Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 105 - 106 - 107

TopFunny525 PW
12 kwietnia 2015, 17:05
Długoucha:
Tak, słyszałem o tych głupotach na polskawej stronie H7 i właśnie o to tłumaczenie mi chodzi - zamiast orków mamy dziczyznę. :P
Co do przyzwyczajenia się - istnieje na szczęście wersja angielska, bo "dzięki" Heroes 6 czy DoC-owi na polską nie można patrzeć.

Dokładnie, to samo mam od czasów bety DoCa, już od tamtej pory grałem na angielskiej wersji gdyż oczy bolały od "profesjonalnych tłumaczeń ze strony ubisoftu".

Mam nadzieję że jest to tłumaczenie wstępne i że zostanie zmienione z miesiąc przed premierą (lub przynajmniej wypuszczą łatkę z miesiąc po premierze która je zmieni tak jak to było w przypadku H3HD), bo jeżeli nie to cóż, zostaję przy wersji angielskiej xD.

orodreth PW
12 kwietnia 2015, 19:03
Nie martwcie się, jakby dołączyli dzikoczłeka to będzie się nazywał prosiaczek

Wolfheart PW
12 kwietnia 2015, 20:45
Wiadomo może kiedy będą pokazane klasy bohaterów Twierdzy?

Acid Dragon PW
12 kwietnia 2015, 21:00
Zapewne niedługo.
Acz ich grafiki zostały już pokazane.

orodreth PW
13 kwietnia 2015, 18:26
Moim zdaniem ten Podżegacz wojenny w Stronghold powinien być nazwany Najeźdźcą albo Najemcą.

Wolfheart PW
13 kwietnia 2015, 21:14
Szczerze mówiąc to nazwy klas nie różnią się od tych z H6.

Haarald PW
13 kwietnia 2015, 22:32
Moim zdaniem ten Podżegacz wojenny w Stronghold powinien być nazwany Najeźdźcą albo Najemcą.:

... albo watażką

Górski PW
15 kwietnia 2015, 16:28
"Pamiętam dawnych Słonecznych Jeźdźców, gdy pędzili na swoich magicznych, złotych koniach… Dzisiaj niewielu ich już zostało. Ciekawe czemu? W każdym razie dzisiejszy Kirasjerzy są nieco bardziej, powiedzmy… zwyczajni, ale i tak lepiej nie stać na drodze ich szarży".

To komentarz Kaspara do "zwykłych" jeźdźców z Heroes 7. Jest gdzieś wyjaśnione (może w DoC-u), dlaczego później w Ashanie jest ich tak mało?

I jeszcze jedno

"Podobnie jak Tytany, współczesne Golemy zainspirowane zostały konstruktami Shantiri. Gdy ta starożytna cywilizacja upadła, tak wiele rzeczy popadło w zapomnienie..."

To komentarz do golemów. Jak myślicie czy ostatnie zdanie ma jakieś znaczenie? Czy może mieć to coś wspólnego z technologią Starożytnych? Czy istnieje choć niewielka szansa, że Shantiri i Starożytni są jakoś spokrewnieni?

P.S. Nie wiem czy te pytania nie daje się tutaj, ale w końcu to ze strony Heroes 7. :p

Alamar PW
15 kwietnia 2015, 16:57
Shantiri nie są Starożytnymi - koniec, kropka.
Byli bardziej zaawansowani niż obecne państwa na Ashanie, ale:
- nie posiadali technologii nawet trochę zbliżonej do Starożytnych,
- byli kierowani przez Smoki Żywiołów i rządzeni przez radę kapłanów.

Górski PW
15 kwietnia 2015, 18:36
Były dzikusy to teraz czas na magiczne dzikusy.

KammerKammerRuszaj tu!

Alamar PW
16 kwietnia 2015, 19:57
Imani - bohaterka kampanii Twierdzy.

Mam wrażenie, że kogoś mi przypomina, ale nie mogę sobie przypomnieć, kogo dokładniej. Z pewnością nie Robin Wright. :P

Górski PW
16 kwietnia 2015, 20:09
To kim w takim razie jest Kente?

Alamar PW
16 kwietnia 2015, 20:14
Członkiem Rady Iwana, który opowie mu historię Imani.

Wolfheart PW
18 kwietnia 2015, 18:06
Obiło mi się o uszy, że w H7 jedną z jednostek neutralnych będzie Złoty Smok. Moim zdaniem będzie wyglądał jak Elrath.

Wyznawca Pustki PW
19 kwietnia 2015, 10:25
A w H7 będą też walki z istotami półboskimi, tak jak to było w poprzedniej części?

Wolfheart PW
19 kwietnia 2015, 10:27
Z tego co wiem bossów chyba nie będzie.

Belegor PW
19 kwietnia 2015, 10:43
Faktycznie były złote smoki wspominane, co najbardziej prawdopodobne będzie to model Smoczego Rycerza Elratha z "Heroes online". O tak:



Teraz wystarczy im tylko popracować nad portretem.

Górski PW
19 kwietnia 2015, 14:58
Również obstawiam opcję z Elrathem. Tak jak Belegor napisał, model już jest, więc pozostało zrobić tylko portret.

Matikun PW
19 kwietnia 2015, 15:21
Acid mówił, że jest parę niespodzianek wśród neutrali. Czyżby miały powrócić neutralne smoki z H3? Tak, wiem, że to graniczy z cudem, bo smoczy bogowie, bla bla bla, ale nie obraziłbym się, gdybym miał zobaczyć w grze błękitnego, czy kryształowego smoka :D.

Górski PW
19 kwietnia 2015, 15:27
Kryształowy jest możliwy, i to nawet bardzo. Zapewne (jak w starym uniwersum zresztą) byłby konstruktem stworzonym przez Czarodziei.

Błękitny no nie wiem. Może jakiś smok reprezentujący Shalassę? :p
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel