Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 200 - 201 - 202

xardas33 PW
25 sierpnia 2013, 21:30
czyli nie zamierzasz ruszac oryginalnych stat wszystkich potworow ?

Fandor PW
25 sierpnia 2013, 21:43
Wg. mnie powinieneś zostać tylko przy złotym, i jednak zmienić mu statystyki na takie jak ma 2nd upgrade 3 poziomu, żeby gra była dalej dobrze zbilansowana.
Co do fabryki golemów na mapie, to są dwie możliwości, albo przerobić by można było kupić tylko kamiennego, albo żeby można było kupić kamiennego, żelaznego i złotego. Tyle że jeżeli zdecydujesz się na to drugie to powinieneś zrobić tak we wszystkich siedliskach - można kupić wszystkie odmiany (i jeszcze tutaj albo jak w mieście, że wybieramy których kupujemy daną ilość, albo jak klasycznie w fabryce na mapie, że możemy każdego kupić po kilka).
Przy czym kolejne pytanie, co z siedliskami np. kapłana wojny? Jeżeli będzie dostępny w zwykłym klasztorze nie ma sensu by miał własne siedlisko, a jeżeli nie będzie, to znów albo przydało by się usunąć jego siedlisko i wszystkich jednostek duplikujących się w zamkach jako 2nd upgrade, albo wszystkim jednostką 2nd upgrade zrobić siedlisko.

witchking PW
25 sierpnia 2013, 21:56
Siedliska na mapie to zupełnie inna kwestia. Obecnie ich obsługa w VCMI jest na dość niskim poziomie. Nie ma co męczyć na tym etapie Kuririna o to.

xardas33 PW
25 sierpnia 2013, 22:34
Teraz to wysiłki mają iść w stronę zrobienia siedlisk w zamku ulepszonych (nie wiem jak z jednostkami). Zapewne jak wyjdzie VCMI 1.00 to dopiero będzie obsługa wszystkiego :)

Nerevar PW
25 sierpnia 2013, 22:41
Forteca wygląda całkiem fajnie - nie jestem specjalnym fanem wszystkich rozwiązań, ale cóż, takie życie ;)

Cytat:
żeby gra była dalej dobrze zbilansowana
Zbilansowany to może być budżet, nie gra.

Kuririn PW
26 sierpnia 2013, 09:20
To co pisze Fandor510 dostał odpowiedz niżej :) na razie zajmuje się miastami jak widać, to co już można zrobić w VCMI. Siedliska na mapie przygody będą. A kiedy? Jak skończę miasta zajmę się stworami. Nie można wybiegać na przód od tak, jeżeli jedno nie jest skończone.

Edit:

Kapitol - Forteca:


Drwal PW
28 sierpnia 2013, 11:48
Wygląda naprawdę pofesjonalnie. Parę rzeczy mi się oczywiście nie podoba - na 7 poziomie ta błyskawica na budynku, czy bałwan 1 poziomu, ale ogólny efekt jest zadowalający. Miasto trzyma poziom Zamku i Nekropolii, które pokazałeś i miałem okazję przetestować wcześniej.

Kuririn PW
28 sierpnia 2013, 12:22
Drwalu - gdzie mi do profesjonalizmu...

Fandor PW
28 sierpnia 2013, 15:44
Kuririn, to nie był przecież rozkaz, tylko moje zdanie w tym temacie. Wiem, że VCMI nie daje jeszcze pełnej kontroli nad siedliskami na mapie, wiem że tobie jeszcze trochę pracy do wydania moda zostało, więc tylko piszę, co powinno być częścią twojego projektu jak już skończysz miasta ;)

xardas33 PW
28 sierpnia 2013, 16:45
Żeby zrobić taki zamek żeby każdemu się podobało to trzeba by było żeby każdy własną koncepcję robił ;)

Trith PW
28 sierpnia 2013, 18:11
W międzyczasie mi się znudziło, znowu...

Nie musicie oczywiście używać jeśli się wam nie podoba.

Może się zajmnę też innymi budynkami. Może. Nie obiecuję. I w sumie przydało by mi się przystopować, bo już kilka razy słyszałem, że przeze mnie praca innych ludzi idzie do kosza.

Kuririn PW
28 sierpnia 2013, 20:12
To może zmienimy miasto :P

Rampart:



Ul. 1 poziomu w wykonaniu Tritha
Ul. 3 poziomu jak na screenie :D

Chyba mam wenę :P albo i nie oceńcie sami.

Trith, co do siedliska nag, nie widzę problemu aby był zamiennik :) wg. mnie bardzo profesjonalnie ;)


Obserwator PW
28 sierpnia 2013, 21:20
Oba budynki są równie ładne. Jestem ciekaw jak wyjdzie reszta budynków :)

Fandor PW
28 sierpnia 2013, 21:41
Cóż, wg. mnie strzelców i czarodziejów powinno się zostawić w spokoju, żeby dalej to Gelu i Dracon mogli ulepszać do nich jednostki, ale i tak coraz bardziej nie mogę się doczekać moda.

Kuririn PW
28 sierpnia 2013, 22:23
Cytat:
Cóż, wg. mnie strzelców i czarodziejów powinno się zostawić w spokoju, żeby dalej to Gelu i Dracon mogli ulepszać do nich jednostki

Zmienić jednostkę to żaden problem, nad jednostkami nie przywiązuje szczególnej uwagi, na chwile obecną :)

Pointer PW
29 sierpnia 2013, 10:56
Pozwole sobie na kilka wlasnych refleksji w tym temacie... Po pierwsze, Kuririn, swietna robota, juz sie nie moge doczekac tego moda (swoja droga z checia bym przetestowal to co juz stworzyles, moze by mi to podsunelo pare nowych pomyslow dla Ciebie lub do wlasnych modow) ;-) po drugie, co do ulepszen takich jak diamentowe golemy, to jestem jak najbardziej za, nie przeszkadza mi fakt, ze w niektorych przypadkach beda 3 ul, w innych 2, a w innych tylko 1, oby tylko w miare rownomiernie w miastach. Moim zdaniem najwazniejsze jest wyrownane ul na poziomie 7, czy raczej 8 w tym momencie, bo tam staty roznia sie najbardziej, a jak sam zauwazyles, nie ma potrzeby ich zmieniac. Po trzecie, dodanie w nowych miastach nowych ulepszen, to akurat sprawa najprostsza, bo nie trzeba mieszac w plikach podstawowych vcmi, a jedynie w modach, wiec bez obaw, jak nie Kuririn, to ktos na pewno sie tym zajmie, zreszta w cove i grove juz jest po jednym dodatkowym ulepszeniu. Po czwarte, monopol na ulepszanie do strzelcow i czarodziejow przez gelu i dracona to moim zdaniem przeszlosc. Jestem jak najbardziej za takimi ulepszeniami w miescie. A po piate, z innej beczki: Kuririn, co to za smok obok lisza na screenie z rampartu? Bo tego zielonego zrobionego z lazurowego gdzies mam, ale ten to jakas nowosc. Poprosze o link do grafik, jesli mozna :-)

Kuririn PW
29 sierpnia 2013, 11:06
Jak widzisz, prace trwają :) Nie wiem dokladnie kiedy wydam wersje z paroma zrobionymi zamkami. Co do smoka

xardas33 PW
29 sierpnia 2013, 12:02
Świetnie panowie Świetnie :)))

A właśnie, narazie robicie tylko same siedliska czy jednostki też dorabiacie?
A co do jednostek nowych, będą one oparte o jakieś nowe defy czy będą przekolorowankami z poprzednich poziomów ?

A co do Manufaktury Golemów... Widzę że wciąż jest dyskusja czy ma być dostępne 3 czy 4 golemy. Proponowałbym tak: Poprostu dodatkowego golema (czwartego) do Manufaktury można będzie udostępnić w formie "Patcha". Dzięki temu każdy by sam zdecydował czy chce 3 jednostki dostępne czy 4.

PS. W Fortecy jest literówka przy 2 budynku militarnym (pisze Tajemnie zamiast Tajemne) :)

Moim zdaniem świetna robota jeśli chodzi o Rampart. Ale chyba była jeszcze wersja Stajni Centaurów z oknem na górze :P

MinosKing PW
29 sierpnia 2013, 17:42
Kuririn oraz Trith obaj jesteście profesjonalistami w tym co robicie bardzo ciekawe budynki jak na Bastion no i te Smoki. Kuririn one komponują się nawet ciekawie na tle tego miasta i zapewne na innych równie dobrze ;)

xardas33 PW
30 sierpnia 2013, 19:27
Coś cisza. Nikt nic nie mówi co nowego powstało :(
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel