Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/porzucony] Last Hope
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Master13 PW
29 lipca 2010, 19:13
te parametry sa zrobione na szybko, lecz zostana one zmienione tak, aby alternatywne ulepszenia przydatne byly taktycznie w rozgrywkach

Shin0bi PW
29 lipca 2010, 19:16
Jakim sposobem chcecie dodać te alternatywne ulepszenie dla wszystkich zamków, skoro oczywiste jest, że nie zmieszczą się w granicach 196 jednostek?

Master13 PW
29 lipca 2010, 21:29
Bedziemy zmuszeni do usuniecia czesci neutralnych jednostek lub do zrezygnowania z alternatyw ktorychs poziomow, zadna opcja nam nie odpowiada dlatego zostawiamy ta kwestie do zakonczenia jednostek.
Najlepszym wyjsciem byloby VCMI, ktore moze wyjdzie przed naszym modem, jesli jednak nie, mod zostanie przerobiony po wyjsciu VCMI w sposob w ktory zadna jednostka nie zostala stracona

Dark Dragon PW
18 sierpnia 2010, 07:58
Poltergeist - widziałem na HC już gdzieś koncept identycznej jednostki, poza tym łucznik wygląda przyzwoicie na HC widziałem identycznego choć może nie z pełną animacją. Podoba mi się, że macie już chociaż jednostki z animacjami, aczkolwiek to za mało. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, choć z reguły jestem pesymistą.

Hiro PW
3 września 2010, 21:36
http://www.mod-alt-upgrades.yoyo.pl/viewtopic.php?f=4&p=414#p414

Alternatywne ulepszenia z bastionu.
Prosimy o komentowanie naszych najnowszych kompletnych jednostek ;)

vinius PW
3 września 2010, 22:37
2 i 3 poziom podoba mi się, całkiem przyzwoite :). Czym jest to, co centaur trzyma w łapsku? Reszta, niestety, to jedynie przekolorowanki.

Irhak PW
3 września 2010, 22:39
Ta lanca u centaura - czy ta jednostka nie jest aby z groty i została lekko zdyskredytowana?
Pozostałe jednostki - miodzio! A co z alternatywą dla lvl 7?

Cati7 PW
3 września 2010, 22:40
Centaur strzelec jakoś nie za bardzo mi pasuje do poniższych jednostek. Chodzi o kolor żółtawy. Lepszy byłby już chyba kolor biały taki jak ma Księżycowy jednorożec. Jak również trzymana przez nie go lanca. Wydaje mi się troszkę za szeroka. Reszta jednostek jest ok :)

Artov PW
3 września 2010, 23:02
Skomentuję trochę nie po kolei:
Dziki ent - Super! Piękna jednostka!
Księżycowy jednorożec - To samo - ślicznie
Błękitny pegaz - Tyż ładnie, ale co on ma na pysku?
Krasnoludzki strażnik - Fajnie! Dobra Alternatywa
Mistyczny łucznik - Prześwity turkusowego tła, kolor twarzy nie pasuje, a animacja strzelania? Ale do dopracowania! (I co to za nazwa?)
Centaur strzelec - Fatalnie! Zawaliliście na całej linii! Nazwa zła, kolor zły, broń sztuczna, nie pasuje do reszty i po pierwsze - To nie wasz def.!

Ent, pegaz i jednorożec - najładniejsze jednostki

Wcześniej było lepiej, ale nikt nie mówi, że gorzej być nie może, bo zawsze może być lepiej! :D

Acid Dragon PW
3 września 2010, 23:17
Przestańcie tropić sensacje - z tego co kojarzę, autor tegoż defa centaura, który został zaprezentowany w Grocie (i słusznie został skrytykowany - nadal uważam, że centaur trzyma świetlistą bagietkę ;P) po prostu dołączył do zespołu.

A skoro już piszę - przekolorowania mi się raczej nie podobają, centaur jest raczej fatalny. Łucznika należałoby nieco poprawić (peleryna trochę za bardzo "skacze" i widać, że jest doklejona), a krasnal - o ironio losu - z tego wszystkiego jako jedyny wypada dobrze.

Hiro PW
4 września 2010, 08:57
Cytat:
A skoro już piszę - przekolorowania mi się raczej nie podobają

Trudno byłoby zrobić alternatywne ulepszenia z nowych jednostek, dlatego robimy przekolorowane lub dodajemy kilka szczegółów.

Cytat:
Centaur strzelec - Fatalnie! Zawaliliście na całej linii! Nazwa zła, kolor zły, broń sztuczna, nie pasuje do reszty i po pierwsze - To nie wasz def.!

Def jest nasz, po prostu jego autor dołączył do naszego teamu. A centaura zapewne poprawimy (jak i niektóre części mistycznego łucznika).

Dragonar PW
4 września 2010, 13:28
Najważniejsze, że powstaje cokolwiek z pełną animacją. :)
Najlepiej wypadają krasnolud i ent, a najgorzej elf oraz centaur. W przypadku niektórych jednostek widać zmianę kolorów. Przykładowo wydaje mi się, że elf ma jasnoniebieskie plany na twarzy i niektóre części jego uzbrojenia nagle zmieniają odcienie w animacji. :P
Życzę powodzenia w dalszej pracy. ;)

Acid Dragon PW
4 września 2010, 13:51
Cytat:
Trudno byłoby zrobić alternatywne ulepszenia z nowych jednostek, dlatego robimy przekolorowane lub dodajemy kilka szczegółów.

Ja to rozumiem.
Jednakże to, że nie potraficie/nie macie zasobów/czasu do zrobienia czegoś lepszego nie oznacza, że te kiepskie przekolorowanki powinny się automatycznie podobać. Wg mnie wyglądają źle i żadne usprawiedliwienie im nie pomoże.

Poza tym są lepsze i gorsze kolorowanki. Uważam, że potwory 8 poziomu w WoGu lub "mój" żywiołak elektryczności wyszły dobrze. Podczas gdy Wasz wyblakły jednorożen, pegaz z niebieskimi smugami, lekko zazieleniony ent lub "moja" cesarska meduza wyszły po prostu źle.

Sawyer PW
4 września 2010, 14:57
Narzekacie tylko, ja tam się ciesze że coś rusza ten dział, bo równie dobrze mógłby być martwy, piękne te jednostki nie są, ale Mistyczny Łucznik wyszedł bardzo dobrze.
Nie wiem czego się czepiać, fakt że nie ma żadnych tłumaczeń na jednostki, ale widzę że HotA namieszała wam w głowach, 3D i jednostki najwyższej klasy, a jak wiadomo za modelowanie biorą się 3-Gimnazjaliści, Licealiści i Studencie, ale ci to już mają mniej czasu, bo trzeba mieć czas na naukę! Więc wybaczcie ale męczą mnie takie komentarze...
Bastion jest trochę nie dopracowany, Krasnolud Strażnik, Centaur, Pegaz, Ent.

Ginden PW
4 września 2010, 15:20
Tylko krasnolud zasługuje na uwagę.
Reszta jest delikatnie mówiąc kiepska.

Drwal PW
4 września 2010, 15:30
Do oryginału nawet nie ma co porównywać. Osobno defy nawet ładnie wyglądają, zwłaszcza podoba mi się krasnolud. Zestawiając jednak całość wygląda to kiepsko. Jednostki każdego miasta są podobne kolorystycznie, a tutaj mamy wielką mieszankę barw. Ogólnie rzecz biorąc Nekropolia robi większe wrażenie.

Mitabrin PW
4 września 2010, 20:47
Hmm... Ciekawie...
Co ja mogę powiedzieć... w końcu nikt się tutaj co prawda z moim zdaniem nigdy nie liczy, jednakże moim zdaniem jest naprawdę wspaniale!
Alternatywy dla Bastionu jak dotąd są najładniej zrobione ze wszystkich waszych defów. Przyznaję, że centaur jest brzydki (a także zrobienie z mojej ulubionej jednostki pierwszego poziomu strzelca imo nie jest dobrym pomysłem) a także pegaz jest dziwny (aczkolwiek samo wykonanie jest bardzo ładne).
Jednakże jeśli uda wam się doprowadzić ten projekt do końca i pozostałe jednostki będą trzymały taki poziom, to liczba osób zainteresowana tym projektem właśnie wzrosła o jedną. ;)

Good job~!

Master13 PW
4 września 2010, 21:52
Centaur jest do dupy, to byla pierwsza jednostka jaka zrobilem do wog'a.
Do tych co pisali ze nie jest zrobiony przez boh team - Ja to zrobilem mimo ze nie jestem z niego dumny.

TopFunny525 PW
17 lutego 2012, 18:47
Cytat:
Od niedawna z naszą 3-osobową ekipą tworzymy dodatek do HoMM III SoD o nazwie Last Hope.
Czy zdaje mi się że nie zdaje mi się że nazwa jest wzorowana na czwartej części gwiezdnych wojen??? HĘ?

HobbitHobbitSpis tagów znajdziesz tutaj.

Pointer PW
20 września 2013, 10:46
A ja wykopię dawno porzucony temat... Pisaliście tu: http://imperium.heroes.net.pl/temat/2394/2, że jak wyjdzie grywalna wersja VCMI to dodacie Wasze alternatywne ulepszenia do gry... VCMI 0.93c jest grywalne, więc czekam na spełnienie obietnic. Czy Wasz team WoGóle jeszcze działa?
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3/porzucony] Last Hope

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel