Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 153 - 154 - 155 ... 200 - 201 - 202

Mistrz PW
13 stycznia 2018, 22:00
Sorry za off top, ale jaką broń widzielibyście dla ulepszonego Zombie?

Kilof?


Tasak masarski?


Topór rzeźniczy?


Szwajcarski tasak sierpowy?


Inne propozycje również mile widziane.

Fandor PW
13 stycznia 2018, 23:03
Zdecydowanie tasak odpada, skoro ma go podstawowa forma, broń powinna być przynajmniej taka, jaką ma ulepszenie.
http://i.imgur.com/mFHV7LP.jpg
Może coś takiego jak wyżej odpowiedniej długości?

Kastore PW
14 stycznia 2018, 18:41
Przecież ulepszenie ma siekierę, dlaczego wyskakujesz z jakimś młotem?

AmiDaDeer PW
14 stycznia 2018, 18:52
Po wpisaniu w Google "tasak-siekiera" wyskoczył mi taki ładny toporek turystyczny:


Fandor PW
14 stycznia 2018, 22:05
Kastore, przyznaje się, ja nie jestem pewny czy zombie na pewno ma siekierę, mi się to bardziej właśnie z jakimś kilofem, motyką czy czymś takim kojarzyło (wydaje się, że płaszczyzna jest prostopadła do trzonka, a nie równoległa, ale może to tylko moje słabe oko) a broń obuchowa wcale nie musi być gorsza od siecznej.

Eggyslav PW
15 stycznia 2018, 15:38
Mnie najbardziej odpowiada topór Rzeźniczy, a od siebie proponowałbym labrys, topór o dwóch ostrzach, taki jak ma Minotaur, z tym że w klimatach necro (krew lub rdza na ostrzach, stylisko w kształcie kości).

Dydzio PW
15 stycznia 2018, 16:06
Dać coś co może być masowo produkowane - wyszukane bronie raczej do tego nie pasują. W związku z tym też nie robić ulepszenia w stylu "zombie baron" - bo co, nagle sama nieumarła szlachta z opancerzeniem najlepszej jakości bedzie zombie?

Kammer PW
15 stycznia 2018, 16:09
Rzeźnik to dobry pomysł.


Warmonger PW
15 stycznia 2018, 16:12
Kilof albo tasak masarski to dobre propozycje, jako ulepszenie / połączenia tasaka i młota.

Kastore PW
15 stycznia 2018, 16:44
Ja chcę zombie barona! W koronie, płaszczu i złotej zbroi. Jak ktoś się przyczepi do strony fabularnej tej jednostki to powiemy, że zarobił miliony klikając w linki w internecie. <3

A tak na poważnie, zostałbym przy siekierze.

Eggyslav PW
15 stycznia 2018, 17:08
A może coś na kształt maczety? Wielki nóż o ciężkim, szerokim ostrzu byłby ciekawą opcją, prawie jak Jason Voorhes, tyle że bez maski hokejowej...

Mistrz PW
22 stycznia 2018, 01:38
Pierwsza praca w nowym roku. Tym razem propozycja ulepszenia prosto z Enroth:

Zmutowany Zombie



Podstawowym pomysłem było połączenie Zmutowanego Zombie z Homm2 i poczciwego zombiaka z trójki. Uzbrojenie i sprzęt pożyczone z rzeźni, co daje mu rzemieślniczy wygląd i unika problemu "zombie barona". Jeżeli chodzi o umiejętności, to na pewno powinien być szybszy gdyż ma 100% więcej butów niż Ożywieniec i 50% więcej niż Zombie :] Dodatkowo mógłby mieć kilka procent szans przetrwanie śmiertelnego ataku, w nawiązaniu do klasycznych filmów o zombie, gdzie te często raz "zabite" znowu wstają.

Kastore PW
22 stycznia 2018, 01:49
Tzn. co? Miałby zostać jeden z jednym punktem życia?

Mistrz PW
22 stycznia 2018, 02:06
No, na przykład. To nie ja jestem od cyferek (na szczęście).

Szaman PW
22 stycznia 2018, 02:14
Można mu dać odrodzenie jak feniksowi, ale to nadal bezużyteczne, 10-12 zombiaków raczej już cię nie uratują przed klęską.

CRW PW
22 stycznia 2018, 09:43
Mógłby eksplodować przy śmierci oddziału (jak trupojady w grach o Wiedźminie).
Trochę jak ognista tarcza, tylko aktywowana przy wymieceniu całego oddziału.

Kurek PW
22 stycznia 2018, 13:23
X% szansy na zignorowanie ataku napastnika? A może zwiększyć po prostu szansę na disease z 20% na 30%, trochę speed i lekko def i atak.

Pointer PW
22 stycznia 2018, 23:06
Cytat:
Miałby zostać jeden z jednym punktem życia?

A czemu by nie? Nawet jeśli
Cytat:
10-12 zombiaków raczej już cię nie uratują przed klęską
, to nawet bez wskrzeszenia w stylu feniksa, a właśnie ten 1 zombiak z 1 hp może dać szansę na ucieczkę i ocalenie bohatera.

Topork PW
23 stycznia 2018, 14:04
Dobry mag może na do widzenia pierdolnąć jeszcze Armageddon xd

voncur PW
23 stycznia 2018, 21:37
Dać słabszą wersje wampiryzmu, albo coś xD
strona: 1 - 2 - 3 ... 153 - 154 - 155 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel