Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Zagadka
komnata: Wymiar Między Wymiarami
Chcę dołączyć.
Tak. (18)
 
 100%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

snajpertv PW
13 grudnia 2013, 17:28
Witajcie. Chciałem założyć temat w którym każdy może wykazać się wiedzą. Otóż jest to mini konkurs bez nagród po prostu dla rozrywki. Więc do końca świąt zbieram zapisy (w ankiecie). Potem w numerkach podam pytania. Każdy w kolejności chronologicznej do tego kto napisał pierwszego posta będzie odpowiadał. Konkurs może mieć termin nieograniczony pod warunkiem że będą jacyś gracze.

Irhak PW
13 grudnia 2013, 17:36
To da się podejrzeć kto oddał na którą opcję ankiety swój głos? :P

snajpertv PW
13 grudnia 2013, 17:42
Ja.

AmiDaDeer PW
13 grudnia 2013, 19:27
Sag mir - WIE, Meister!

Nemomon PW
13 grudnia 2013, 21:13
A jak chcę wciąć udział w ankiecie, ale nie w tym cyrku z zagadkami, to na którą opcję powinienem byłem zagłosować?

Kammer PW
13 grudnia 2013, 21:23
Spróbuję, co mi szkodzi.

Lyokoheros PW
13 grudnia 2013, 23:15
Też chętnie spróbuję.

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 12:44
Nemomonie. Nie głosu jesz nie bierzesz udziału. Osoby biorące udział nich napiszą o tym w swoim poście.Kiedy dowiem się ile osób bierze udział zadaje pytania i wielce proszę strażników o kasowanie postów osób odpowiadających a które udziału nie biorą. Zapisy do 24.12.2013 r.

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2013, 12:55
snajpertv:
Nemomonie. Nie głosu jesz nie bierzesz udziału.
Rozumiem że ankieta jest jawna tylko dla tych, którzy chcą wziąć udział?

snajpertv:
Kiedy dowiem się ile osób bierze udział zadaje pytania i wielce proszę strażników o kasowanie postów osób odpowiadających a które udziału nie biorą.
Zastanawiam się dlaczego wymagasz od nas jakichś działań, choć wcześniej w ogóle nie skonsultowałeś tworzenia tego tematu z nikim (a przynajmniej na to nie wygląda). Poza tym w tej komnacie akurat tylko Starożytni (a i tak, mam wrażenie, tylko nieliczni) mogą kasować cudze posty. Zatem nieźle się wkopałeś swoją samowolką, bo prawdopodobnie nikt Ci nie pomoże. :P

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 13:20
Ankieta potrzebna mi by wiedzieć ilu jest uczestników ale nie będę zaśmiecał komnat tylko skorzystam tylko z tego tematu. Jak na razie 4 uczestników ja się nie liczę.

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2013, 13:23
Skoro i tak trzeba się zgłaszać poprzez napisanie posta, to właściwie po co Ci wiedza, ilu jest uczestników?

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 13:41
Bo co serie będą nowi uczestnicy. To nie będzie temat jednorazowego użytku mam nadzieję. Zgłoszą się jedni potem następnie będę mógł liczyć ilu osobom mam pytania przygotować. To nie taki proste i dużo tłumaczeni zajęłoby wyjaśnianie. Poza tym jest to temat który proszę wziąć na poważnie!

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2013, 13:48
Skoro i tak musisz sprawdzać, kto bierze udział, to co takiego trudnego jest w liczeniu postów ręcznie? Zwłaszcza że skoro ankieta ma być wielokrotnego użytku, to przy późniejszych "edycjach" mogą zdarzać się pomyłki przy zliczaniu liczby osób...

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 13:51
Wiem ale mam na to sposób, ale skoro nie odpuszczasz to mówię, że jeżeli ktoś nie bierze udziału w drugiej i następnych seriach to proszę o jakieś zakomunikowanie tego mi choćby "Pocztą Hermes". W przeciwnym razie przygotuje pytania dla zbyt dużej liczbie osób.

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2013, 14:01
Okej, ale skoro nie chcesz w żaden sposób współpracować, to nie oczekuj później że Strażnicy/Starożytni będą Ci pomagać w organizacji tego konkursu... :P

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 14:05
Nie mówię że nie chcę współpracować ale poco tracić czas na wyjaśnianie mojego sposobu liczenia uczestników?

Kammer PW
14 grudnia 2013, 14:41
Właśnie wróciłem z turnieju fizycznego i muszę odreagować. A poza tym w temacie nie będzie żadnych zagadek do 24 grudnia, a jakiś trening by się przyydał... Zadanie brzmi:
Po cmentarzu włóczy się samotnie Morglin. Nagle pojawia się Hobbit i (z przyspieszeniem a=4m/s^2) zaczyna gonić Morglina, który ucieka ze stałą prędkością vM=100m/s. Początkowa odległość między nimi wynosi 20m.
a) Po jakim czasie Hobbit dopadnie Morglina?
b) Po trzech sekundach ruchu Morglin wbiega na nieskończone bagna, które redukują jego prędkość o 25%. Po jakim czasie Hobbit dopadnie Morglina?
c) Po dwóch sekundach ruchu przyczajony Irhak rzuca na Morglina Przyspieszenie, co daje mu przyspieszenie aM==1m/s^2. Po jakim czasie Hobbit dopadnie Morglina?
d) Po czterech sekundach ruchu Morglin wbiega na nieskończone bagna, które redukują jego prędkość o 25%. Po dwóch sekundach ruchu przyczajony Irhak rzuca na Morglina Przyspieszenie, co daje mu przyspieszenie aM==1m/s^2.

Miłej zabawy.

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 14:45
Fakt mała rozgrzewka się przyda.
1.Ile kropel po 0,5 ml można wlać do litrowego gara.
Podpowiedź: to nie matematyka tylko logika.

Kammer PW
14 grudnia 2013, 14:48
Trzeba nalać cały gar.

Co wygrałem?

snajpertv PW
14 grudnia 2013, 14:50
Przeczytaj mojego pierwszego posta i można używać tylko kropel o których wspomniałem, ale poza tym poprawnie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Zagadka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel