Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Blokada użytkownika
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Alistair PW
10 czerwca 2023, 18:38
Proszę o implementację możliwości zablokowania widoczności postów (zwłaszcza jako nowych) określonego użytkownika. Mamy tu jeden przypadek, który aż prosi się o blokadę. A pewnie i Kastore z chęcią zobaczy taką opcję, gdy przeczyta moją prośbę :)

Bajan PW
10 czerwca 2023, 19:01
Prościej banować co jakiś czas Oro. Już bardzo rzadko kiedy jest śmieszny, zawsze jest za to powtarzalny. W pewnym momencie uznano go za element folkloru, bo użytkownicy go cenili, ale przejadł się chłopak na tym etapie już. Wyrzuca z siebie tylko kolejne chronologie.

Kammer PW
10 czerwca 2023, 19:10
Hmmm, ciekawa sugestia. Zastanowię się nad banowaniem cyklicznym, on i tak wracał jak go banowano, więc to chyyyba nie byłoby taki panaceum.

Alistair PW
10 czerwca 2023, 19:25
Skoro można zablokować wyświetlanie komnaty, to można zablokować wyświetlanie użytkownika.

Dydzio PW
10 czerwca 2023, 19:32
nie, ja lubię czasem poczytać a jego wyobraźnia zawstydza lore architectów Ubisoftu oraz może i samego Mickiewicza

w tym "skecz" o tym że chrześcijaństwo to religia wampirów ze względu na jedzenie i picie jezusa uważam za szczególnie udany

Kastore PW
10 czerwca 2023, 19:44
Alistair:
A pewnie i Kastore z chęcią zobaczy taką opcję
Nie chcę nikogo banować. Życie jest ciekawsze, kiedy nie wiadomo, kto co napisze.

Chociaż Oro bym zabanował globalnie, bo pisze mniej więcej to samo chyba od jakiegoś roku.

Alistair PW
10 czerwca 2023, 21:23
Dlatego piszę o blokadzie wyświetlania. Niech sobie pisze, może ktoś to czyta, ja nie chcę widzieć jego nowych postów, a całej komnaty nie będę sobie w opcjach wyłączał. A co do Kastore'a, to sobie żartuję, że mógłby sobie mnie zablokować, bo mu się narażam.

Nicolai PW
11 czerwca 2023, 17:33
Wiwern:
Prościej banować co jakiś czas Oro.
Tak jak Ciebie? :P Kto jak kto, ale Ty powienieneś wiedzieć, że tacy zawsze wracają. Nie wiem, nie dałoby się jakoś konfiguracyjnie ograniczyć mu możliwość pisania do jednego tematu coby jego "przemyślenia" nie rozlewały się na losowe miejsca forum?

Kammer PW
11 czerwca 2023, 19:40
No, generalnie to oro się nauczył trzymać wszystko w dwóch (teraz trzech) tematach i nie pisze już po całym forum.

Górski Krasnolud PW
11 czerwca 2023, 22:42
Fajna opcja, ale tylko w przypadku, kiedy na forum jest wielu użytkowników, i np. aktywność niektórych z nich mogłaby komuś przeszkadzać, ale w czasach, gdzie na Kwasowej potrafi w ciągu tygodnia pojawić się 3-4 posty czasami? Jak dla mnie dobro zbędne.

Major Disaster PW
12 czerwca 2023, 13:55
Kur... Alistair przecież jak wchodzisz to widać napis z moim tematem. Nie musisz tam wchodzić.
Twoje wymagania są jakbyś był jakimś VIP-em.
Żartujesz sobie koleś.
I nie piszę o tym samym tylko uzupełniam o nowe wątki (aha, nie chcesz tego czytać
więc skąd wiesz że piszę to samo, skoro ci się nawet nie chcę tego czytać).

Alistair PW
12 czerwca 2023, 19:33
Gdzie pisałem, że piszesz o tym samym? Pisałem o spamowaniu forum wypocinami. Znowu nie oznacza, że piszesz o tym samym. Gdy wchodzę na forum widzę głowę smoka na żółto, gdy jest nowy post w danej komnacie. Mogę co prawda wchodzić na stronę główną Groty, tam widać, kto napisał coś nowego. Jest to jakieś rozwiązanie. Jednak uważam, że spamujesz pisząc raczej mało wartościowe rzeczy. Choć nie mogę Ci odmówić wyobraźni, bo masz ją bogatą.
@Górski Krasnolud - niby tak, jednak właśnie w sytuacji, gdy jest tak mało postów, to każdy nowy jest na wagę złota. A najwięcej nowych postów jest pisanych przez jednego gościa, który pisze jakieś farmazony. I choć nie mogę mu odmówić fantazji i wyobraźni, to do mnie nie trafiają. Zacznę odwiedzać forum raz na miesiąc, bo nie ma sensu częściej.

Kammer PW
12 czerwca 2023, 21:39
Mało kto pisze, bo też i nie ma za bardzo tematów do rozmów. Był fajny boom, jak Nicolai zakładał temat za tematem i jakoś się kręciło, ale to już się skończyło.

Be the change you wanna see, inicjuj jakieś fajne dyskusje.

Acid Dragon PW
13 czerwca 2023, 01:19
Blokowanie widzialności / ignorowanie wiadomości określonego użytkownika teoretycznie byłoby możliwe. Ponieważ jednak problem w zasadzie dotyczy(?) jednego(?) użytkownika to sugeruję jednak jakieś rozwiązanie tradycyjne. Można na przykład Jarmark Cudów do tego wykorzystać i tam przenieść radosną twórczość (a tematy z Jarmarku mogą się nie pojawiać na głównej w zależności od ustawień profilowych) lub też po prostu zamknąć temat, jeśli moderacja uzna, że zaczyna przeszkadzać.

Mnie osobiście ograniczona w zasadzie do jednego czy dwóch tematów radosna twórczość Oro nie przeszkadza szczególnie, jeśli nie rozlewa się na całe forum i nie przeszkadza w innych tematach/dyskusjach. Przyznaję, że też i szczególnie jej nie czytam zbyt często, ale moim zdaniem mieści się to jeszcze w ramach Groty i pisaniu fanficów. Może i dziwnych, ale na pewno oryginalnych, stanowiących jakiś stały element "folkloru" Groty.

Major Disaster PW
13 czerwca 2023, 09:26
Jak chcecie to sobie kasujcie.
Ja uważam wiedzę którą napisałem za cenną.
Powiem tak
Wieszczka Sybilla napisała przepowiednie w 9 księgach.
I chciała sprzedać to Rzymowi.
Rzymski król nie chciał kupić, więc wyrzuciła
3 księgi do ognia, potem drugi raz spytała.
Odmówił następne 3 księgi wyrzuciła do ognia.
Wreszcie kupił ostatnie 3 księgi.
Jak się później okazało, tak długo jak
opisywały przyszłość Rzymska cywilizacja trwała.
Jak ich zabrakła cywilizacja rozpadła
się na kraje barbarzyńców.
Mówi się że gdyby tego nie zrobili
to by cywlizacja rzymska trwała 3 razy dłużej.
Czyli była by za naszych czasów.
Tak więc 3 razy się logowałem do
kwasowej groty, ten jest ostatni raz.

Fandor PW
13 czerwca 2023, 17:01
Acid, o ile sprawa dotyczy jednego użytkownika, to jednak gdy ma on już 3 tematy, albo co gorsza założy więcej, to wchodząc na stronę główną, będziemy widzieli głównie informacje o tym, że to on dodał nowe komentarze. Nie jest to nikomu do niczego potrzebna informacja - każdy wie, że on pisze conajmniej 1 post dziennie w każdym ze swoich tematów i że nikt mu na nie nie odpisuje.

Także ja się podpisuję pod tą prośbą. To nie musi być blokowanie użytkownika - to może być jakaś funkcja, aby nie dostawać informacji o jego tematach.

Możemy nawet go wyróżnić - dajmy mu jego własną komnatę, żebyśmy mogli zablokować widoczność tej komnaty, bo WMW jest dla mnie cały w sobie bardzo ciekawy i nie będę go blokować, przez jednego Oro.

Kammer PW
13 czerwca 2023, 17:17
Jak będzie więcej tematów, to je będę scalał i tyle. Myślałem, by scalić wymiary z Migrations, ale w sumie machnąłem ręką.

Fandor PW
13 czerwca 2023, 17:30
To już teraz powinieneś scalić wszystkie trzy w jeden.

Kastore PW
14 czerwca 2023, 18:36
Orodreth:
Ja uważam wiedzę którą napisałem za cenną.
Kiedy robisz spotkanie z fanami w Krakowie? Przetestujemy przy okazji, czy ta wiedza jest cenna, bo zobaczymy, czy uda ci się coś za nią kupić.

Major Disaster PW
14 czerwca 2023, 21:13
Kur..., no nie bardzo bo jestem barbarzyńcą.
Ale tata potrafi wyczarować gotówkę dzięki czaru magii ciemności
mojego pomysłu. Pomijam że miał slużyć do łapówek, gdyż
kasą zarządza gracz. Tata jest Warlockiem i wszystko
potrafi naprawić. Ja tam umię tylko niszczyć.
I dlatego uznali mnie za świra.
Znaczy wy mnie znacie z innej strony, z snu,
a w snach jestem Czarodziejem.
Chociaż też świruje bo ciągle uciekam byle gdzie.
strona: 1 - 2
temat: Blokada użytkownika

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel