Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 74 - 75 - 76 ... 200 - 201 - 202

Arszonto PW
17 lutego 2015, 19:02
"Diabeł" i "królewski" niebyt mi się do siebie pasują. Ten przymiotnik już bardziej widziałbym przy aniele. Ale to chyba tylko osobiste uczucie. Po prostu "królewski" kojarzy mi się od razu z czymś dostojnym, ozłoconym itd.

Może "Lord" albo "Książę". To brzmi trochę bardziej złowrogo.

MinosKing PW
17 lutego 2015, 19:43
A co powiecie na nazwę Książę Potępionych? Kojarzy się i z samym diabłem jak i władcą piekła:?

Swoją drogą to ta nazwa jaka by niebyła, to może wpierw lepiej zaczekać na jakiś projekt tego drugiego ul. diabła? A potem dopiero pomyślało by się nad jego nazwą?

Wydaje mi się to dość sensownym rozwiązaniem;] chociaż przyznam że sam za bardzo troszeczkę na początku przesadziłem z tym Baronem.

AmiDaDeer PW
17 lutego 2015, 19:49
MinosKing:
A co powiecie na nazwę Książę Potępionych? Kojarzy się i z samym diabłem
Nie mnie.

Dla mnie to nie jest wtedy diabeł, a jakaś zupełnie inna jednostka.

Prędzej bym wrzucił Diabelskiego barona - Devil Baron. Ale to średnia propozycja.

Arszonto PW
17 lutego 2015, 20:18
Zgadzam się z Hobbitem. Moim zdaniem lepiej zachować "Diabeł/Devil" w nazwie.

ewerlordxp PW
17 lutego 2015, 20:19
Królowa Potępionych - taki film a propo Księcia potępionych.
Z nazw dla ulepszonej jednostki proponuje:
-Wyklęty / Accursed
-Upadły (anioł) / Fallen One
-Satanista

Kastore PW
17 lutego 2015, 20:47
ewerlordxp:
-Wyklęty / Accursed
-Upadły (anioł) / Fallen One
-Satanista
Ale pamiętasz, że diabły to kosmici, prawda? I czy w świecie MM jest ktoś taki jak Szatan?

Kuririn PW
17 lutego 2015, 20:57
Tak, JA :P

MinosKing PW
17 lutego 2015, 21:53
Day of darkness is coming!! A tak na poważnie może niech Kuririn zadecyduje w końcu to on tworzy to drugie ulepszenie dla diabełka.

PS: Kuririnie nie spodziewałem się po tobie demonicznego pochodzenia:P

voncur PW
17 lutego 2015, 22:03
Co nie zmienia faktu że sa krzyżowcy, w swiecie gdzie nie bylo wypraw krzyżowych, bo nie bylo jezusa.

AmiDaDeer PW
17 lutego 2015, 22:27
Ale krzyżowiec z konotacjami bardziej militarnymi niż religijnymi przyjął się lepiej niż satanista. Poza tym nazwa "krzyżowiec" odnosi się do krzyża, nie bóstwa.

Poza tym nie wiem czy w DnD nie było przypadkiem krzyżowców...

Saki PW
17 lutego 2015, 22:44
Nie wiem, jak poprzednie edycje, ale w trzeciej nic takiego sobie nie przypominam. Podstawowa klasa byli paladyni, a klasy prestizowej krzyzowca sobie nie przypominam, choc pewnie przy ich oblednej ilosci gdzies mogla sie przewinac. Co prawda, najsilniej HoMM3 musialo opierac sie na AD&D, ale dalej...

Satanista, IMHO, odpada, chocby z tego powodu, ze w oczywisty sposob kojarzy sie z czcicielem szatana (i niczym wiecej). Krzyzowcy w duzej czesci za Boga tam wcale jakos skrzetnie sie nie wybierali, a i to, co sie na krucjatach dzialo po drodze, niewiele z Bogiem mialo wspolnego.

EDIT: Tak jak podejrzewalem - jesli juz, to w ktoryms z miliona dodatkow;p

Nerevar PW
17 lutego 2015, 22:53
Cytat:
Nie wiem, jak poprzednie edycje, ale w trzeciej nic takiego sobie nie przypominam. Podstawowa klasa byli paladyni, a klasy prestizowej krzyzowca sobie nie przypominam, choc pewnie przy ich oblednej ilosci gdzies mogla sie przewinac. Co prawda, najsilniej HoMM3 musialo opierac sie na AD&D, ale dalej...
Mam wrażenie, że we wcześniejszych edycjach Krzyżowców nie było, ale akurat w 3 się pojawili (Tome of Battle).

traümatanzer PW
17 lutego 2015, 23:46
A może mój ulubieniec "Legion", albo zwykłe "Master of the Kreegans".

Gravius PW
17 lutego 2015, 23:52
Włodarz Piekieł? Sugeruje wysokie stanowisko...

Kammer PW
17 lutego 2015, 23:56
Hellburn! (^.^)

Eggyslav PW
18 lutego 2015, 10:21
A może Piekielny Lord? Albo, skoro Hobbit upiera się przy Diable, Diabelski Lord? Ewentualnie Książe Ciemności, Belzebub (nie jako imię własne, lecz raczej jako ogólne określenie potężnych demonów), a może (Wybaczcie, ale muszę), Mroczny Mesjasz? XD

Fandor PW
18 lutego 2015, 19:06
Wybaczcie późny post, ale nie podoba mi się wcale, ten miecz dla archanioła z Heroes 6. Zdecydowanie ten prostszy był dużo lepszy.

Kuririn PW
18 lutego 2015, 21:15
Cytat:
ten miecz dla archanioła z Heroes 6. Zdecydowanie ten prostszy był dużo lepszy.

Jakoś do tej pory nikt się nie skarżył :D

Drwal PW
18 lutego 2015, 21:20
Mi także bardziej podoba się wersja z Heroes VI, natomiast muszę przyznać że oba miecze są bardzo ładne. Ciężki wybór... xD

Tarnoob PW
19 lutego 2015, 02:35
Można pójść znowu na kompromis, tak jak to się udało z Graalem w Forge – np. zostawić rękojeść z H6, a ostrze dać wygięte jak u archanioła z H3/MM7. ;-)
strona: 1 - 2 - 3 ... 74 - 75 - 76 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel