Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118

adi7 PW
9 marca, 23:31
Witam
Wróciłem do gry w WOGa. Wcześniej grałem na stacjonarnym a teraz na lapku i chciałem uruchomić menu cheat Wog aktywowane klawiszem ALT, ale nie zadziałało. Jakieś pomysły? Tylko bez tekstów, że to psuje zabawę i to tylko dla testowania własnych map. Chce się pobawić po swojemu i tyle. Znalazłem tylko info, że trzeba dodać 2 linijki kodu w pustym skrypcie erm. zrobiłem to w pliku tekstowym i zmieniłem rozszerzenie. inaczej nie umiem, ale nadal nie działa. Proszę o pomoc z tym menu cheat

wersja 3.58f

avatar PW
10 marca, 08:21
Jeśli pisząc WoG masz na myśli najnowszą wersję ERA, to upewnij się, że w managerze modów masz włączony TrainerX. Jeśli masz - wciśnij F12 podczas gry.

Woo-Cash PW
16 kwietnia, 20:08
Mam problem ze spolszczeniem. Zainstalowałem H3 Complete z GOG, następnie Heroes 3 Launcher, w nim zainstalowało się wszystko, co chciało, na koniec z tej strony zainstalowałem Spolszczenie WoG-a v1.4.1 (wersja pod Erę). I teraz tak:
1) Nie wszystko jest spolszczone, nawet w generowaniu mapy losowej niektóre teksty są angielskie.
2) Brakuje polskich liter w niektórych oknach.
Czy ja coś źle zrobiłem, czy nie ma lepszej wersji i muszę tak grać?

Zrzuty.

Szaman PW
17 kwietnia, 20:01
Z tego co pamiętam, jakakolwiek ERA nie była w 100% spolszczona. Autorze ERY dodawali nowe rzeczy i nikt nie zajmował się spolszczeniem. Więc chyba niema bata musisz się pogodzić że będziesz miał coś tam po angielsku.

Woo-Cash PW
18 kwietnia, 08:59
Coś tam jak coś tam, to w pełni zrozumiałe, że nie będzie 100%, ale mam przetłumaczone znacznie mniej, niż w oryginalnym WOG, a w szczególności obrazek z przeznaczeniem mithrilu jest po angielsku, gdzie tłumaczenie szczególnie wspomina o tym, że jest to zrobione, w dodatku znalazłem w nim ten obrazek po polsku. Tak samo czcionki są wspomniane, a u mnie nie są poprawne. Dlatego moje podstawowe pytanie jest, czy na obecnej wersji tak to wygląda (bo np. coś się zmieniło w samej Erze i spolszczenie nie jest zaktualizowane), czy ja coś schrzaniłem po drodze?

Sprawdź zrzuty z linka, to chyba nie powinno tak wyglądać?

avatar PW
18 kwietnia, 14:18
Dużo się zmieniło w samej ERZE. To spolszczenie, które masz jest pod ERE 2 a obecnie mamy już ERA 3. Między ERA2 a ERA3 jest przepaść a zmiany w silniku idą w setki.

Woo-Cash PW
19 kwietnia, 13:37
Dobra, poczytałem trochę, popróbowałem i udało mi się poprawić menu opcji WoG i prawie wszystkie czcionki. Faktycznie, podochodziły nowe rzeczy w oryginalnej wersji. Jeszcze w paru miejscach jest po angielsku, ale jest już coraz lepiej. Jeśli to będzie jakoś sensownie wyglądać, to się podzielę całością.
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel