Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Avatary
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9

Kathrin PW
18 stycznia 2007, 12:47
Gdyby Ci się nudziło na następnej ekonomii, to dodaj avatarki z dodatku do H5, jest tam taki ładny wampir i rycerka:)) (scenariusz Unia)

Wampir nazywa się Giovanni, rycerka Ornella (lub podobnie:))

Acid Dragon PW
26 lutego 2007, 18:22
Avatary z dodatku kiedyś będą... (czyt: może kiedyś toto zainstaluję wreszcie :P).

Tymczasem są avatary z MM9. Dziękować Alamarowi.

Field PW
27 marca 2007, 22:52
Mam takie pytanie (powodowane ciekawością, odpowiedzi nie znalazłem... a jak sie okaże, że jest, to wiem, co mnie czeka ;). Otóż u niektórych użytkowników, jak np. u Szczotiego w avatarze pojawia się taki dziwny rysunek (jakieś plamy) Dlaczego - czy to jakiś avatar (ale wtedy posądziłbym o bezguście...), czy też błędna wymiana informacji między moim komputerem a serwerem?

MCaleb PW
27 marca 2007, 22:58
Pełne wyjaśnienie pozostawię Łasicy, ale od siebie dodam, że to tradycyjny awatar użytkowników bez awatarów. By zrozumieć go, trzeba przekręcić głowę, tak jak przy emotikonach.

Field PW
27 marca 2007, 23:27
Ok, dzięki ;) A określenie brzmi rozkosznie :D

Belegor PW
4 maja 2007, 18:35
super jest ten pomysł z galerią. Ogólnie zawsze miałem kłopoty z avatarami (zawsze znajdywałem większe o 20x20 pikseli)teraz to nie ma już problemów. Najlepsze avatary chyba są w dziale "Heroes III (jednostki)".

Tarnoob PW
2 października 2007, 16:29
Po pierwsze: o gustach się nie dyskutuje.
Wszystkie avatary są tej samej jakości i rozdzielczości, najwyraźniej nie były poddawane żadnej obróbce poza skalowaniem. To, jakie uważamy za najlepsze, zależy od tego, z kim się utożsamiamy i jaką część populacji świata Might and Magic uważamy za najlepiej nas wizualizującą.

Po drugie: wiem, iż być może nie jest to odpowiedni dział czy też temat (a może jedno i drugie naraz), tym nie­m­niej (jedna z moich ulubionych fraz ;))kieruję do Was prośbę: czy w miarę możliwości moglibyście przygotować avatar przedstawiający portret Tarnuma w części „Rewolta Władców Bestii”? Alamarze, „bestii” również jest po­praw­ne, a przy tym bardziej klimatyczne – wygrywa ze słowem „zwierząt”.

Gdyby było to możliwe, prosiłbym o to, aby emblemat był obrobiony. Wiem, iż wszyscy już sobie mówicie „a co ja z tego będę miał? mam w coś włożyć swój czas tylko dla kaprysu jednego z grotowiczów?”. Mam jednak tutaj pewien obrazek. Zapewne uznacie go za śmieszny pomysł w komicznie żałośniej oprawie, ale cóż:



To, czego dokładnie oczekuje, powiem dopiero, gdy znajdzie się jakiś grafik. Nie zrozumcie mnie źle! Nie jestem żadnym żebrakiem!

Rabican PW
2 października 2007, 17:09
Można wiedzieć, co rozumiesz przez obrobiony? To bardzo szerokie pojęcie. Póki co, wrzucam obrazek w oryginalnej rozdzielczości, przekonwertowany z PCX na bardziej strawny format JPEG. Na wszelki wypadek dorzucam także mniejszą wersję, ale akurat ją można łatwo wyciąć z większego obrazu.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

Tarnoob PW
2 października 2007, 18:30
Dziękuję. Wiem, że „obrobiony” to bardzo szerokie pojęcie – to miał być haczyk na potencjalnego grafika. Ale przechodzę już do rzeczy:

jako że jestem nieśmiertelnym cieniem nieśmiertelnego bohatera (przypuszczam, iż jakąś nieudaną kontr­‑re­pro­duk­cją autorstwa Vorra), mój portret miałby być mroczno-ciemny. Nie mam na myśli czarnoskórej twarzy, lecz jakby zakrytej bardzo ciemnym cieniem. Oczywiście nie do przesady, aby było widać jej rysy. Bardzo by też pa­so­wa­ły tu jasno świecące oczy- niektórzy mówią, że mam zabójcze spojrzenie ;‑)

O_O

Czujecie to? xD

Rabican PW
2 października 2007, 19:16
Tarnum nieumarły, ze złowrogim uśmiechem!
Tarnum mhroczny, ze świecącymi oczami!

Tarnoob PW
5 października 2007, 20:42
Wyraźnie widać, że to było prześmiewcze. Pożartować sobie można, ale poniekąd czuję się zlekceważony. Już wolę wcale nie mieć avatara. I nie jestem nieumarły!

Jeszcze jedno: dlaczego tak pospolity jest emblemat z łasicą?

vinius PW
6 października 2007, 10:09
Taka tam głupawa moda.

Acid Dragon PW
6 października 2007, 11:45
Cytat:
Jeszcze jedno: dlaczego tak pospolity jest emblemat z łasicą?

Jest to avatar domyślny dla wszystkich, którzy nie byli na tyle inteligentni tudzież którym się nie chciało, coby zajrzeć do swojego profilu.

Field PW
6 października 2007, 20:16
Do Rabiego - Twój avatar wydaje mi się dziwnie znajomy... ale pamięć coś mi szwankuje. Kogo on przedstawiał w oryginale?

EDIT: Dzięki MC za przypomnienie... cóż, zryte toto... :) Ale rewelka :)

MCaleb PW
7 października 2007, 00:28
Z początku chciałem to tylko drogą prywatną przesłać, ale co mam innych oszczędzać?
Ogródekdźwięku - Blak Hołl San

Zalew PW
30 października 2007, 22:38
Acid, Qui i wszyscy inni odpowiedzialni za Grotę - mam do was pytanie.
Czemu nie mogę sobie ustawić avka?? Zawsze jak wstawiam jego link, to potem mi pisze, że obrazek nie istnieje. Co jest tego przyczyną??

Acid Dragon PW
30 października 2007, 23:09
Prawdopodobnie link jest zły lub obrazek nie istnieje ;P

Zalew PW
31 października 2007, 16:48
Ale ja link avatara/samego obrazka biorę z Galerii Avków Groty

KMD PW
31 października 2007, 16:52
Ja też mam taki sam problem jak Zalew.

Acid Dragon PW
31 października 2007, 17:04
Rzeczywiście - błąd musiał powstać przy okazji przeprowadzki.
Postaramy się coś z nim zrobić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9
temat: Avatary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel