Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 200 - 201 - 202

Alamar PW
12 maja 2013, 16:20
Nie marudź - lepsze nędzne statuy :P niż zero "życia" w takim mieście.
Złoto ofc.

avatar PW
12 maja 2013, 16:41
Złoto.

Saki PW
12 maja 2013, 16:48
Mnie osobiście najbardziej podobałoby się połączenie pierwszego projektu kuririna i pomysłu Tritha - kopuła i górna część świątyni są bardzo ładne, jednak wejście i posągi, jak i ich rozmieszczenie wydają mi się lepsze w wykonaniu kuririna. No i te miecze są, w moim odczuciu, trochę dziwne - nie kojarzą mi się zbytnio z ciskaniem piorunami;p

Tak swoją drogą, witam wszystkich;)

Fandor PW
12 maja 2013, 18:03
Mam pyanie, możliwe było by zemienienie kopuły tym wyższym piętrem? Wg. mnie po jego dodaniu kopuła jest zbędna, ale zaczynamy też powielać wszędzie to samo, centaury piętro, kapłani jakby nie patrzeć piętro i u tytanów znów piętro, ale tutaj wygląda ono najlepiej więc ten jeden raz jeszcze nie ma co sie czepiać tylko ta bopuła mniędzy nim trochę wadzi. Statuły Tritha zupełnie mi się nie podobają a miecze, miały by uzasadnienie tylko, jeżeli właśnie statuły by je trzymały skrzyżowane.

Kuririn PW
12 maja 2013, 19:02


Jeżeli ma tak być to - Fabryka golemów do obróbki...

The Doom PW
12 maja 2013, 19:44
Czas wreszcie wyrazić własną opinię :3 ... Kuririn się stara i to mu się chwali, jednako, jak sądzę, Trith wykazuje się po prostu większym profesjonalizmem, jeżeli można to tak ująć. Co do siedliska tytanów - kopuła jak najbardziej złota, wyładowania z kopuły niepotrzebne, moim zdaniem miecze zupełnie niepotrzebne, posągi są dobre, jakie są, byleby nie wyróżniały się nadto na tle miasta i w sumie tyle ;P Ogólnie wasze prace bardzo mi się podobają ^^

jarojj10 PW
12 maja 2013, 22:06
Mi najbardziej by się podobało gdyby do świątni z wersji Kuririna z tymi posągami na dole schodów dodać te dodatkowe piętro Tritha ale pozbyć się tego "wbitego" w świątynie miecza. Te posągi i miecze Tritha moim zdaniem w ogóle nie pasują.

Dark Dragon PW
12 maja 2013, 22:31
Miecze nie pasują, natomiast piętro jak najbardziej. Kolor złoty pasuje do ulepszenia.

Kuririn PW
12 maja 2013, 23:21


Teraz miecz dałbym piętro wyżej :P

Drwal PW
12 maja 2013, 23:25
Błagam usuń ten miecz i te statuy i będzie idealnie. :D Albo Ci gimpa zabiorę. :P Bez tego jestem zachwycony budynkiem. :)

Poza tym nie wiem czemu uważacie że to statuy. Gdyby tak było miały by pióropusze i miecze w tym samym kolorze co reszta ciała. Zdecydowanie wygląda to jak jacyś tytanowi strażnicy budynku. A nie jakieś tam posągi.

Bychu PW
12 maja 2013, 23:29
Też jestem za usunięciem miecza, ani logicznie nie pasuje, ani mi się nie podoba, sam w sobie jest fajny, ale w połączeniu z budynkiem... bleh.
Poza tym super jak dla mnie.

Zibi17k PW
13 maja 2013, 07:24
Mi osobiście drugie piętro się nie podoba i wybrał bym tę wersję, gdzie posągi są na schodkach

Kuririn PW
13 maja 2013, 09:33
No to jeżeli tak ;) to grafiki twierdzy tytana będą 3 bądź 4 :) i każdy sobie wybierze który tak komu się podoba :P

Wiwern PW
13 maja 2013, 13:36
Trith to już nie tylko jednostki, ale wspaniałe i perfekcyjnie wykonane siedliska stworzeń w ekranie miasta. Miejscówka aniołów i zdechłych smoków świetne, tytanów to już perełka. Miecz można co prawda wywalić, ale jak zostanie to nie będę narzekał.

Kuririn, goń go do roboty póki pomaga. Skończcie chociaż siedliska dla "ósmego" poziomu jednostek i nic więcej, a będzie pierwszy mod bez którego nie będe sobie wyobrażał gry (i nie będzie nazywał się Horn of the Abyss).

Pozdrawiam :)

Drwal PW
13 maja 2013, 20:28
Wiwern ma rację, zróbcie narazie siedliska 8 poziomu dla każdego miasta. :) Tak to trochę nielogiczne że jeden zamek ma ulepszone jednostki 2 i 8 poziomu, kolejny 5, a jeszcze inny 4. W ten sposób będzie mniej, ale bardziej sprawiedliwie. No i skupiając się tylko na 8 poziomie, ich jakość może być jeszcze wyższa. :)
Dla mnie też jest to chyba jeden z najbardziej oczekiwanych modów. :)

majaczek PW
17 maja 2013, 00:12
wsparłbym wersję modu pod ERA jako skrypter :) i jeśli to konieczne jako techniczny :P. Sam miałem zrobić taki mod ale ponieważ ktoś już robi podobny to żal by było się rozpraszać na kilka podobnych projektów...

w planach mam wyświetlanie grafik na ekranie miasta, oraz oczywiście możliwość kupienia ulepszeń i ulepszania w miarę natywnym okienku. każdy budynek budowałoby się oddzielnie.

nie jestem grafikiem więc chętnie wykorzystałbym wasze grafiki budynków w wersji pod era. w planach mam dodatkowe stworzenia/ulepszenia (sporo z nich byłoby ripami i zmodyfikowanymi grafikami oryginalnymi, ale obawiam się że część trzeba byłoby zrobić własnoręcznie - i chętnie przyjąłbym wsparcie waszego teamu). Sam posiadam team ale mam tylko jednego grafika, a mamy zamiar robić projekty nie tylko pod h3 więc będzie bardzo zajęty :P. proponuję aby ta współpraca o którą dark dragon pytał na priv, była raczej jako współpraca między teamami nad projektem, bez fuzji teamów czy dołączania kogoś do obydwu :P

jeśli pytacie o moje kwalifikacje to zrobiłem własnoręcznie bez pomocy teamu dwa średniej wielkości mody oparte głównie na skrypcie, możecie o nich poczytać w dziale knightmare mods (wszelkie pytania o nie proszę tamże nie chcę robić tu offtopu).

co uważacie na temat współpracy? pytanie jest zwłaszcza do dark dragona ale każda odpowiedź członka waszego teamu będzie przeze mnie doceniona :)

AmiDaDeer PW
17 maja 2013, 12:50
Cytat:
pytanie jest zwłaszcza do dark dragona ale każda odpowiedź członka waszego teamu będzie przeze mnie doceniona :)
To Dark Dragon jest w jakimś "teamie" się tym modem zajmującym? o.O

Kuririn PW
17 maja 2013, 13:32
Ja pierwsze słyszę. Pomógł mi Trith i tylko on. Żadnego teamu jak zwał tak zwał to, nie ma! "Moda" robię sam pomaluśku. Mod na chwilę obecna jest "zawieszony" ale spoko, spoko, zrobię go do końca :)

HobbitHobbitTemat tymczasowo zamknięty na życzenie autora. Otwarty zostanie również na jego życzenie.
TrithTrithTemat otwarty na życzenie autora.

Kuririn PW
2 czerwca 2013, 18:09
Po krótkiej przerwie :P wróciłem do moda :) W obecnej wersji VCMI modowanie( edycja oryginalnych miast) jest prostsza i można więcej ;)

Screen:



Udało mi się zmodować dodawanie siedlisk jako "MOD" A nie integracja w pliku miasta... config/factions/etc...


Tak miedzy Bogiem a prawdą, Jaka zapłatę zrobić za wybudowanie siedlisk 8 poziomu we wszystkich zamkach(oryginalnych), to pierwsza sprawa. Druga zaś "ul. Portal chwały" ma na początku ul. w drugim ulepszeniu zostawić sama, nową nazwę jak na screenie? Mile widziane wasze pomysły, opinie itp.

Przepraszam za zamieszanie, zamkniecie tymczasowo tematu, Musiałem zając się własnym życiem. Tak więc, zaczynam brać się do pracy ;)


Fandor PW
2 czerwca 2013, 18:21
Fajnie by było gdybyś podmienił nazwy wszystkich siedlisk, zamiast np. Koszary -> Ul. Koszary to Koszary -> Baraki. To tylko przykład, ale wiem że to pewnie będzie czasochłonne więc nie wiem czy to dobry pomysł.
Co do zapłaty to niby można wprowadzić, że za siedliska kolejnego ulepszenia trzeba płacić Mithril, ale wydaje mi się, że lepiej dać po prostu cenę w normalnych surowcach.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel