Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Klan DoC temat: Dyskusja o turniejach
komnata: Klan DoC
Jakie turnieje?
Tylko Open (0)
 
 0%
Tylko Standard (1)
 
 20%
Obydwa (Standard bez ograniczeń) (2)
 
 40%
Obydwa (ograniczony Standard) (2)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!

Kammer PW
19 maja 2014, 00:47
Witajcie!

Jednym z celów istnienia naszego klanu jest organizacja turniejów w DoCa.

Wraz z wejściem BS2 doszło do podzielenia dostępnych kart na dwie kategorie. Co nieco utrudnia organizację turniejów, gdyż jeden z nich jest brutalnie wykastrowany z ogromu kart, zaś drugi - cokolwiek monotonny. Moją propozycją jest organizowanie turniejów w obydwóch formatach: Standard nie ograniczony będzie żadnymi naszymi zasadami, reguły będą takie, jak w zwykłych turniejach Standard. W Openie zostanie z kolei wprowadzony szereg restrykcji (opisanych i aktualizowanych w odpowiednim temacie), które zostaną ustalone przez Arcykapłana, Kapłanów i Mędrców.

-------

Ech, pomyłka. W dwóch ostatnich wariantach chodzi, rzecz jasna, o ograniczenie trybu Open, nie Standard.

Shreem PW
1 czerwca 2014, 13:06
Zagłosowałem na ograniczony Open z tego względu, że nie mam kart do BS2, nie kupuje starterów czy boosterów do BS2, a gram jedynie na kartach z Open (wychodzę z założenia, że nie po to się męczyłem zbierając swoje karty, aby teraz je odstawić, aby nowi gracze mieli dobrze).

Z drugiej strony ciekawy pomysł z tymi turniejami, można by zrobić ograniczenia ilości i jakości kart (np. w talii mogą znaleźć się tylko 62 karty, a w tym 3 epiki itp. itd.)

Pozdrawiam,
DuDi09

Eternal PW
1 czerwca 2014, 13:41
Głosuję na obydwa turnieje w pełnym zakresie. Bez sensu psuć to, czym nas Ubi obdarowało. Eternal13z
temat: Dyskusja o turniejach

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel