Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 92 - 93 - 94 ... 105 - 106 - 107

Alamar PW
28 września 2015, 18:06
A w oparciu o jaką wersję powstaje grotowa strona o Heroes 7? Angielską?

Morgan Grin PW
28 września 2015, 20:19
Może trzeba będzie pomyśleć o fanowskim tłumaczeniu, jeżeli jest rzeczywiście tak źle. BTW w jakim programie otworzyłeś pliki Alamarze?

Szaman PW
28 września 2015, 22:24
Morgan Grin:
BTW w jakim programie otworzyłeś pliki

To zależy jakie pliki chcesz obejrzeć, jak filmiki to potrzebujesz RAD Reader, a niektóre wymagają tylko prostego notatnika lub Notepada++.

Nicolai PW
28 września 2015, 22:45
Same pliki lokalizacyjne otworzyć śmiesznie prosto, wystarczy zwykły Notatnik. Z innymi nie jest już tak prosto, bo potrzeba odpowiednich narzędzi do edytowania bebechów Unreal Engine. Co do RAD Readera to pierwsze słyszę, ma ktoś linka? Chętnie bym wypróbował, bo plików audio-wideo jeszcze nie udało mi się ruszyć.

skk1993 PW
30 września 2015, 11:23
Przepraszam, nie mam bladego pojęcia, gdzie umieścić taki post, ale żeby nie zaśmiecać forum nowymi tematami, umieszczę go tutaj.

Jak w tej grze się kopie -_-. Szukałem w opcjach jakiegoś przycisku i brak, szukałem opcji po interfejsie też nic nie znalazłem.

Yogoort PW
30 września 2015, 11:27
skk1993 Bohaterowie w Ashanie nie potrafią kopać :), albo w sumie maja magiczne łopatki ;). Gdy znajdziesz obelisk i go odwiedzisz, to bohater nauczy się automatycznie czaru szukającego łzy Ashy, więc zamiast kopać, będziesz czarował.

skk1993 PW
30 września 2015, 11:30
Rozumiem, że z księgi magii mogę rzucić czar? Odblokowałem już wszystkie obeliksy w 3 kampanii Przystani i muszę właśnie znaleźć łzę Ashy.

Tak czy inaczej dziękuję bardzo.

Alamar PW
30 września 2015, 15:13
Utwory z edycji kolekcjonerskiej H7, w tym muzyka zamówiona "na zapas" dla Inferna i Fortecy (kiedy to jeszcze głosowaliśmy nad 5. i 6. frakcją).

Szaman PW
30 września 2015, 19:59
Mówiąc o muzyce, zdaje mi się ale wczoraj grając w VII słyszałem jeden utwór z Dark Messiah xD.

Chyba ten:
https://www.youtube.com/watch?v=bsmdBpZZBPA&list=PL6D79F30630E0EB30&index=10

Andruids PW
30 września 2015, 20:19
Ta muzyka była w MMX, DoCu i MMH Online. Zresztą tak jak dwa inne utwory do walki z tej ścieżki dźwiękowej. Że zostały wtórnie przetworzone do H7 to żadna nowina.

tryt1 PW
30 września 2015, 23:34
Spotkał się może ktoś z bugiem w drugiej misji pierwszej kampanii (Farhada czy jakoś tam), który polegał, że nie można wejść do miasta przeciwnika (raz wszedłem, ale po zajęciu całej mapy zbugowało się), bo jest zablokowane przez armię... Zająłem prawie wszystko na mapie, ale przez to nie mogę ukończyć misji. Jakby ktoś znał rozwiązanie, to proszę o radę :).

Tallos PW
1 października 2015, 11:59
Wiem, że pewnie o wiele za wcześnie o to pytam, ale nie chodzą gdzieś słuchy o zalecanej kolejności przechodzenia kampanii? Sam wybrałem kolejność zgodną z chronologiczną, ale to, że w 1. misji Akademii mamy dwie bohaterki (hehehehehe) poziomu 5. i 10. świadczyłoby, że to raczej misja dla kogoś, kto już coś ogarnął.

Nicolai PW
1 października 2015, 12:40
Kampanie są zbiorem przeróżnych historyjek z dziejów Ashanu. W znacznej większości nie są w ogóle ze sobą związane, bodaj tylko Twierdza i Akademia mają jakiś tam wspólny mianownik, więc w razie czego zrób Orki przed Czarodziejami, a reszta według uznania.

Dark Dragon PW
1 października 2015, 12:50
Dla początkujących polecana jest ta Przystani.

Tallos PW
1 października 2015, 14:30
@Nicolai
Domyślam się, że nie ma związku fabularnego, ale myślałem, czy nie różnią się one poziomem trudności, stąd chciałem zacząć od najłatwiejszej.

@Dark Dragon
Też myślałem, że klasycznie Przystań jest tą najłatwiejszą.

Nicolai PW
1 października 2015, 16:07
Nie wiem ilu zauważyło, ale w newsie premierowym Soft:Ubi podrzuciło nam kolejną tapetę:


flapdzak PW
1 października 2015, 16:23
Zauważyłem. Wszedłem z ciekawości, bo jeszcze nie mogłem instalować H7. I patrze: O! Jakie fajne. Murazel i Tanis pięknie, ork jak dziadoszek, Anastazja jak facet, a Jorgen świetnie odwzorowany. Ivan wygląda jak plastuś z plasteliny. Ogólnie super tapeta.

Sovelias PW
1 października 2015, 19:33
Zamawiając grę przedpremierowo, miałem obiecaną grę Heroes 3 HD i dalej jej nie dostałem. Wiecie coś o tym?

Dark Dragon PW
1 października 2015, 19:48
Cyfrową Edycję Deluxe? Powinna automatycznie zostać dodana do Steama.

Sovelias PW
1 października 2015, 20:05
Kolekcjonerka, mam ją na Uplayu.
Ten sam kod mogę wpisać na Steamie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 92 - 93 - 94 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel