar.deviantart.com/art/Devil-290863380


AmiDaDeer PW
18 marca 2012, 12:32
Nawet niezły ten diabeł... Się podoba.

Wiwern PW
18 marca 2012, 13:04
Faktycznie, dobre to jest.

TopFunny525 PW
18 marca 2012, 22:18
Ciekawe, przypomina bardzo 6 lvl inferna w HVI.

Hellburn PW
19 marca 2012, 10:06
A co myślisz o takim designie jak diabeł z H4? Widły zamiast ręki i spalone skrzydła. ]:->

Trith PW
19 marca 2012, 15:06
Cytat:
A co myślisz o takim designie jak diabeł z H4? Widły zamiast ręki i spalone skrzydła. ]:->

Akurat w tym przypadku odradzałbym użycie koncepcji z H4 jako wzorca... "Diabeł z Nekropolii" to jedna z niewielu jednostek, która mnie odpycha w wystarczającym stopniu, żeby napisać to, co właśnie piszę.

Może jakieś inne jednostki z H4 by się nadawały... Ale prędzej bym już zdzierżył tego rogatego małpo-chomika z H6 niż okaleczonego czerwonoskórego. :P

The Doom PW
19 marca 2012, 17:02
Cóż Trith… mi się jednak ten „rogaty małpo-chomik” podoba :P Nie widzę potrzeby, by go zmieniać. Obstawiam, że Melindar i tak ma już pełne ręce roboty. Wracając do tematu – tak jak już wcześniej pisałem, właściwie wszystkie jednostki prezentują się miodnie… i oby tak dalej ;D !

Melindar PW
25 marca 2012, 23:18
Oh źle z modem... wygląda na to ze jestem sam. Mister_kalu widocznie nie może spędzić dużo czasu na projekcie a ja jedyny dużo nie zrobię. Jeżeli będzie tak dalej, to Succession Wars Mod nie doczeka finalnej wersji. Z pewnością by było lepiej jeżeli byśmy mieli większy team, ale to nie jest tak łatwe jak się wydaje znaleźć kogoś kto umie robić pixel art w stylu HoMM2 i kogoś kto był by chętny programować. Ja nie jestem ekspertem, zacząłem dla zabawy a następnie okazało się ze dołączyłem to modu. Bardzo mi przykro ale nie jestem pewien czy to wszystko dobrze się skończy - przynajmniej jak na razie.

TopFunny525 PW
26 marca 2012, 14:50
@Melindar
Pamiętaj, że zawsze masz nas. Zawsze możemy pomóc przy twoim modzie. Jednakże pamiętaj też. O kontakcie z kolegami z Ironfista. Możliwe, że ci pomogą. Kontaktowałeś się wogóle z nimi?
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel