Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zapomniane części Groty
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Irhak PW
6 sierpnia 2013, 13:53
Dział Heroes Kingdoms jest "under construction" (chwilowo wstrzymane prace z powodów przestrzennych). Teraz połącz to + mój poprzedni post i zauważysz, że NIE SĄ to zapomniane części :P (myśleliście, że działy powstają w ciągu 1 minuty czy jak? :P)

EDIT @down bo zawołam Coraka, abyś zaczął myśleć! ;)

Sheltem PW
6 sierpnia 2013, 14:15
Przykro mi ale ja nie myślę ponieważ jestem tylko wściekłym cyborgiem...
Lecz życzę powodzenia w pracy nad kolejnymi działami Groty.

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2013, 15:22
Czasami podczas tworzenia nowych działów nie chce nam się wszystkiego ukrywać przed wzrokiem poszukiwaczy zaginionych komnat ;).

W Grocie jest tak właściwie co najmniej kilka działów, które są gdzieś zawieszone w cyberprzestrzeni. Niektóre są cały czas tworzone, a nad niektórymi prace niestety zostały bezterminowo zawieszone i być może nigdy nie doczekają się publikacji, ale nic nie jest przesądzone.

Hayven PW
6 sierpnia 2013, 16:14
Czemu usuwacie dział MM3? Niedawno zacząłem grać i bardzo by mi się przydały podane tam informacje, gdybym miał je pod ręką :<

Irhak PW
6 sierpnia 2013, 16:18
Ostatni raz to mówię - aktualne wycieki komnat to prace "under construction", a nie "rzut do kosza".

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2013, 16:43
W istocie - dział MM3 został ukryty, a nie usunięty.
Informacje w nim są z reguły niepełne lub nieprecyzyjne, więc jeszcze trochę poczekają na publikację.

Morglin PW
6 sierpnia 2013, 17:11
Dział o MM3:
404 - Weasel not found.
Go and stab your spleen.
Dział o MM3:
! 403 !
Dostęp wzbroniony! Nie masz uprawnień do oglądania tej strony.
Forbidden! You don't have the permission to access this site.


A sam korzystałem z informacji o potworach w tym dziale. Ech było siedzieć cicho....:P Ale skoro dział jest w trakcie tworzenie to proponuje dodać do niego zakładkę z opisem zadań.

Hayven PW
7 sierpnia 2013, 08:43
Czym jest www.acidcave.com ? Starym, nieużywanym już (i, jak widzę, od dawna nieopłacanym ;P), serwerem Kwasowej Groty, czy też czymś zupełnie innym?

Alamar PW
7 sierpnia 2013, 08:48
Starą domeną, którą ktoś :P zapomniał opłacić na czas, a kto inny zagarnął z nadzieją, że zarobi na odsprzedaży.

Acid Dragon PW
7 sierpnia 2013, 15:35
Nikt nie zapomniał :P.

Historia była taka, że ta domena niegdyś należała do nas i była połączona z jednym ze starych serwerów Groty. Planowałem zrobić tak, że kiedy miało wygasnąć nam konto na owym serwerze - a wraz z nim domena - chciałem zarejestrować domenę acidcave.com ponownie, tym razem już na siebie i niezależnie od jakiegokolwiek konta hostingowego.

Nie wiedziałem jednak, że istnieją ludzie, którzy "polują" na wygasające domeny i gdy domena staje się dostępna - wykupują ją niemal sekundy po udostępnieniu.

W ten sposób niestety utraciliśmy domenę z .com na końcu.
Na szczęście było to już wiele lat temu i dziś i tak już nikt nie kojarzy tego adresu.

Dziwi mnie jednak, że ktoś tę domenę ciągle wykupuje przez tyle lat. Wątpię, aby to był opłacalny interes.

Alamar PW
7 sierpnia 2013, 16:20
Czyli innymi słowy - zapomniał. :P
Tak to już jest, jak się za bardzo kombinuje.

Altair PW
7 sierpnia 2013, 16:50
Serio? A ja cały czas myślałem, że AC zmieniło domenę z powodów wizerunkowych/finansowych. ;)
Tak czy inaczej zawsze można spróbować odkupić/odzyskać domenę. Należy tylko nowemu właścicielowi wytłumaczyć, że nikt inny tego nie kupi i dalsze jej przetrzymywanie będzie przynosić tylko straty. Zawsze jest jakaś szansa, że się uda ;)

Alamar PW
7 sierpnia 2013, 17:07
Cytat:
A ja cały czas myślałem, że AC zmieniło domenę z powodów wizerunkowych/finansowych. ;)
Z pewnego punktu widzenia jest to prawda. ;)

Co do odkupienia nazwy, wątpię by warto zaprzątać sobie tym głowę, tym bardziej że tego rodzaju firmom zależy na jakimkolwiek zainteresowaniu.
Skoro chcieli kupić czyjąś domenę, to niech teraz za to płacą. ;)

Qui PW
7 sierpnia 2013, 22:48
Pewnie nawet nie wiedzą, że to mają. Takie kreegańskie pomioty trzymają tego tysiące, no i widać im się opłaca, skoro wciąż istnieją.

Morglin PW
5 października 2013, 22:21
Nowa odsłona komnaty forge?

Edit: 15 minut i już cały tekst ukryty. Szybka interwencja ;p. Powiecie chociaż czemu galeria nazywała się galer(i)a?

AmiDaDeer PW
5 października 2013, 22:37
To tylko atrapa.

Acid Dragon PW
6 października 2013, 03:49
Autor się powinien tłumaczyć ;).

Ja zaś mogę potwierdzić, że owszem - w planach jest postawienie miastu Forge oddzielnej komnaty.

gamera 1965 PW
25 października 2013, 07:21
Nie wiem gdzie to zamieścić więc na razie spróbuje tutaj. Nie jest to część groty ale jest powiązana.

http://kingsbounty.republika.pl/index.htm

Morglin PW
25 października 2013, 08:04
Vinius ma wpisany adres Baszty w swoim grotowym profilu, więc Ameryki nie odkryłeś. Ale może skłoni go to do zajrzenia na swoją stronę, bo przydałaby się jej aktualizacja (przejdźcie do zakładki "Tunele" i kliknijcie w "Strona Boryny"...;P).

AmiDaDeer PW
25 października 2013, 16:58
Ov von Sikus II vel Vinius rzecze:
będzie stało stare, aż mi się zachce robić nowe.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Zapomniane części Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel