Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Skąd ten cytat?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Garett PW
6 maja 2014, 17:25
For really, Sacred?
Serio nie wpadłbym na to, w Sacreda 2 grałem ale tej misji nie pamiętam.
Wrzuć następny cytat, ewentualnie oddaj mi prawo do tego. :P

PS:
TopFunny525:
Cóż postaram się o lekką nekromancję tematu, możliwe, że ktoś zgadnie.
Jak już zamierzasz bawić się w nerkomante (błąd nie jest przypadkowy! :P) to ustaw sobie na avatarze Karthusa lub Yoricka. :P

Kammer PW
6 maja 2014, 17:53
Sacred 2?

Wiedziałem, że te obrazki coś mi przypominały... Bugi, gigapatche i całkowite zaprzeczenie cudownego pierwowzoru. :(

TopFunny525 PW
6 maja 2014, 18:51
Tak for real, tutaj dam dowód. Niestety screen jest z wikipedii ponieważ Serafią już dawno ukończyłem grę, związku z czym nie mam dostępu do jej dzennika, ale tutaj znajduje się link z questem o którym mówiłem : click

Quest otrzymujemy, w akcie trzecim, podczas przechodzenia misji na terytorium ludzkim. Po rozmowie z mieszkańcem w tamtejszej wiosce, mówi nam on o dzieciach krzyczących i wołających o pomoc. Po pokonaniu "Złej Matki i Złego Ojca" rozmawiamy z dziećmi. Jak się okazuje, są to demony pod przykrywką i musimy je zabić. Happy End nie? :P

EDIT: Dam tym razem cytat, jest tym razem prostszy i szybciej powinniście go odgadnąć :

Quest:
Taro es Victorium [...] Korona wzywa swoich paladynów. Mam dla ciebie misję. Idź do [...] i porozmawiaj z sierżantem Trevillem.
Dam ci specjalny list do Trevilla. Będziesz służyła Valorowi, który walczy z orkami w Khorad-Nur...

Tym, razem powinno pójść szybko. Standardowo, o godzinie 22:00 jeśli nikt nie zgadnie, dam pierwszą podpowiedź

Kammer PW
6 maja 2014, 19:30
Sacred 1. ^^

A konkretniej - początek wielkiej przygody.

TopFunny525 PW
6 maja 2014, 21:54
Correct. Your turn.

Kammer PW
6 maja 2014, 23:28
Brak wyników, ech...
Droga magii jest długa i pełna trudów. Nie śpiesz się.


Postać z gry. Bardzo charakterystyczna.

Podać, kto to mówi i w jakich okolicznościach.

Andruids PW
7 maja 2014, 02:04
Logan Wielki Kapelusz z Dark Souls? Jeśli tak to pewnie podczas rozmowy w Kaplicy Firelink po uwolnieniu z Fortecy Sena. Nie jestem do końca pewien, bo dawno nie grałem, do tego jakoś nigdy magiem.

Kammer PW
7 maja 2014, 11:12
Twoja kolej.

Andruids PW
7 maja 2014, 21:52
Oj! Nie sądziłem, że trafię : p
W takim razie skoro jesteśmy w nastroju na cytaty z gier:

"O, widzę, że nie próżnowałaś. Tak, teoretycznie możemy tu siedzieć i łypać na siebie, aż ktoś padnie trupem, ale mam lepszy pomysł. To twoja stara znajoma, śmiercionośna neurotoksyna. Na twoim miejscu wzięłabym głęboki wdech. I nie wypuszczała go. Taki pomysł."

Gra, postać i moment.

TopFunny525 PW
7 maja 2014, 21:58
Prawdopodobnie nie trafię, ale czyżby chodziło o którąś z najnowszych części Batmana? Ewentualnie kojaży mi się z neurotoksynami jeszcze wiedźmin, ale sądze, że to nie to.

Andruids PW
7 maja 2014, 22:05
Tak baaaaardzo pudło. A ja myślałem, że od razu poznacie. Taka znana gra.

Garett PW
7 maja 2014, 22:46
Portal 2, GLaDOS do Chell, początek walki z GLaDOS gdy chce nas zabić wspomnianą neurotoksyną.

Andruids PW
7 maja 2014, 23:26
Walką bym tego nie nazwał : p (można było podczas tego całego zajścia w ogóle zginąć?)
Ale i tak przejmujesz Garett.

Garett PW
8 maja 2014, 13:44
Można było umrzeć, tyle, że ze śmiechu po akcji z kartoflem. :P

Cytat:
Nie jestem pewien. Czy widziałem bazyliszka? Jadłem szynkę w galarecie? Lizałem w zimie uliczną latarnię?

Podać: grę, postać która to mówi i o co chodziło z latarnią :P.

Jeśli do jutra nikt poda poprawnej odpowiedzi zamieszczę pytanie od którego zaczęła się rozmowa (chociaż fragment o latarni powinien wam wystarczyć).

Andruids PW
8 maja 2014, 13:58
Garett, mam tylko jedno pytanie. Dlaczego?

https://www.youtube.com/watch?v=opAgOwZgCq4

(Dragon Age: Origins, Alistair, bohaterka chce się dowiedzieć czy jej kochaś uprawiał kiedyś seks, ale nie dokańcza zdania, co daje pole dla wymienionych możliwości, a sama lampa uliczna przy okazji staje się eufemizmem stosunku)

Garett PW
8 maja 2014, 14:24
Co "dlaczego"?

Niekoniecznie bohaterka, grając mężczyzną i tak można się o to spytać Alistaira "po przyjacielsku". :P

Andruids PW
8 maja 2014, 15:17
Cytat:
grając mężczyzną i tak można się o to spytać Alistaira "po przyjacielsku". :P
Mój błąd. Wybacz, że podejrzewałem Cię o jakieś zdrożności, ale sam nigdy nie byłem wielkim fanem bajecznego Alika, wypadło mi to z głowy ; )

I dopiero co miałem kolejkę, więc oddaję, nie przychodzi mi do głowy żaden fajny cytat.

Cytat:
Można było umrzeć, tyle, że ze śmiechu po akcji z kartoflem. :P
Kartofel był niezły, co ciekawe najpierw przeszedłem kampanię wieloosobową. Kiedy zobaczyłem zakończenie z ptakiem, pomyślałem, że Gladzia jest jakaś paranoiczna i nienormalna. Dopiero potem zrozumiałem skąd się wzięła ta trauma. Ale fakt, paść ze śmiechu można było wiele razy podczas zabawy : )

Garett PW
8 maja 2014, 15:41
No dobrze, w takim razie jeszcze raz "walnę" cytat, tym razem trudniejszy :P

Cytat:
Nasze miasto, jak wiesz, zbudowane jest z mikrobetonu. 90% mikrofonów, 10% betonu.

Podać: grę oraz frakcję po której stronie występuje ten tekst.

Jak do jutra nikt nie odpowie, to podam podpowiedź.

Hildegust PW
9 maja 2014, 19:22
Rage of Mages, Imperium

Garett PW
9 maja 2014, 19:57
Błąd.

Wiedziałem, iż ktoś pokusi się oszukiwać i wygooglować text, zapobiegawczo jednak przeczytałem artykuł i wiedziałem, że ktoś kto nigdy nie grał w tą grę napisze o "Wściekłych Magach". Gra o którą chodzi rzeczywiście ma powiązania z Rage of Mages, ale tak się nie nazywa.
Pisałem o tej grze w temacie "Inne gry komputerowe".
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: Skąd ten cytat?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel