Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 33 - 34 - 35

Alamar PW
17 kwietnia 2012, 21:27
Black Hole nie pracowało nad łatką 1.3.

Cytat:
Just see what they are now doing with patch 1.3 (BH is not involved in that at all btw.). They cannot release a simple patch with a few smaller fixes in time, they are already in a 2-3 weeks delay. This is because the code is extremely complex, and UBI does not have the team to overview it and make it work in time, even if the Limbic guys are really great (and no, they are not involved in the Heroes development from the project start, they joined like 20 months later).

Matheo PW
17 kwietnia 2012, 21:57
No fakt. Zapomniałem o tym. Tym bardziej patch nie powie nam nic o umiejętnościach nowego "współpracownika" Ubisoftu.

TopFunny525 PW
18 kwietnia 2012, 22:39
I czemu ja się nie dziwie?
News z Wtorku 17 kwietnia:
Oprócz tego, Ubisoft oficjalnie potwierdził, iż węgierska firma BlacK Hole Entertainment nie zajmuje się już pracami na HVI. Jej miejsce zajęło niemieckie studio Limbic Entertainment.
Wiedziałem, że coś jest nie tak od czasu gdy łatka 1.3 nie pojawiała się przez tak dłuższy czas. Szkoda, że BHE zrezygnowało z tworzenia i ulepszania HVI bo naprawdę ciekawie go zrobili i upiększyli. Miejmy nadzieję, że LE poradzi sobie z tym:).

Alamar PW
19 kwietnia 2012, 08:12
Zrezygnowało? Upadłość firmy trudno nazwać "rezygnacją".

TopFunny525 PW
19 kwietnia 2012, 15:13
Aha! Więc Black Hole odpadło bo ich działalność spadła? Teraz rozumiem. BTW. Jak oceniacie szanse nowego studia? Pobije BLH czy nie?

Alamar PW
19 kwietnia 2012, 15:57
Sytuację masz dokładnie opisaną na stronie głównej Groty (te długie, pełne tekstu niusy).

Matheo PW
19 kwietnia 2012, 16:17
No i jak jest ta łatka 1.3, czy ciągle jej nie ma?

Irhak PW
19 kwietnia 2012, 16:35
Jest. Podobno :P

Ściągnij sobie ;)

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2012, 19:40
Znalazłem ciekawą stronę gdzie jest wątek na temat rzekomego Bankructwa firmy Black Hole Enterteiment. Link do strony tutaj:

http://www.rockpapershotgun.com/forums/showthread.php?4267-Heroes-6-dev-goes-bankrupt-blames-Ubisoft

Problem polega na tym, że strona jest po angielsku i część słów może być niezrozumiała. Radzę częściowo do tłumaczenia słów używać google tłumacz.
Pozdrawiam.

Alistair PW
20 kwietnia 2012, 22:24
Bankructwa, a nie bankrupstwa

Alamar PW
3 maja 2012, 16:54
Odpowiedzi na trzy pytania od Ubisoftu (w sumie nic ważnego, ale zawsze coś):

1. Jakieś plany odnośnie poprawienia SI?
Nie zostanie zbytnio zmieniona. Ale za to ogólny balans zostanie poprawiony!

Nawet nie warto tej postawy komentować.

Pojawi się anty-aliasing?
Nie, ponieważ istnieją problemy techniczne z jego wprowadzeniem.

Chyba bez napisania silnika na nowo, nie da rady nic z tą grą zrobić.

Czy pojawi się więcej oficjalnych map do gry online, a może nawet generator map losowych?
Pracujemy nad tym.

Zapewne chodzi o mapy, a nie o generator.

Fandor PW
3 maja 2012, 17:38
Szkoda słów na postawę ubisoftu. Najbardziej mi żal tego że zmarnuje się trochę projektów (mówią że część akademii i lochu była już gotowa). Czy wiadomo coś na temat tego czy Ubi planuję dotrzymać terminów podanych na patche jak jeszcze miało je wykonywać BH?

Irhak PW
3 maja 2012, 17:54
Cytat:
Czy wiadomo coś na temat tego czy Ubi planuję dotrzymać terminów podanych na patche jak jeszcze miało je wykonywać BH?
Już są w tyle z terminami, więc nie ma co liczyć na to.

Sawyer PW
3 maja 2012, 23:22
Ogólnie to widzę że jak mają swoje marki to wszystko raczej gra okej i jest świetne. (Patrz Assassin, jaki by nie był pomysłowo/fabularnie to jak dla mnie gra bardzo dobra, choć czasem może monotonia.) A tak dostaliśmy chłam gorszy od H4. Jak szanowałem UBI za Raymany, Assassiny, PoPy, Settlersy i SC-ele. to tak tego jak ograniczyli BH zdzierżyć nie mogę, może i gra była by dziś załatana gdyby BH nie wpadło na swoje własne pomysły, no ale myśle że woleli dopłacić i zaryzykować to swoim istnieniem wiedząc że starali się wydać dla fanów coś lepszego niźli takie coś co chciał nam Ubik sprezentować. Pierwsze DRMy, Teraz Heroes... Jak dla mnie mają jeszcze jedną szanse. (Ta wiem, płakać nie będą ale myślę że wielu się już znalazło co myślą podobnie do mnie.)

Kradziej PW
4 maja 2012, 07:53
Sawyer masz 100% racje Ubi wcale się nie postarało przy tworzeniu VI jest ona chyba najsłabszą częścią Herosów ale cóż co się stało to się nie odstanie możemy mieć tylko nadzieję na poprawę.

Alamar PW
4 maja 2012, 21:04
Pytania do i odpowiedzi Ubisoftu dla serwisu Celestial Heavens.

Kradziej PW
4 maja 2012, 21:41
Nie wiem jakim cudem VI sprzedała się lepiej od III ale to nie ma znaczenia bo co z tego że sprzedała się lepiej skoro kiedy kupił ktoś sobie III to był w pełni usatysfakcjonowany a po zakupie VI się zawiódł.
A co do tego :

"Większa część graczy ukończyła kampanie, zagrała w pojedyncze mapy i sięgnęła po inną grę, podobnie jak uczynili z poprzednimi częściami serii."

To pokazuje że chyba nie za bardzo znają fanów bo według mnie prawdziwy fan M&M
tak nie zrobi że po miesiącu rzuci grę w kąt.

megaworm PW
4 maja 2012, 23:15
Kradziej:
To pokazuje że chyba nie za bardzo znają fanów bo według mnie prawdziwy fan M&M
tak nie zrobi że po miesiącu rzuci grę w kąt.

Obawiam się, że, niestety, znają ale nie fanów, lecz graczy. Większość graczy pogra chwilę w jakąś grę, a później przerzuca się na inną, jak napisali. Fani to całkiem inna sprawa. Kampania HVI była w miarę grywalna, więc przyciągnęła sporo graczy, którzy później "rzucili grę w kąt". Ubisoftowi chodziło właśnie tylko o pieniądze, które już dostali. Słabo grywalna reszta nie ma więc dla nich większego znaczenia.

Liabaen PW
5 maja 2012, 10:40
Cytat:
Większa część graczy ukończyła kampanie, zagrała w pojedyncze mapy i sięgnęła po inną grę, podobnie jak uczynili z poprzednimi częściami serii.

Oni mówią o graczach, a przynajmniej o ich WIĘKSZOŚCI. Sam kiedyś taki byłem, kupiłem HoMM, przeszedłem kampanię i gra poleciała na półkę, na rzecz innej. Jednak ja, jak już mówiłem odwiedzam tą stronę od kilku lat, ale nigdy nie miałem potrzeby włączania się do dyskusji (o tematach kreatorów, kreegean itp. nie miałem pojęcia), ale to dzięki lekturze dyskusji grotowiczów nt. Kreegan, Kreatorów, historii MM itd., zainteresowałem się tym światem, wciągnął mnie. Tak, że z gracza zmieniłem się w FANA. To jest różnica, bo Heroes VI jest przede wszystkim "grą strategiczną", a na świecie jest wielu graczy tego gatunku. Przeciętny gracz przejdzie kampanię, rozegra parę potyczek i koniec. Jeżeli chodzi o fanów, jest zupełnie innaczej, ale firmom nie opłaca się tworzenie gier dla fanów i ciągłe ich łatanie, aby się im podobała.

Azon PW
5 maja 2012, 14:47
Liabaen, trzeba jednak pamiętać, że każdą znaną produkcję napędzają właśnie fani - tworząc filmiki, strony, fora i pisząc pochlebne opinie. Dzięki nim o danej grze ciągle się mówi co napędza sprzedaż. Myślisz, że gdyby nie to, że H3 ma tak wielu (fanatycznych) zwolenników to pojawiała by się szósta część gdy? Nie sądzę.

Wracając do Ubi... Firma niestety traktuje graczy tylko i wyłącznie jako osoby od których można wyciągnąć kasę. Jednak zazwyczaj ich gry (tworzone przez ich studia) są na dobrym poziomie, więc ciężko mi uwierzyć, że wina leży tylko po ich stronie. MMHVI mogła tworzyć tworzyć ta sama firma odpowiedzialna za HoMMV, błędem była zmiana studia, zwłaszcza na niedoświadczone w strategiach turowych. To co dodali (ekrany miasta, pole bitew, animowane menu) to tylko małe dodatki które niestety nie poprawiają jakości gry.
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel