Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
24 listopada 2015, 14:57
Według mnie za mało widać, że jest to szkielet. Głowa wcale o tym nie świadczy, ogólnie kości nie są widoczne. Zrezygnowałbym z sukienki i bardziej wyeksponował czaszkę by wystawała poza hełm. Tak jak przy pierwszym ulepszeniu.


mitlandy PW
24 listopada 2015, 14:58
Ciężko mi się wypowiedzieć ale chyba widzę, że palce u nóg wykrzywiają się do góry. Wypowiedziałbym się więcej jakbym zobaczył go na polu bitwy lub w zamku.

Kuririn PW
24 listopada 2015, 17:28
Może takie coś?


AmiDaDeer PW
24 listopada 2015, 17:44
Tarczę bym zrobił jak u rzymskich legionistów. I jednak niech ją trzyma w ręce.


mitlandy PW
24 listopada 2015, 19:11
Jest bosko Kuririnie ale sadząc po tym całym uzbrojeniu wygląda na jednostkę co najmniej 3 poziomu.

Drwal PW
24 listopada 2015, 20:39
Jest bardzo fajnie, ale uwzględniłbym moje uwagi napisane wyżej. :P Dwa miecze w reku szkieleta wyglądają interesująco.

Kuririn PW
25 listopada 2015, 13:27
3 animacje, moving, mouse over i getting hit.


Taki problem z nogami mam w animacji "getting hit", nie mogę zrobić tak, aby były w miejscu. Jakieś porady mile widziane ;)

Drwal PW
25 listopada 2015, 13:59
A co powiesz na to, by szkielet miałby jednego buta? Wtedy wyglądałby trochę słabiej - to jednostka 1 poziomu przecież.
Na animacjach za słabo się znam by się wypowiadać, ale jest chyba dobrze. Wygląda to naturalnie i zgodnie z oryginałem.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2015, 14:06
Drwal:
A co powiesz na to, by szkielet miałby jednego buta? Wtedy wyglądałby trochę słabiej
Tak - słabiej od swojego downgrade'u. ;P

Drwal PW
25 listopada 2015, 14:10
Wiesz, ma teraz lepszy hełm, zbroje, miecz, tarcze, w dodatku osłania swoją miednicę. Buta mógłby zgubić. :P

Andruids PW
25 listopada 2015, 14:56
Wzorując się na tym Panu


myślę, że spokojnie można zabrać mu jeden but. Teraz już widać mu czaszkę, poza tym model jednostki to nie wszystko. Jeżeli będzie wydawał te same odgłosy co szkielet, nie sądzę, że ktoś się pomyli.

I ja wolałbym włócznię która była na początku, zamiast tego szabliska, które wydaje się ciut za wielkie.

Morglin PW
25 listopada 2015, 14:58
Dla porównania: czwartopoziomowy (!) krzyżowiec



Dopisek, do postu Andruidsa:

Ja jestem przeciwnikiem włóczni - wśród pierwszopoziomowych jednostek, bronie drzewcowe, włóczniopodobne, mają już pikinierzy, troglodyci i centaury - co za dużo, to niezdrowo.

J. M. Sower PW
25 listopada 2015, 15:18
Wygląda całkiem dobrze (cieszę się, że zabrałeś się za animację - ja aby uzyskać kończynę "uczepioną" podłoża kontroluję jej ustawienie w każdej klatce oddzielnie ;P ). Rzeczywiście możnaby mu trochę osłabić te uzbrojenie, jednak jak dla mnie mogłoby to się już znaleźć w grze. ;)

Baloq PW
25 listopada 2015, 17:01
Świetne prace Panowie, aż żal mi cztery litery ściska, że dni są takie krótkie, w nadmiarze hobby i obowiązków nie mam czasu by doszkolić się pod kątem grafiki, bo chętnie bym z Wami współpracował i może odświeżył swój porzucony projekt.

Truposzek zacny, aczkolwiek trochę bym go "oskubał", w końcu nieumarli nie latają w wyświechtanych zbrojach, ale ogólnie jest genialny. Lisz tak samo.

Natomiast w magu coś mi nie pasuje - pod względem technicznym jest bez zarzutu, jednak taka "chamska" czarodziejska czapeczka kuje mnie w oczy, jednak rozumiem, że trzeba uważać by nie upodobnić go do istniejącego już czarodzieja, stąd kostur musi mieć (czarodziej już dysponuje książką). Kaptur też odpada, no bo mnich. Najwyraźniej czarodziejska tiara musi zostać ;)

Kuririn PW
25 listopada 2015, 22:33
Jakieś koncepcje ul centaura bojowego ktoś ma? Chętnie poczytam.

Kammer PW
25 listopada 2015, 22:51
Może niech rzuca włócznią jak podstawa w WoGu na doświadczeniu jednostek?

Baloq PW
25 listopada 2015, 23:40
Opcja rzutu włócznią trochę naciągana - to nie oszczep.
Jak już to widziałbym centaura z włócznią i tarczą - Centaur Hoplita.
Ewentualnie łuk jako drugi strzelec dla Bastionu (choć w alternatywie jest już druid).

MinosKing PW
29 listopada 2015, 20:58
Kuririnie, a co powiesz na Centaura ala Homm 4? Centaur np. z przepasanymi włóczniami w jakimś kołczanie czy coś w tym stylu? Którymi oczywiście by rzucał w przeciwników;)

AmiDaDeer PW
29 listopada 2015, 22:16
Może warto byłoby najpierw ustalić kolorystykę drugich ulepszeń wszystkich jednostek Rampartu, a dopiero potem zastanowić się nad tym, jak mają wyglądać poszczególne drugie ulepszenia?

Baloq PW
30 listopada 2015, 00:46
Ulepszenia idą w biel, to może jakieś złote dodatki? U pegazów, elfów i krasnali przeważają srebrne, więc w dodatkowym mogłoby być złoto. Jeśli zaś chodzi o drzewca to proponowałbym zmianę koloru w szary a liście jesienne (Prastary Ent czy coś w tym guście), a co do jednorożca to albo dodanie zbroi (nieciekawa opcja), albo tęczowa grzywa (nawiązując do tego z H4), jednak skoro ulepszenie nosi miano Bojowego, to wypadałoby to kontynuować. Na smoka nie mam pomysłu, diamentowy (czy jak mu tam) z WoGa mi totalnie nie leżał, chyba, żeby to jakoś fajnie dopieścić (choć model Złotego Smoka i tak jest syty).
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel