Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Co by tu dodać, aby WoG był jeszcze fajniejszy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

AmiDaDeer PW
20 grudnia 2006, 14:39
Altair, wykorzystam to. Mi się muzyka podoba, lecz plik mi się popsuł i WoG go źle odczytuje (zwalnia o połowę, ścisza, nie ma śpiewu... głupota :P)

Trang Oul PW
20 grudnia 2006, 15:02
To wypakuj sobie WinRarem nieuszkodzony plik (z main5.wog).

EDIT: dopisane.

AmiDaDeer PW
21 grudnia 2006, 16:53
Wypakować znaczy: użyć WinRara, WinZipa lub czegoś podobnego czy też włożyć plik do folderu Update?

avatar PW
21 grudnia 2006, 19:06
Znaczy: użyć WinRara. I przeglądnąć sobie wszystkie pliki, które znajdziesz w środku. Nie zaszkodzi :)

Seener PW
26 grudnia 2006, 02:59
Teraz mi przyszło do głowy: można by było dodać opcję limitu czasu w random maps. Było by to nieraz przydatne, szczególnie w grze dla kilku graczy (np w prywatnych turniejach).

Byłbym zapomniał- życzę wszystkim mieszkańcom, strażnikom groty, Starożytnym i oczywiście Smoczemu Władcy ;P pełnej magii i miecza końcówki świąt i kwasowego nowego roku.

tymolord PW
26 grudnia 2006, 17:05
Mam pomysł, można by do Heroesów przywrócić przeklęte artefakty. Wesołych świąt!!!

Kreator PW
26 grudnia 2006, 17:30
Można tylko po co? Wziołbyś taki?:P
No chyba że dostałbyś go ze skrzyni ze skarbem, ale przecież zawsze możesz nająć bohatera, oddać mu negatywny artefakt i posłać go w diabły. Chyba że takiego artefaktu nie można by było się pozbyć.

AmiDaDeer PW
26 grudnia 2006, 18:17
Można by zrobić tak, że jeżeli przyjdziesz do Chatki Wiedźmy, to jest 50% szans (modyfikowane przez umiejętność bohatera "Szczęście"), to otrzymasz jakiś przeklęty artefakt. Nie możesz się go pozbyć (jak bohater zginie, to artefakt przechodzi w ręce innego bohatera), chyba, że przyjdziesz do jakiegoś miejsca (np. do Chatki Jasnowidza).

Kreator PW
26 grudnia 2006, 18:27
@Hobbicie, gwarantuje Ci że nie chciałbyś żeby tak było jak to opisujesz:P
Wiesz ile tego typu śmieci nazbierałbyś od bohaterów komputerowych?
Miało by to sens, gdyby istniał jeszcze budynek typu "Dom samotnej wróżki", która za sowitą opłatą niszczyłaby całe to ustrojstwo.

tymolord PW
26 grudnia 2006, 20:06
Można dodać opcje tworzenia artefaktu. Tyle ile damy surowca, lub ile zużyjemy many, taki dostaniemy przedmiot, np. damy 5000 szt. do ataku, 3000 do obrony i 1000 do mocy, to mamy obrony 3, ataku 5, i 1 mocy. Jeśli kogoś na takie rzeczy niestać, to może pójśc i zapłacić za np. atak, następnego dnia lub wtedy kiedy się wzbogaci przyjdzie by dodać do obrony, itd. Ten pomysł ściągnąłem ze starej gry "Master of magic".

tymolord PW
26 grudnia 2006, 20:46
Można by było poprawić pare rzeczy, np. Paladyna. Złota zbroja jest całkiem fajna, ale zielony płaszcz niepasuje. Powinien być niebieski. To tylko moje zdanie.

Trang Oul PW
26 grudnia 2006, 21:22
Po pierwsze, połącz swoje posty.

Od kiedy Krzyżowiec ma złotą zbroję?

Seener PW
26 grudnia 2006, 21:27
Chyba chodzi Ci o comandera miasta Zamek.

tymolord PW
26 grudnia 2006, 21:30
Przepraszam, to był błąd. Lepszy będzie w srebrnej zbroi i w niebieskim płaszczu.

Quba Drake PW
26 grudnia 2006, 21:50
Co by tu dodać żeby WoG był fajniejszy.Nie wiem czy wy to macie ale za miast "Kuźnia" piszę jakoś dziwnie "Ku?ni'a" w pierwszej kolejności można by to było jakoś poprawić.
Przydał by się budynek w którym można by zostawić artefakty za drobną opłatą np: mamy słaba armię i dużo cennych rzeczy i jesteśmy daleko od swojego zamku i się boimy że ktoś nas zaatakuje co robimy zostawiamy a za tydzien przyjeżdżamy i zabieramy owe rzeczy.

tymolord PW
26 grudnia 2006, 21:53
Można dużo rzeczy wymyślać, ale jeśli będzie za dużo innowacji WoG stanie się dziwny.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
26 grudnia 2006, 22:03
Akurat to drogi Kubusiu możesz naprawić sam, ściągając i instalując polskie czcionki.

tymolord PW
27 grudnia 2006, 14:08
Trzeba poprawki zrobić, i to na tyle powinno wystarczyć:
-Serafin - jest głupi (moim zdaniem). Powinien mieć srebrną zbroje, niebieskie ciuchy i więcej elementów do zbroi (np. kolczuga, naramienniki, itd.)

-Krwawy smok, to jakaś kupa, nawet po poprawie, najpierw różowy potem cały jakiś czerowny z zielonymi oczyma :P

-Piekielnego barona można by było troszkę poprawić, ale na ogół wygląda nieźle.

-poprawić obrazki w kampaniach.

-I najważniejsze: Dodać nowych bohaterów i artefakty!

Być może jestem monotonny.

Phoenix PW
27 grudnia 2006, 16:34
Uważam, że dobrze zrobiłeś tymolordzie mówiąc o WoGu szczerze, ale możesz urazić ludzi którzy nad tym arcydziełem ciężko harowali... Twojego posta można potraktować jako uprzejme rozczarowanie niektórymi elementami w WoGu =). Ale uważam też osobiście, że jak ludzie organizują takie rzeczy jak ratujmy heroes 5, to my też możemy zrobić akcję ratujmy WoG! No bo jak się ludzie czepiają, że nie dokończyli heroesów 5, to też mogę się uczepić, że jak tak długo pracowali nad WoG 3.58, to mogli jeszcze dokończyć grafikę! Ten post nie ma na celu obrażenia kogokolwiek =) .

tymolord PW
27 grudnia 2006, 17:09
Mi się WoG bardzo podoba, jest to najlepszy dodatek do Heroes III ale ma niestety pare błędów :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Co by tu dodać, aby WoG był jeszcze fajniejszy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel