Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 200 - 201 - 202

witchking PW
27 sierpnia 2015, 21:45
Jeśli chcesz stworzyć jednostkę do homm 3 to polecam blendera. To program do grafiki 3d, wymaga sporo pracy, ale efekty mogą być naprawdę dobre.

Kuririn PW
27 sierpnia 2015, 22:54
Baronus dorobisz kapelusz?

Baronus PW
28 sierpnia 2015, 14:35
Na czym mam dorobić? Na tej animacji? Bez przesady jak macie rozłożony def to dorobić kapelusz w stylu daszka <l ze złotymi cętkami i kopiuj wklej nietrudno. Opłaca się mi dawać? Jak już to dajcie paczkę z poszczególnymi klatkami. Ja tam robię Gimpem. Obrazki są małe. Nie ma co uprawiać wielkiej grafiki bo i tak nie widać. A obrabiamy gotowe defy 3DO. W Gimpie jest opcja nasycenia kolorem. Jak chcę złoto biorę gryfa i zażółcam pióra do skutku aż będą złote.

Trzeba ustalić w każdym zamku jaki ma być kolor trzeci. Nie żeby wszystkie były nim zamalowane ale żeby miały jego akcenty. Zamek złoto i niebieski. Bastion też plus zielony. Forteca, tu tytani są już złoci więc może jakiś jasnoniebieski śnieżny. Barbarzyńcy raczej złoto bo behemoty są brązowe i srebrne plus jakiś rodzaj brązu. Cytadela złoto-zgniłozielony. Żywioły natomiast muszą być bardziej uczłowieczone, bo tu nie może być jeden kolor. Nekro złoto plus ciemny niebieski. Inferno też plus czarno-czerwony. Loch ma różne kolory. Zatem na ogół złoto jako ozdoba plus inny kolor przewodni. A tam gdzie już jest złoto trzeba inny kolor. Jednostki muszą się komponować jako drużyna co nie znaczy być podobne.

Kuririn PW
8 listopada 2015, 23:32
Jako poniekąd nic w tym temacie się nie dzieje, gdyż ostatnimi czasy byłem bardzo leniwy(życie prywatne) więc zmuszony zostałem odpocząć od H3. Po awarii dysku które miałem, niektóre modele poszły w las :D
Ale udało się odzyskać parę sztuk. Niestety ul Archanioła nie udało się odzyskać :( Postanowiłem wymodelować jeszcze raz.
Efekt:

Tylko czy na plus??

Zaczynamy zabawę ponownie ;-)

Drwal PW
8 listopada 2015, 23:39
Dla mnie poezja, pokażcie mi lepszy fanowski model, a napisze petycje do Acida o zmianę nicka na krasnolud90. Trzeba Cie tylko przypilnować by Twoje pracy skończyły się na pliku def.
Jestem pod wrażeniem. :)

Matheo PW
9 listopada 2015, 00:18
"Aniele tak wiele dla Ciebie by zrobił" Kapitalny model! Mistrzostwo :D

Morglin PW
9 listopada 2015, 00:20
Nie widzę zbyt dużej różnicy w stosunku do tego, co prezentowałeś w lutym.

Na pewno nie podoba mi się idea rozpiętych skrzydeł - i w zasadzie tyle można o tym modelu powiedzieć, bo w małej rozdzielczości jest zupełnie nieczytelny, zresztą w takiej pozie i tak nie mógłby być ulokowany na polu bitwy.

Fandor PW
9 listopada 2015, 21:06
Nie umiem opisać różnicy, ale ten z lutego bardziej mi się podobał, może kwestia jakiś ocieni tekstur, ustawienia pod lekko innym kątem itd, ale jednak.
Na pewno mniejsza ciut tarcza i większy trochę "kaloryfer był, teraz coś tam brakuje, chociaż dokładniejsza niższa część zbroi jest fajniejsza :).

Eggyslav PW
10 listopada 2015, 12:58
Anioł świetny, nie mam pytań. No, może tylko jedno: Po co mu skrzydełka przy sandałach?

Kuririn PW
10 listopada 2015, 20:51
Rozpędziłem się i są :P

Edit:

Zabawa z animacja - Oddech :/

Drwal PW
10 listopada 2015, 20:57
Całkiem w porządku, chociaż nie wiem czy ten oddech nie za mocny. Ruch ręką nawet naturalny.

Kuririn PW
10 listopada 2015, 20:58
To jeszcze niepodobne do pierwowzoru...

Eggyslav PW
10 listopada 2015, 21:43
Czy mi się zdaje, czy przy wdechu głowa mu się powiększa?

Kuririn PW
10 listopada 2015, 21:46
Próby...



Lepiej?

Eggyslav PW
10 listopada 2015, 23:53
Idealnie. :)

Kuririn PW
11 listopada 2015, 14:30
Nuda?



Będę musiał nanieść poprawki tekstur niektórych elementów (np. zbroja).

Kammer PW
11 listopada 2015, 14:48
Tańczących archaniołów jeszcze nie widziałem. :D
Mnie najbardziej urzekł jego miecz. Świetna robota!

J. M. Sower PW
11 listopada 2015, 17:32
Świetnie. Usunąłbym jedynie te małe skrzydła przy stopach. Popraw jeszcze kolor skóry, gdyż teraz jest zbyt blady i nieco żółtawy.

Nephretes PW
11 listopada 2015, 22:42
Poprawiłem trochę tekstury, żeby nie był taki jasny.


Drwal PW
11 listopada 2015, 22:48
Jest lepiej, to teraz bierzcie się za skrzydła chłopaki, bo to chyba dość trudne.
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel