Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Śladami Starożytnych
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Altair PW
20 marca 2011, 21:46
Nie ma tak prosto. Twój niziołek żyje i jest nadal w trakcie wykonywania questu. Wylosowałeś z tego co pamiętam misję poboczną "Ukryty potencjał". ;P

Altair PW
25 czerwca 2011, 21:25
Zapraszam dotychczasowych jak i nowych graczy na drugi sezon "Śladami Starożytnych". Do tych co już grali: Tak wasza postać jeszcze żyje. ;)

Dalerius PW
29 czerwca 2011, 10:12
Altair, Ningress jest tam gdzie Zaghar, czy tam gdzie ja?

Irhak PW
29 czerwca 2011, 10:24
Karczma... na dole... pod ścianą, plecami do niej. Nie wiem więc, jak mógł Altanar stać za mną... -.-

Altair PW
29 czerwca 2011, 17:59
Nigdzie nie jest napisane, że plecy twojej postaci przylegały do ściany. Czyli jak zrozumiałem mogłeś siedzieś bokiem ;)

Antares PW
3 lipca 2011, 20:01
Imię: Nautilius
Rasa: Półwampir
Klasa: Mag bojowy

Cechy Pierwszorzędne:
HP: Przeciętne 5 (4+1)
MP: Wysokie 6 (5+1)
CO: Niskie 4 (3+1)

Cechy Drugorzędne:
Siła: Przeciętne
Inteligencja: przeciętna
Celność: przeciętna
Szybkość: przeciętna
Szczęście: przeciętne

Umiejętności:
Zbroja skórzana Adept
Tarcza Adept
Miecz Adept
Magia wody Adept (Rozpylenie trucizny)
Magia powietrza Adept(Magiczne oko)

Zdolność specjalna:Nieokreślone

Opis: Wysoki postawny brunet. Często chodzący w kapturze, ma długie do ramion zawsze mokre włosy. Kto widział go i jego oczy przenikały go ciarki z strachem na zmianę. Gdyż Nautilius sprawiał przerażające wrażenie niczym żywa śmierć. W czasach dzieciństwa był sierotą którą adoptował mag z Brakady. Uczył go władania magia wody i powietrza. Lubił walczyć również mieczem. Wyczuwalne było że w chłopaku jest coś więcej. Zdolność która mogła tylko wyjść w walce. Było jeszcze coś, Nautilius wykazywał zdolności wampirów. Takie jak mała wrażliwość na słońce czy duża szybkość. Co go cechowało i na treningach i w walce. Nigdy jeszcze nie ujawniły się jego ukryte umiejętności.Mimo że miał ludzkie oczy, ale gdy się zdenerwował robiły się pomarańczowe. Było w tedy widać że wróg się zbliża. Mimo że jest człowiekiem to jego matkę przed porodem ugryzł wampir. Nie przeżyła porodu, ale chłopak przejął wampirze zdolności. Od tej pory szukał swego ojca jak go nazywał, lecz nie było mu dane go odnaleźć. Nigdy nie mówił co go spotkało podczas tych poszukiwań, ale było widać że jest
pogrążony w dużym stopniu w mroku. Wrócił do Brakady gdzie kurował się i zgłębiał tajniki magii.

Altair PW
3 lipca 2011, 21:45
Właśnie zaczyna się drugi sezon więc możesz dołączyć. Twoją kartę postaci poprawiłem. Teraz tylko musisz poczekać na moje wprowadzenie do gry. Tym bardziej, że nie podałeś jak znalazłeś się w Eotii. Zakładam więc, że nadal znajdujesz się w Bracadzie. ;)

Antares PW
3 lipca 2011, 22:00
Dzięki za poprawki. :-) Tak Nautilius nabiera siły w Brakadzie. :-) Troche mu się oberwało. ;-) Co i jak to póżniej wyjdzie. ;-)

Dalerius PW
13 lipca 2011, 00:52
Chodzi o Pustynię Bracadę, czy tą śnieżną część?
AltairAltairPustynię. ;)

OGARexs PW
13 lipca 2011, 10:12
Imię: Otto GAR Exsus
Rasa: Półelf
Klasa: Łowca
Cechy Pierwszorzędne:
HP: Przeciętne 5 (3-1+ 1+ 1)
MP: Nie aż tak niskie 4.5 (4-1+0.5+1)
CO: doskonałe 8 (5+3)
Wygląd
Cechy Drugorzędne:
Siła: Wysoka 6(5+1)
Inteligencja: Przeciętna 5
Celność: Przeciętna 5
Szybkość: B. Wysoka 7(5+2)
Szczęście: Przeciętne 5
Umiejętności:
Sztylet: Adept
Łuk: Adept
Miecz: Adept
Identyfikacja Potworów: Adept
Szara Magia: Adept (Spowolnienie czasu,Zamrożenie czasu (pozwala na 2-3 sekundowe zatrzymanie czasu. Zbyt częste używanie może wywołać efekt osłabienia, a następnie obłęd))
Magia Ognia: adept (Ognisty pocisk, Światło pochodni,Ochrona przed ogniem ).
Magia Powietrza: Adept (Ładunek statyczny, Ochrona przed magią powietrza)
Zdolność specjalna:Szósty zmysł Oszczędność Many I Zbroja (Tarcza) i Sztylet Egidy Zmiennokształtność (Zielona galaretka [Zielony glut], Wilkołak[Berserk])
* Bonus:
Limlight - magiczne dziecko posłuszne swoim "twórcom".
Ekwipunek:Mikstury: Pośpiech, Utwardzenie przedmiotu, 1000 złota,1/2 mikstury leczenia , Zielony kryształ galaretki,Sztylet Szybkości,Pierścień Magii Powietrza
Opis:Urodził i został wychowany na Vori. Otto jest dziwny nawet jak na pół elfa. Nosi ocieplaną szatę w kapturze, ma brodę i skacze po lodowcach w wieku 52 lat hę. Elfy śmiały się z niego więc wyjechał do Brakady by nauczyć się u najlepszych i najpotężniejszych czarodziei czegoś więcej o Szarej Magi.
Gdy dowie się już o niej tyle i tylko się da może dowie się co podarowała mu stara kobieta mówiąca o "czasie", "starożytnych' i o jakimś "krysztale"...

Dalerius chodzi chyba o tą śnieżną.
EDIT: Altair - poprawione.
AltairAltairNie. :) Na śniegi też przyjdzie pora

Altair PW
15 lipca 2011, 01:59
Ok.
Tylko według aktualnego stanu rzeczy w Eotii nie ma (już) stajni (wyleciała w powietrze w pierwszym sezonie) ;P.
Popraw opis, a najlepiej pozostań w Bracadzie (będziesz mógł od razu grać). I tak tam wszyscy się teraz wybierają.

Altair PW
17 lipca 2011, 14:41
Taka mała uwaga z mojej strony do nowo grających (szczególnie do OGARexsa).

@OGARexs: To MG decyduje czy coś się stanie czy nie, czy coś jest możliwe, bezpieczne, wykonalne. Gracze więc generalnie nie powinni wchodzić kompetencje MG (od narracji jestem ja). Portal nad Bracadą widzą póki co Ci którzy znajdują się w Eotii. Jako, że Nautilius i Otto GAR Exsus znajdują się w pomieszczeniu (a nie było żadnych huków ani wstrząsów) wasze postacie nie są świadome istnienia portalu. Czyli generalnie twoja postać nadal znajduje się w komnacie Nautiliusa w Bracadzie. Popraw.

@Antares: Możesz grzebać tylko portalu komnacie. O tym drugim nad krainą twoja postać nic nie wiedzieć nie powinna. Do poprawy.

Altair PW
18 lipca 2011, 20:52
@OGARexs, @Antares: To nie ma być dialog miedzy wami tylko sesja RPG. Po napisaniu swojej 1 kwestii (przynajmniej 3 zdania) należy zaczekać na MG (Mistrza Gry) i dopiero można pisać. Wasz "dialog" poprawię, ale proszę w przyszłości stosować się do zasad.

Antares PW
19 lipca 2011, 20:45
Dobrze będę bardziej zwracał uwage na zasady. ;-)

OGARexs PW
28 lipca 2011, 16:05
Kto oprócz Daleriua, Bowla oraz Nigressa znaleźli się w szkole magów?

Solmyr PW
3 sierpnia 2011, 23:00
Na wstępie pragnę przeprosić szanownego MG za moją nieusadnioną absencję. ^^' Skoro jednak mój elf żyje dalej (i leży gdzieś na plaży ze statuetką u stóp, z tego co doczytałem), to proszę, jeśli tylko to możliwe, o reaktywację mojego wątku.

Altair PW
4 sierpnia 2011, 12:12
Możesz grać. Uznaje, że po takim czasie twa postać odzyskała już przytomność. Musisz wypełnić jeszcze jedną misję i będziesz mógł dołączyć do reszty.

Solmyr PW
4 sierpnia 2011, 13:14
Mam poczekać na twój post czy pisać od razu?

Altair PW
4 sierpnia 2011, 13:42
Pisać. :)

Dalerius PW
7 sierpnia 2011, 23:17
Antares, jestem Dalerius, a nie Darius :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: [OGÓLNY] Śladami Starożytnych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel