Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błąd
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Qui PW
16 maja 2008, 22:08
Whatever. Kiedyś może naprawię. Jest trochę błędów, niestety mam lepsze rzeczy do roboty niż ich łapanie. Większość nikomu nie wadzi, póki jakiemuś mądrali nie zachce się kombinować. A jeszcze raz się pobawisz w "hakiera" to dostaniesz okazję przetestowania systemu banów.

Drwal PW
19 maja 2013, 12:26
Znalazłem drobny błąd w opisie Nowych Ulepszeń:

http://www.wog.acidcave.net/nowe_ulepszenia_budowle_i_ulepszenia.html

"- Ulepszenie srebrnego centaura do czarodziejki nie jest zbyt dobrym pomysłem, wiem, ale jak dotąd nie znalazł się żaden lepszy wariant :P. ....."

Zamiast "centaura" powinno być oczywiście "pegaza".


EDIT:

Nie wiem czy informować o takich małych błędach, ale w skarbcu link w opisie The Halflings Mod jest niepotrzebnie "ztagowany". Przez co widzimy komendy w tekście:

http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=21

Dark DragonDark DragonThx, fixed.



Bychu PW
6 lipca 2013, 17:49
Może nie jest to jakiś wielki błąd, ale chcę zgłosić, że gdy ktoś zmienia wygląd czatu, nie ładuje mi się on automatycznie a muszę odświeżyć cmentarz.

Nemomon PW
6 lipca 2013, 17:53
Także niewielki błąd, ale na stronie głównej forum przeczytałem coś takiego:

"W piekle włóczą się..."

Po mojemu powinno było być: "Po piekle włóczą się...".

Acid Dragon PW
6 lipca 2013, 18:15
Cytat:
Może nie jest to jakiś wielki błąd, ale chcę zgłosić, że gdy ktoś zmienia wygląd czatu, nie ładuje mi się on automatycznie a muszę odświeżyć cmentarz.

Tak może się zdarzyć, gdy użytkownik ma otwarte więcej niż jedno okno / jedną kartę z cmentarnym chatem w przeglądarce (nie wszystkie karty otrzymują sygnał do przeładowania chata). Następnym razem zwróć na to uwagę i powiedz, czy błąd się powtarza z pojedynczym oknem.

Cytat:
Po mojemu powinno było być: "Po piekle włóczą się...".

Po mojemu poprawnie jest jednak "W...", ale ekspertem nie jestem.

Nemomon PW
6 lipca 2013, 18:26
"W piekle jest zimno, bowiem po piekle nie chcą biegać Lucyferki :)."

Ale mogę się mylić :).

Bychu PW
6 lipca 2013, 18:29
Miałem tym razem odpalony jedynie Cmentarz, a dalej mi się nie odświeżyło, może błąd jest u mnie, ale wcześniej na tym samym laptopie na którym jestem teraz, na tej samej przeglądarce się odświeżało.

AmiDaDeer PW
6 lipca 2013, 18:33
Błąd występuje również u mnie, niezależnie od liczby otwartych kart.

Acid Dragon PW
6 lipca 2013, 18:34
Faktycznie, coś przestało działać. Zbadam dlaczego - dzięki za zgłoszenia.

Acid Dragon PW
6 lipca 2013, 20:20
Błąd nie powinien już występować. W sumie, to dziwię się, że ustawienie, które go powodowało nie spowodowało więcej problemów wcześniej. To nie był bowiem błąd chata, a ustawienie PHP po stronie serwera.

W każdym razie błąd był poważny i jeszcze mógł nam narobić problemów. Dzięki jeszcze raz za zgłoszenie.

gamera 1965 PW
17 lipca 2013, 12:22
Przepraszam, ale co to jest błąd 403 ?

Hayven PW
17 lipca 2013, 16:23
Dostałeś się na żądany adres, ale serwer nie może spełnić żądania, gdyż nie jesteś osobą do tego upoważnioną.

z Wikipedii:
403|Forbidden|Zabroniony – serwer zrozumiał zapytanie lecz konfiguracja bezpieczeństwa zabrania mu zwrócić żądany zasób

Hayven PW
30 lipca 2013, 08:28
Sorka, że post pod postem, ale nikt nie zauważy jeśli zedytuję poprzednią wypowiedź. Chciałem zapytać, czemu na Głównej pojawiła się reklama gry Civilization V_i to w dodatku tak źle umieszczona? ;/

Irhak PW
30 lipca 2013, 09:46
Umowa między Grotą a autorem reklamy. I póki co nie ma lepszej miejscówki.

Acid Dragon PW
30 lipca 2013, 13:14
Wszystko zależy od punktu widzenia - reklama jest dobrze umieszczona, bo jest widoczna. Jeśli już raz na rok zamieszczamy reklamę, to przecież nie ma sensu jej umieszczać w miejscu, gdzie nikt jej nie zobaczy.

Dodam, że zamieszczenie jej było poddane dyskusji wśród Akolitów, Strażników i Starożytnych i decyzja była jednomyślna.

Hayven PW
30 lipca 2013, 13:27
Nie, to po prostu coś za pierwszym razem się źle otworzyło i dlatego wydawało mi się, że reklama zachodzi na okienko JB i ostatnie wypowiedzi z Forum. A jak widze to teraz, to spox :P

Acid Dragon PW
30 lipca 2013, 13:34
A to akurat możliwe, że nie wczytał się uaktualniony CSS.

Morglin PW
24 grudnia 2013, 12:03
Gdy chciałem przeczytać w czytelni "Zerowy numer magazynu Mocy i Magii" moja przeglądarka scrashowała. Postanowiłem więc, że spróbuje "sklonować" go ze skarbca.
Już na wejściu wyskoczyło mi to:
.

Kiedy próbuję coś pobrać wyskakuje mi bezsensowny ciąg znaków jakiego nie zrozumiałby żaden człowiek:



Macie podobne błędy? Czy problem leży po stronie mojego komputera?

vinius PW
24 grudnia 2013, 13:05
Potwierdzam, mam identyczne problemy.

Acid Dragon PW
24 grudnia 2013, 13:08
Istotnie, "coś" się zepsuło - tajemnicza sprawa, bo nie ruszałem tego kodu od dawna. Powinno już działać - sprawdźcie, proszę.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Błąd

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel