Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 148 - 149 - 150 ... 200 - 201 - 202

Kurek PW
8 listopada 2017, 23:33
Kołnierz albo niezałożony kaptur z gronostajem. Dłuższe pazury, może peleryna, diadem. Diadem w stylu gotycko-szpiczastym. Kolory krwistoczerwony, czarny i ciemnozłoty.

Khemiel PW
9 listopada 2017, 00:28
To może ja też coś dorzucę od siebie, w formie rysunkowej oczywiście.


Mistrz PW
9 listopada 2017, 08:40
Mistrz (heh) też jest zawsze dobrą inspiracją. Ma rewelacyjny kołnieżo-kaptur:





avatar PW
9 listopada 2017, 09:10
Kaptur z ostatniego zdjęcia jest super. Ogólnie ulepszenie ulepszonego Wampira widzę jako postać raczej barokową, bliższą filmowi Coppoli.

Kastore PW
9 listopada 2017, 17:48
Im dalej filmu Coppoli będziemy się trzymać tym lepiej. Widziałbym wampira prostego, jak ten od Khemiela w kolorach czarnym i złoty, coś jak ten z dwójki albo jak Adrian z Zamkowanii:

Aayren PW
9 listopada 2017, 18:31
Mi z kolei, bardzo przypadł do gusty pomysł z diademem. Sam nie wiem czemu, zawsze uważałem je za lekko elfo-kiczowate :p Ale na takim wampirze może wyglądać całkiem dobrze... Tak więc sugestia do K, warto spróbować ;)

Szaman PW
9 listopada 2017, 21:02
Najlepszy pomysł ma Khemiel. Wampiry z H3 mają strój ala-barok europy wschodniej i tego powinniśmy się trzymać.
@Kastore Wampirek z zamkowej to się bardziej nadaje do H5-H7 niż do H3.

Kastore PW
9 listopada 2017, 21:47
Możesz doczytać, że mówię tylko o kolorach? -_-

Kuririn PW
10 listopada 2017, 07:17
Dzięki wszystkim za sugestie ;) coś wykombinuje.

Kuririn PW
10 listopada 2017, 10:33
Aby nie było że tylko blender i blender...




Na brak peleryny nie paczajta, ponieważ nie jest jeszcze Zanimowana ;-)

Mistrz PW
10 listopada 2017, 10:52
https://www.youtube.com/watch?v=qfxFrrrlQTM

Nazwę już masz?

Kuririn PW
10 listopada 2017, 14:14
nie

Hayven PW
10 listopada 2017, 14:31
Jest jakiś taki bardziej czerwony.

Kuririn PW
10 listopada 2017, 14:43
contrast ;-)

witchking PW
10 listopada 2017, 15:31
Ładnie, nawet bardzo. Ręką bliżej ekranu odrobinę w dół. Dalsza noga minimalnie do przodu.

Co do nazw moim zdaniem najlepszym wyjściem przy ul.byłaby ingerencja w oryginalne nazwy. Tutaj dałbym adept>mag>arcymag

Kuririn PW
10 listopada 2017, 15:36
witchking:
Ręką bliżej ekranu odrobinę w dół. Dalsza noga minimalnie do przodu.
Eee ne rozumim nic wcale...

Trith PW
10 listopada 2017, 15:42
Z polskiego na nasze. No i ja bym mu jeszcze brodę wybielił.

Topork PW
10 listopada 2017, 16:24
Arkanista? Mistrz Magii? Wtajemniczony?

Kuririn PW
10 listopada 2017, 16:34
Spoko, ale nie będę robił kopii idealnej, z archaniołem mi się nie udało i tutaj tez się bawił nie będę...

Ogłoszenia parafialne:
Jak ktoś chce się pobawić w nazwy - Proszę o napisanie wszystkich ulepszeń w pliku tekstowym (PL jak i ANG) i przesłanie mi hermesem. A, zapomniałbym dodać w pliku tekstowym nicka z groty. Dziękuje.

Magiellan PW
11 listopada 2017, 12:08
Bardzo fajny model ulepszenia maga. Myślę jednak, że przydało by się zmienić nazwę bo Arcyarcy Mag brzy średnio... Może coś takiego jak Mistrz Magii albo coś w tym stylu byłoby lepsze? Co do dodatków to może by rozważyć jakąś koronę albo diadem? Np. Takie złote kółko na głowę z zielonym kamieniem na środku, tak żeby pasował do berła? Tylko czy w odpowiednim formacie jednostki będzie w ogóle widać, że ten diadem tam jest? Można jeszcze dla podkreślenia jego statusu dać mu taki ciemny siwy kolor włosów i brody i może ciemniejszy czerwony kolor ubrania?

Co do wcześniejszych modeli. Moim zdaniem również bardzo dobrze wygląda ten model Arcydiabła z peleryną. Uważam, że jako iż się on teleportuje to skrzydła są mu nie potrzebne (nawet jako ozdoba) i ostatni z zaprezentowanych modeli wygląda bardzo dobrze.

Jeśli chodzi natomiast o ulepszenie wampira to osobiście wróciłbym do korzeni. Nie wiem jakoś zawsze bardzo mi się podobał i miałem duży sentyment do wampira z H2 i może właśnie w takim kierunku fajnie było by pójść? Jakieś połączenie modeli wampira z H2 i H3?
strona: 1 - 2 - 3 ... 148 - 149 - 150 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel