Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 200 - 201 - 202

bolinio3 PW
22 października 2013, 20:23
a pamietacie ulepszonego wampira z H5 fajnie tam wygladal i jak na wampira walczyl moze udalo by sie na wzor tamtego wampira z H5 zrobic vampira?

mitlandy PW
22 października 2013, 20:58
Nie wiem ale mi się też bardzo podoba ale będzie trzeba najpierw utworzyć def więc na razie zostajemy przy innym wampirze.

MinosKing PW
22 października 2013, 20:59
Chodzi tobie o Księcia Wampirów z Homm5? tego z Teleportacją i mocnym ciosem miecza.

Yhm nie wiem czy komukolwiek udało by się wyjąć defa z Homm5 tej postaci i zrobić go na taką którą da się wpasować do Homm3.

Ale kto wie ;]

The Doom PW
23 października 2013, 02:51



.
.
.
Powiedzcie, proszę, co sądzicie. Myślę, że mocno czerwony ogień dobrze komponuje się z równie mocno czerwoną krwią na 'Strażniku', ale może to tylko moje urojenie xD Jeszcze jutro (a właściwie dzisiaj ;P ) spróbuję się z tym zabawić - nie przewidziałem wizualizacji animacji ognia z wybudowanym gralem (-.- ...), choć mam nadzieję, że nie przeszkadza to zbytnio w odbiorze...

Pointer PW
23 października 2013, 09:49
Hmm... Moim zdaniem ogień czerwony komponuje się świetnie, natomiast ten smok jest totalnie do bani, nie pasuje w ogóle do klimatu. Połączyłbym czerwony ogień ze smokiem z ostatniej wersji siedliska wg Mitlandy'ego.

Nerevar PW
23 października 2013, 12:21
Ja bym całkowicie odpuścił smoka - może zamiast tego powiększyć nieco stosy skarbów?

Warmonger PW
23 października 2013, 13:21
Popieram - doklejanie na siłę statuł w dziwnych kolorach raczej szkodzi, niż pomaga. Efekt z czerwonym ogniem jest wystarczająco sugestywny, a nie bije w oczy.

The Doom PW
23 października 2013, 14:25
Oryginalne ulepszone siedlisko -



Moje, poprawione wedle waszych zaleceń ;) -



I widok miasta z owym siedliskiem -


Hayven PW
23 października 2013, 14:53
Cytat:
Yhm nie wiem czy komukolwiek udało by się wyjąć defa z Homm5 tej postaci i zrobić go na taką którą da się wpasować do Homm3.

W H5 nie ma defów, są modele :P Oczywiście, można by spowolnić grę na powtórce, zrobić screeny i zmontować, ale wątpię, żeby to miało jakiś sens ;)

mitlandy PW
23 października 2013, 16:31
Ogień pasuje można powiedzieć idealnie ale mało się zmienia to wtedy dodajmy mojego smoka.
Smoczek z ogniem

The Doom PW
23 października 2013, 17:03
Nie tylko zmieniła się barwa ognia, ale też powiększyłem znacznie górę złota zalegającą w jaskini, więc zmiany wcale nie są takie małe ;) Co do smoków i etc. - chyba rzeczywiście nie ma co kombinować, bo toto tylko psuje całość (tak jak mój kilka postów wyżej zresztą ;P ), więc osobiście proponowałbym pozostać przy przyjemnych dla oka, ale prostych rozwiązaniach, bez zbędnych 'upiększeń' ;) ...

@Down
Lepiej bym tego nie ujął ;P

Nerevar PW
23 października 2013, 17:04
Ten smok pasuje tam jak kwiatek do kożucha.

AmiDaDeer PW
23 października 2013, 18:20
Khm, idziecie, ogólnie rzecz biorąc, w złym kierunku. Zapomnieliście że to ma być siedlisko smoka ciemności? Bardziej czerwony ogień nic nie poprawi, statua pasuje jak pięść do nosa i ogólnie nie czuje się, że tam żyje coś mrocznego.

The Doom PW
23 października 2013, 18:37
Cóż więc proponujesz, drogi Hobbicie, tak, żebyś poczuł, że mieszka tam coś 'mrocznego' (bo krytykować, że 'źle, nieładnie, nie pasuje', to każdy by chciał, a robić, to ni ma komu xD )...?

@Down
Wiem, po prostu proszę o jakieś porady ;)

AmiDaDeer PW
23 października 2013, 18:46
Nie muszę proponować nowych rozwiązań, by moja krytyka była wartościowa. -_-

Ale skoro tak, to nie wiem, może jakoś przyciemniona ta pieczara? Mroczne opary wydzielające się z jej wnętrza?

mitlandy PW
23 października 2013, 19:52
A z jakimi jednostkami? Bo nie widzę to żadnych nowych jednostek. A nazwy trochę dziwne jak na niektóre wolałem nazwy np sylvańskie stajnie ale domostwo piękna nazwa.

Shael PW
23 października 2013, 19:57
Albo by co chwilę pieczara powiła się w całkowitej ciemności ;).

avatar PW
23 października 2013, 20:16
Cytat:
Albo by co chwilę pieczara powiła się w całkowitej ciemności ;).

Dobry kierunek myślenia. Animowany def, w którym Grota "pulsowałaby" na przemian ciemnością i normalnym wizerunkiem.

Kuririn PW
23 października 2013, 20:52
Hmm...

Życie, życie, życie... Nie jest telenowelą.

Nad modem nadal pracuje.

Poprawki graficzne miast (te z Hoty,). I robocze Castle/na dotarciu.

Kastore PW
23 października 2013, 20:58
Kuririn:
Życie, życie, życie... Nie jest telenowelą.
Polemizowałbym. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel