Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 ... 200 - 201 - 202

Wiwern PW
16 października 2013, 14:12
Bastion nie działa i jest mi z tego powodu bardzo smutno. Inne miasta za to śmigają bez zarzutu, choć i znajdą się zastrzeżenia z mojej strony.

Jednostki oczywiście pomijam. Te śmieszne wogowskie defy obecnie odstają niesamowicie i dodają projektowi otoczki w stylu "hłehłe, ale trzasnę se moda z defów w sieci". Żałośnie to troszkę się prezentuje, ale na pocieszenie dodam, że def ulepszone dżina nawet fajny. Przejdę jednak do tego co najważniejsze - nowych budynków.

Najpierw zacznę od gnojenia. Praca nad inferno dopiero się zaczyna, ale nawet obecne budynki mnie nie oczarowały. Trzeci róg u demonów jest mały, słabo go widać i nie upiększa w ogóle budynku. Trzecia budka dla ifrytów też lekko śmieszy koncepcyjnie. Na obrazku wyglądało to lepiej. Lepiej byłoby już obecne kopuły ulepszyć.

Zamek od którego zacząłem też mnie lekko rozczarował, ale jest już fajnie. Flaga na siedlisku gryfów na screenie wyglądała wspaniale, tutaj odrobinę gorzej, ale ładnie to wygląda. Siedlisko kapłanów też nieźle, ale wstawiłbym jednak jakieś witraże w pustą przestrzeń, wtedy byłoby idealnie. Siedlisko aniołów nie wymaga żadnych poprawek. :)

Potem odpaliłem fortecę i... oniemiałem. Tutaj już jest naprawdę dobrze. Siedlisko dżinów jest idealne. Tytani też świetni. Gargulce bez szału, ale czuć ulepszenie i nie wymaga to poprawek. Nawet nagi w grze wyglądają lepiej od tych na screenie, ale temu siedlisku się jeszcze przyjrzę. Magowie dostali jakiegoś fioletowego banana, a gremliny to już w ogóle śmiech. Nie idźcie tą drogą, żadnych żartów świątecznych. Złote golemy za to świetnie. Trzecia rura nie wydaje się być robiona na siłę. No i warto dodać, że 4 formy golemów w jednym budynku wyglądają intrygująco i chce się grać. :D

Nekro minimalnie gorzej, ale wciąż bardzo dobrze. Nie ma niestety siedliska rycerzy. Wampiry lekko śmiesznie z tym krwawym nietoperzem. Duchy to fajny koncept, ale też lekko śmiesznie. Z cmentarza nie robiłbym nigdy piramidy, nawet jeśli wygląda ślicznie. Dalej jest już tylko lepiej. Szkielety fajnie wyglądają, ale wymagają odpowiedniego defa. Jeśli w siedlisku jest halabarda, to i w defie musi być. Nie jakiś łucznik! :P

Siedlisko liszy nie wymaga żadnej poprawki, bo prezentuje się ślicznie. Smoki to jednak już geniusz w czystej postaci. Siedlisko jest na poziomie autorów Hoty. Te fontanny krwi, czaszka i ta kolorystyka. Jeśli każde siedlisko by tak wyglądało, to byłby to mod idealny. Po prostu biję brawo dla autora. ^^

Podsumowując. Nie widziałem jeszcze niedziałającego bastionu, ale jak dotąd wrażenie jest pozytywne. Wszystko działa i siedliska często nie wymagają poprawek (przynajmniej na tym etapie prac). Śmiało zaklepać możecie już na stałe siedlisko smoków, liszy, szkieletów, dżinów, tytanów, gargulców, golemów, aniołów i przymykając oko gryfów oraz kapłanów.

Na ten moment najbardziej obiecujący z nowych modów i najlepszy ekskluzywny z modów dla VCMI. Oby tylko Kuririn przestał gwiazdorzyć. :P

voncur PW
16 października 2013, 14:50
Niech Warm doda go do repozytorium xD

Acid Dragon PW
16 października 2013, 15:00
Informuję, że wczoraj autor poprosił o zamknięcie jego konta w Kwasowej Grocie.

witchking PW
16 października 2013, 17:17
voncur:
Niech Warm doda go do repozytorium xD

Najpierw trzeba by go skończyć. Choć na wysokim poziomie to jednak ciągle nie jest on ukończony. Proponuje by wrzucać tutaj swoje propozycje grafik do pozostałych zamków. Z czasem będzie to można poskładać.

AmiDaDeer PW
16 października 2013, 17:32
Acid Dragon:
Informuję, że wczoraj autor poprosił o zamknięcie jego konta w Kwasowej Grocie.
Dlaczego go od razu posłuchałeś? :P

Wiwern PW
16 października 2013, 17:38
I tak wróci. Zobaczycie. :P

AmiDaDeer PW
16 października 2013, 17:44
Z nowym kontem? :P

Wiwern PW
16 października 2013, 18:10
Będzie prosił o odblokowanie starego. xD

Drwal PW
16 października 2013, 18:30
Dziecinada, a co boi się że będzie kusiło go by się zalogować?:P Chłop lubi być w centrum uwagi i tyle. :P

Warmonger PW
16 października 2013, 19:06
Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy.
Cytat:
Niech Warm doda go do repozytorium xD
W repozytorium znajdują się mody ukończone i sprawdzone - przeznaczone dla graczy, a nie dla moderów czy testerów.

Uprzedzając fakty, niedługo do repozytorium dostęp dostanie Witchking ;)

Kastore PW
16 października 2013, 21:42
Może niech Kuririn zje Snicersa. A tak na poważnie - mod wygląda na bardzo obiecujący (uważam, że to jeden z tych modów z wyższej półki :P). Mam nadzieję, że jeżeli nie pierwotny twórca, to któryś z innych uzdolnionych stworów go skończy, bo według mnie "Nowe Ulepszenia" mają przed sobą wielką przyszłość.

Acid Dragon PW
16 października 2013, 21:47
Hobbit:
Dlaczego go od razu posłuchałeś? :P

To był drugi raz. Za pierwszym razem poradziłem autorowi wziąć urlop. Ostatecznie jednak nie mam w Grocie fabryki Snickersów ;).

Kastore PW
17 października 2013, 20:28
HobbitHobbitPowyżej był post o tym że "warto by zrobić" i takie tam.


To rób, nikt Ci nie broni. Aha i Posty zamieszcza się poprzez naciśnięcie przycisku "wyślij" po napisaniu, a nie poprzez stukanie w klawisz Enter.

mitlandy PW
19 października 2013, 19:39
Pokombinowałem z Rampartem i zrobiłem że działa.Trochę było przy tym pracy ale co się nie robi dla VCMI i pięknych nowych ulepszeń.
Link:
http://www.speedyshare.com/zAFjF/nowe-ulepszenia.rar


Z nazwami trochę mi się pogubiło więc mnie nie oskarżajcie.

Wiwern PW
19 października 2013, 22:00
Potwierdzam! Bastion już działa.

Siedliska centaurów, elfów i jednorożców śliczne. Krasnale średnio (choć może być), enty lekko śmiesznie, pegazy za pstrokato. Ta mgła u smoków też bez szału. Wygląda to jednak całościowo bardzo przyzwoicie.

mitlandy PW
20 października 2013, 14:49
Jak to mówił wichking mamy dać (nie w przymusie) projekty .

Rusałki
Smoka
Meduza

MinosKing PW
20 października 2013, 15:00
Ładnie to wygląda ;]

Kastore PW
20 października 2013, 15:09
Trochę to kiczowate... Według mnie nijak pasuje do reszty grafik z tego projektu.

AmiDaDeer PW
20 października 2013, 15:18
Latarnie - fuj. Naprawdę chcecie jeszcze bardziej "upstrokacić" Conflux?
Skarbiec - nie komponuje się z wystrojem Lochu, gdzie dominuje brąz i złoto, nie czerń.
Meduzy - przekolorowanka. Meh.

MinosKing PW
20 października 2013, 15:23
No ale jak na pierwszy raz to nie tak źle chociaż popieram Hobbita i Kastore_pl troszkę przesłodzony ten budynek do Rusałek :<
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel