Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
15 grudnia 2013, 15:31
Więc po jakimś czasie, wróciłem do zabawy w VCMI.

Zamek (myślę że w całości, chociaż nie koniecznie :P
A mianowicie, Czar magiczne zwierciadło jest na poziomie 5. Kaplan wojny(jak wiadomo posiada taką umiejętność). Zamek ma 4 poziomową gildie magów, i...
Dorobić 5 gildie magów z 1 czarem z wyżej wymienionym, budowanym automatycznie z kupnem siedliska "Zakon". Może ktoś ma inną propozycje co do tego PROBLEMU.

Drwal PW
15 grudnia 2013, 15:39
Czemu ikony budynków obok nowych stworzeń mają avatary nieulepszonych budynków?

rtx PW
15 grudnia 2013, 15:51
A tobie by się chciało robić ikony do wersji, która nie jest finalna?
:P

mitlandy PW
15 grudnia 2013, 15:53
To chyba jest w grze tego się chyba nie da zrobić. Ale cóż czas pokaże:D

Drwal PW
15 grudnia 2013, 16:04
Cytat:
A tobie by się chciało robić ikony do wersji, która nie jest finalna?

A to nie jest ważny element? Zgodnie z twoją mądrą wypowiedzią nie warto robić np. nowych portretów jednostek, bo to przecież beta. Nie warto w końcu nowych budynków bo to też beta. Poza tym, co z tego że testowa? Zakazane to jest w takich wersjach? Pomyśl zanim coś napiszesz. Zapytałem tylko czemu ich nie ma i też nie Ciebie, no chyba że jesteś członkiem zespołu. Owszem ma prawo ich nie być, ale skoro jest screan to po to by pokazać coś nowego. Dlatego się zdziwiełem braku. Dzięki Mitalndy za normalne wytłumaczenie, bez pajacowania.

Kuririn PW
15 grudnia 2013, 16:22
Drwalu.. Mitlandy ma racje. Tego się nie da zrobić (JESZCZE), jak i nazw obok portretu siedliska w zamku, w Kapitolu zaś, jest dobrze. Zobacz sobie Cove 3 lvl.

MinosKing PW
15 grudnia 2013, 18:28
Kuririn wygląda to bardzo profesjonalnie, widać że jak się do czegoś dotkniesz to wychodzi cud miód malina :)

Kuririn PW
15 grudnia 2013, 18:30
Ja w gimpie nie potrafię zrobić miodu. Niestety...

Hayven PW
15 grudnia 2013, 20:22
Pallad to pierwiastek chemiczny, paladyn to święty wojownik - tak gwoli ścisłości :)

MinosKing PW
15 grudnia 2013, 20:29
Hayven masz rację co do Paladyna:d

Kuririn PW
15 grudnia 2013, 20:34
Dzięki za przypomnienie :)

Nerevar PW
15 grudnia 2013, 20:51
Cytat:
Może ktoś ma inną propozycje co do tego PROBLEMU.
A czy to naprawdę jest problem? Tak, jak kapłani nie trenują łuczników w walce wręcz (więc ci nadal mają w niej kary), tak nie muszą uczyć bohaterów tego, w jaki sposób udało im się uzyskać ten efekt.

AmiDaDeer PW
15 grudnia 2013, 20:54
Dla mnie to jest nawet fajne rozwiązanie taktyczne - rekrutujesz jednostki z zaklęciem zamiast uczyć się zaklęcia. :P

Fandor PW
15 grudnia 2013, 21:10
I tak bohater mocy nie nauczy się czaru więc nie widzę problemu. Lepiej zajmij się ważniejszymi problemami żeby szybciej mod był całkiem z balansowany.

Pointer PW
19 grudnia 2013, 12:10
@Kuririn

Castle jest super, ale znów wrzuciłeś wersję moda, w której TYLKO Castle działa. Czemu nie działają zamki które już są częściowo zrobione i w starszej wersji działały?

Kuririn PW
19 grudnia 2013, 12:31
Bo nie pamiętam co dawałem w poprzedniej wersji :P heh mogłem również nie dawać pliku mod.json.

Edit:

Heh tak źle i tak nie dobrze. Dodałem 4 nowe jednostki. Postaram sie to dzisiaj naprawić :)

Drwal PW
19 grudnia 2013, 12:53
Dla mnie niepotrzebnie upubliczniasz dziesiątki tych swoich wersji. Nie wiem dokładnie po co tak naprawdę. Do jakieś grywalnej formy bardzo daleko, dopiero 1 miasto skończone. To twój mod, rozpowszechniasz go jak chcesz, ale wydaje mi się że lepiej pokazać coś co już będzie w mocno zaawansowanej fazie. A tak tracisz w ten sposób tzw. efekt "wow" na widok czegoś nowego graczy. Część osób również widząc taką niekompletna formę, może zwyczajnie zrazić się do projektu. "Marketingowo" nie wyjdziesz na tym dobrze. Jak to mówią naga kobieta bez makijażu nie powinna pokazywać się na ulicy. :p
Poza tym w momencie upublicznienia każdy ten twój mod może wykorzystać w dowolny sposób. Może zajść taka sytuacja, że wersji 1.0 jeszcze nie wydasz, a twoje grafiki już dawno będą wykorzystane w innych projektach.

EDIT: poza tym widzisz, każda wydana przez Ciebie wersja jest poddawana ocenie. I nie ma w tym nic dziwnego, takie są już prawa forum. By tego uniknąć, lepiej myślę wrzucać naprawdę skończone i dopracowane rzeczy. Choćby dla własnego spokoju. :)

mitlandy PW
22 grudnia 2013, 21:54
Moje ulepszenie troglodytów. Pomysł mojego kolegi MinosaKinga. Dzięki wdzięczne:)
https://www.dropbox.com/s/w7rh88pxzpgkyk7/heroes%203%20lochy%20cz2.png

Drwal PW
22 grudnia 2013, 21:57
To są kwiatki, światełka? Jak to pierwsze to trochę dziwnie pod ziemią. ;)

mitlandy PW
22 grudnia 2013, 21:59
MinosKing żeby zamiast zielonych grzybków dać muchomorki czerwone no to dałem mi się nawet podoba.
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel