Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 129 - 130 - 131

Warmonger PW
2 czerwca 2011, 15:13
Zgodnie z planem pojawiło się VCMI 0.85. W porównaniu z powyższą wersją zawiera mniej błędów, zwłaszcza tych poważnych. Zachęcam do ściągania i testowania nowych funkcjonalności!

Kuririn PW
14 czerwca 2011, 22:50
Witam :) chciałem się zapytać, czy... myśleliście np. o jednostkach które rzucają czary? Czy tez czary będą losowe jak w oryginale, czy będzie opcja na rzucanie "ręczne"jak w czarach bohatera?

ogrodniczek1984 PW
15 czerwca 2011, 23:13
a ja zadam pytanie jak sie to instaluje bo nie mam pojecia aha i jak by ktos byl chetny na jakas partyjke w woga przez siec to jestem chetny do gry :)

Warmonger PW
16 czerwca 2011, 07:10
Przecież jest jak byk na pierwszej stronie:
Cytat:
Installation:
Extract the package into your main Heroes folder.
WoG 3.58f is required. We recommend using English version.
If your game is in another language, you can extract this package into Data/ subfolder - that will make your H3 installation English.
If you have older version of VCMI, you have to overwrite it.

Instalujesz H3 Complete / SoD, instalujesz WoGa, a następnie rozpakowujesz archiwum w folderze głównym herosów.

Cytat:
myśleliście np. o jednostkach które rzucają czary? Czy tez czary będą losowe jak w oryginale, czy będzie opcja na rzucanie "ręczne"jak w czarach bohatera?
Dobry pomysł. Swego czasu sam to proponowałem, ale jak dotąd nie spotkałem się z uznaniem reszty. Cieszę się, że inni gracze też są zainteresowani taką opcją :)

ogrodniczek1984 PW
17 czerwca 2011, 22:31
jak cos to ja moge z toba zagrac ale przez co przez hamachi??

Irhak PW
17 czerwca 2011, 23:22
Warmonger - a myśleliście nad 'uaktualnieniem' grafik miast? Np. zamiana Rampartu na Autumn Rampart? :P

Lyokoheros PW
17 czerwca 2011, 23:54
To powinno być raczej opcjonalne, jako mod do ściągnięcia, a nie wbudowane w VCMI.

Kuririn PW
5 lipca 2011, 12:00
Jeszcze jeden pomysł mi przyszedł do głowy a mianowicie : rozchodzi się o fenixa tzn o jego odrodzenie :) 20% jednostek się odradza, a gdyby było tak jak w h5 100% jednostek odrodzonych po zabiciu było by naprawdę fajnie :) rozpatrywaliście taka opcje?

Dark Dragon PW
5 lipca 2011, 13:11
To chyba przesada i zakłóciłoby to balans.

OGARexs PW
5 lipca 2011, 17:24
A tak właściwie to ile zostało do zrobienia?
PS:Czy zastanawialiście żeby wbudować NU do VCMI?

Warmonger PW
5 lipca 2011, 17:32
Do zrobienia zostało jeszcze sporo, ale na horyzoncie rysuje się już gra w wystarczającym stopniu kompletna.

Nie zamierzamy niczego "wbudowywać" w VCMI, bo nie taki jest cel projektu. Celem jest stworzenie silnika, dzięki któremu gracze będą mogli sami modyfikować grę według własnego uznania. Czas pokaże, które mody spotkają się z uznaniem fanów, a które skończą jak "fishing in well", którym straszą przeciwnicy WoGa.

Kuririn PW
9 lipca 2011, 17:16
Sorki ze zawracam gitarre z tymi postami :) a rozchodzi się o :) jednostki na polu bitwy (czekające na swoją kolej ataku używają tylko 1 klatki), czy dało by się zanimować to?

Warmonger PW
9 lipca 2011, 17:50
Od takich szczegółów mamy forum i bugtracker.

Serd PW
11 listopada 2011, 21:00
Ściągnąłem sobie VCMI 0.86, zainstalowałem go sobie na CZYSTY wog 3.58F i nie mogę go uruchomić.



http://imageshack.us/photo/my-images/715/screenyjc.png

Dru PW
27 grudnia 2011, 02:45
Na początku grudnia została wydana nowa wersja VCMI 0.87

Dodatkowo w końcu Ivan zaprogramował częściowo moją grafikę nowego menu głównego wraz z nowymi przyciskami. Częściowo dlatego, że na razie nowa grafika jest tylko w rozdzielczości 800x600, a docelowo obrazek menu i przyciski mają być skalowane do wyższych rozdzielczości.


Nowe menu jest opcjonalnie do pobrania tutaj. Pliki należy skopiować do folderu z grą

Warmonger PW
23 lutego 2012, 11:15
Wczoraj ukazała się pierwsza wersja z działającym AI na mapie przygody: VCMI 0.87b. Nareszcie można w miarę sensownie sobie pograć.

Zapraszamy do testowania!

Matheo PW
25 lutego 2012, 21:51
Po pierwsze: Post Gildena na pierwszej stronie rządzi :)
Po drogie: Mógłby ktoś dodać posta opisującego co ten mod zmienia, lub co nowego wprowadza? Powinno być to w pierwszym poscie tematu. Jak w przypadku innych tematów, o innych projektach. No ale trudno.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 00:05
Anyway mam takie małe pytanie. Czy do VCMI można dodawać jednostki bez podmiany innych? (Np. bez podmiany kransoluda itp.

Masław PW
26 lutego 2012, 14:33
Właśnie oto w VCMI chodzi, by ominąć wszelkie limity i ograniczenia jakie ma w sobie SoD czy WoG, a więc i dodawanie nieograniczonej ilości stworzeń (o ile tu jakiś limit rzeczywiście istnieje).

Warmonger PW
3 marca 2012, 07:47
Wersja 0.88 jest już gotowa. Kompletna gra coraz bliżej :)

Jednak jakiekolwiek skrypty i możliwość modowania gry pojawią się dopiero po wersji 0.9.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 129 - 130 - 131
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel