Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Irhak PW
16 marca 2012, 19:27
Proszę. W moich plikach jest to oznaczone jako 8LR w wersji 0.9 ;)

Matheo PW
16 marca 2012, 23:41
Dzięki bardzo :) Chętnie sobie w to pogram. Tak z ciekawości heh. Skorzystasz z propozycji TopFunny525? Parę postów wyżej oferował pomoc;)

Irhak PW
17 marca 2012, 16:10
Powiem tak: wersja obecna była i tak przejściową. Część stworów jednak średnio pasuje do pozostałych jednostek danej 'frakcji'. Problemem też były pewne sprawy związane z budynkami. No i jeszcze statystyki i umiejętności. Część z tego wszystkiego sam mógłbym zrobić, gdybym miał wystarczająco czasu, aby się przekopać jeszcze raz przez to wszystko i znaleźć głównie nowe defy, bardziej odpowiednie. Jestem nawet gotowy tymczasowo przekazać projekt komuś innemu. Niech się wykaże na czymś co już jest zaczęte i niech się przygotowuje do swoich własnych modów, pracując na cudzych ;)

Matheo PW
17 marca 2012, 16:31
Gdybym ja miał do tego zdolności... Mam nadzieję że ktoś się zgłosi ;)

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 18:46
Ja byłem zgłoszony. Tylko, że Irhak dobrze mówi. Lepiej żebym kontynuował dalej prace z modem bo będę miał za dużo na głowie:D.

Matheo PW
17 marca 2012, 19:16
Szkoda ;) A nie wziął byś się najpierw za ten mod heh :)?

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 19:18
W sumie mógłbym. Ale miałbym dwa razy więcej roboty. Dlatego odpowiedź brzmi nie:D.(Do czasu aż nie ukaże się wersja alpha moda w wielkanoc najprawdopodobniej)

Irhak PW
17 marca 2012, 22:23
Cytat:
W sumie mógłbym. Ale miałbym dwa razy więcej roboty.
Powiem tak - na chwilę obecną jedyne co trzeba wykonać to przerobić nieco statystyki i zdolności. To wszystko. No może dopasować jakieś budynki, ale wątpię. ;)

Fandor PW
22 kwietnia 2012, 15:34
Mam taką sprawę, może mnie wyśmiejecie, może coś w tym stylu ale mam trochę modów ale też nie znam wszystkich i naprawdę gubię się w skrótach które piszecie, NU to nowe ulepszenia? (dopytuję się bo nie wiem czy ściągać).
I drugie pytanie to czy będziesz wydawał wersje współgrającą z nowymi ulepszeniami, gajem, hero of light (to pytam za kumpla bo osobiście tego moda na razie nie posiadam), nowym interface itd?

Irhak PW
22 kwietnia 2012, 17:45
Najprędzej z NI pójdzie, gdyż oba miały zaplanowane miejsce w modzie pod nazwą 'Zew Wojny', ale chyba już nie wyjdzie. Dalej byłoby łączenie z NU (które zostałoby rozszerzone jeszcze bardziej - do podwójnego ulepszenia każdej jednostki w mieście). Gaj to praktycznie kompletnie inny mod i praktycznie nie wiedziałbym jak to spiąć razem. Podobnie z modem HoL (nie grałem w niego). I szczerze - póki co projekt w ogóle jest zawieszony (podobnie jak AR).

Fandor PW
22 kwietnia 2012, 19:54
Szkoda ale jeżeli kiedyś zaczniesz to może podmień anioła śmierci i cień, bo oba klimatycznie znacznie bardziej pasują mi do nekropolis niż do miast do których ich przydzieliłeś.

Irhak PW
22 kwietnia 2012, 21:44
Jak powrócę to raczej z nowym kompletem stworzeń. W dwóch wersjach - z użyciem obecnych już w grze i całkowicie nowych ;)
Chociaż pierwsza wersja jest niepewna (zbyt kompleksowa).

TopFunny525 PW
22 kwietnia 2012, 22:50
Cytat:
Powiem tak - na chwilę obecną jedyne co trzeba wykonać to przerobić nieco statystyki i zdolności. To wszystko. No może dopasować jakieś budynki, ale wątpię. ;)
Jeśli tak to mógłbym wziąć się za to. Musiałbyś mi tylko na maila wysłać defy jednostek oraz listę umiejętności i statystyk abym wiedział co zrobić. W sumie powracam częściowo do tworzenia modów od dzisiaj po poprzednio zbyt dużo nie robiłem. Tak więc jeśli możesz to mógłbyś mi wysłać. Mam dwa tygodnie wolnego więc spokojnie powinienem się za to wziąć:D.
Pozdrawiam.

Irhak PW
22 kwietnia 2012, 23:05
Uhm... stara lista się zagubiła mi po drodze. Lepiej zacząć prace od samego początku już raczej skoro dostaję info o dużej niezgodności nawet. Bliżej weekendu majowego spojrzę na jakiś wypis defów i jeszcze raz przyporządkuję wszystko.

TopFunny525 PW
23 kwietnia 2012, 17:55
@Do Irhaka
Jeśli chcesz mógłbym ci pomóc. Musiałbyś mi wyjaśnić co zrobić a bym się postarał. Oprócz robienia ŚW(Świt Wojny dla niewtajemniczonych:D) Nie mam zbyt dużo do roboty. A potrzebujesz pewnie pomocy bo sam się pewnie nie ogarniesz.
Pozdrawiam
PS. Jakby co pisz na a maila albo GG.

Irhak PW
23 kwietnia 2012, 18:09
Nah... głównym problemem jest tylko dobranie tak jednostek, aby pasowały i wizualnie i fabularnie. No i jeszcze odpowiednie budynki zewnętrzne.

TopFunny525 PW
23 kwietnia 2012, 18:21
W takim razie będzie cię czekało sporo roboty. Jeśli ci potrzeba skryptów oraz biografii dla jednostek to się za to wezmę. Mógłbym spróbować też znaleźć bądź zrobić nowe defy dla jednostek. Pozostaje tylko sprawa z siedliskami. Trzeba będzie się zastanowić.
Pozdrawiam.

Fandor PW
23 kwietnia 2012, 20:59
Cześć jeszcze raz, mam pytanko co do kwestii technicznej moda. W WOG poziom 8 był ulepszeniem 7, w tym co ty wprowadzisz będzie tak samo czy będą inne jednostki? Bo jednak niektóre jednostki naprawdę nie pasują by być ulepszeniem innych.

Irhak PW
23 kwietnia 2012, 21:39
8LR ma wprowadzać osobne jednostki.

Pierwszy post tematu:
Tak, to prawda, co było słychać na chacie ostatnimi czasy...
Nadchodzi czas zmian...
Nadchodzą nowe stwory ósmego poziomu!

Jako, że czasami słyszało się głosy, że potwory ósmego poziomu są bardzo podobne do 7 poziomu, postanowiłem "coś" z tym zrobić. Znalazłem kilka defów, które spodobały mi się i mogły po japońsku (czyt. jako tako) być nowymi stworami dla ras Antagarichu.
Nowe stwory, a nie nowe ulepszenia stworów ;)

I po połączeniu tego moda z NU (są takowe zakusy na przyszłość) będzie zapewne mocno rozbudowany (czyt. 3 jednostki/poziom w każdym mieście).

TopFunny525 PW
24 kwietnia 2012, 17:15
Irhak, taka prośba. Czy mógłbyś mi na maila wysłać defy jednostek i budynków z 8lvl reborn. Wiem, że mógłbym go wyciągnąć z moda, ale niestety linki w temacie nie działają. Próbowałem kilka razy ale nic z tego. Tak więc prosiłbym ciebie o przesłanie mi na maila. Albo chociażby podanie strony skąd masz defy:). Pozdrawiam.

TrithTrithPrzeniesione.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel