Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 134 - 135 - 136 ... 200 - 201 - 202

Trith PW
12 sierpnia 2017, 16:06
Dalej uważam, że Wrota żywiołów to jakieś nieporozumienie. Z racji ciekawszych rzeczy do omówienia nawet się nie wypowiem.

Ekhm, zatem więc, pogrzebałem trochę w archaniele/serafinie którego to Kuririn rekonstruował. Wyniki moich działań są następujące:

Anioł po lewej jest niezmieniony z oryginalnego H3 w celach porównawczych. Postanowiłem sobie pozwolić na pewne odstępstwa od kanonu H3 bawiąc się tą rekonstrukcją archanioła. Najważniejszym jest że podniosłem te nieszczęsne skrzydła żeby wyrastały mu bardziej klasycznie. Z racji moich osobistych gustów również dałem archaniołowi dłuższe włosy i zmniejszyłem zarost, żeby przejście anioł-archanioł-serafin było bardziej spójne.

Z racji że nie mogę się z Kuririnem dogadać, czy takie zmiany są do zaakceptowania, postanowiłem rzucić to na forum publiczne żebyście nam obojgu sprawili ból głowy.

Kuririn PW
12 sierpnia 2017, 16:09
Trith:
Z racji że nie mogę się z Kuririnem dogadać
Ja Ci to sobie zapamiętam to! :P

Trith PW
12 sierpnia 2017, 16:11
Ja powiedziałem "a to zrobię tak, bo mi się podoba", Ty na to "mi się bardziej podoba po staremu", czyli technicznie rzecz biorąc jesteśmy niedogadani. A rozpamiętywanie krzywd jest grzechem za który Ci policzą w mytarstwach powietrznych. Tak czy inaczej, niech teraz rzecze populus.

EDIT: Dla porównania zestawienie z archaniołem bardziej kanonicznym:

Kuririn PW
12 sierpnia 2017, 16:13
Czekam na jakieś sensowne rozstrzygniecie "sporu" :)

J. M. Sower PW
12 sierpnia 2017, 18:24
Jestem za wersją klasyczną.

Swoją drogą, to muszę przyznać, iż prezentuje się to teraz już całkiem zacnie. Archanioł z podniesionymi skrzydłami, to jeden z większych plusów z odtworzenia jego wizerunku. ;) Jednak jeśli mogę, to chciałbym ponownie pomóc przy samych materiałach. Chodzi mi głównie o napierśnik Archanioła, który obecnie jest trochę zbyt monochromatyczny. Może pogrzebałbym też nieco przy owłosieniu.

Kuririn PW
14 sierpnia 2017, 12:44
Hmmm. wersja ostateczna! Dzięki Trith za kawał dobrej roboty!


Kurek PW
14 sierpnia 2017, 13:03
:O
Dzieła sztuki, a nie modele!

Trith PW
14 sierpnia 2017, 14:06
Kurek:
Dzieła sztuki, a nie modele!
Zupełnie jakby modele nie mogły być dzieła sztuki. :P

Kuririn:
Dzięki Trith za kawał dobrej roboty!
Ile w tym pomogłem tyle pomogłem, nie przesadzaj pan. A tak poza tym pociągnąć te kilka wierzchołków nie było tak trudno, co nie? A wygląda znacznie lepiej.

Kuririn PW
14 sierpnia 2017, 14:10
Kurek:
Dzieła sztuki, a nie modele!
Widać był "łikend"?!

Trith:
Ile w tym pomogłem tyle pomogłem, nie przesadzaj pan.
Dla mnie każda pomoc jak i uwaga, sugestia jest cenna!

Trith:
A tak poza tym pociągnąć te kilka wierzchołków nie było tak trudno, co nie? A wygląda znacznie lepiej.

Nom, nie tak źle, musiałem zobaczyć zdjęcie Kammera. "Kochana" identyko :P

Drwal PW
14 sierpnia 2017, 23:33
A tu filmik video Archanioła i Serafina:

https://youtu.be/WwetANO0I1M


Kuririn PW
14 sierpnia 2017, 23:35
Cool! Dzięki Drwalu.

Trith PW
15 sierpnia 2017, 13:38
Gąszcz.

To akurat wyszło dosyć subtelnie.

Mistrz PW
15 sierpnia 2017, 13:55
Dobra robota! Gąszcz świetny a Serafin rewelacyjny. Nie wiem czy włosy nie za ciemne, ale to drobiazg. Oby tak dalej chłopaki!

Kuririn PW
16 sierpnia 2017, 06:47
@Trith - postaram się "dziś" to jakoś wsadzić do gry...

Poproszę o sugestie. Co dalej ======>...<====== .

avatar PW
16 sierpnia 2017, 08:52
A wybierz sobie parę fajnych pomysłów :P




Kuririn PW
16 sierpnia 2017, 09:07
Mam to na dysku :P

Umrzyj!

Drwal PW
16 sierpnia 2017, 20:10
Szaman na filmiku:
https://youtu.be/WiyOLJuSl7E



Możecie lajkować czy co tam. :P

Kurek PW
17 sierpnia 2017, 00:08
Jeżeli chodzi o ulepszonego Arcydiabła to dodałbym mu skrzydła i płonącą kosę. Albo dałbym mu płaszcz taki, co miał Xeron.

Kuririn PW
17 sierpnia 2017, 07:20
Na warsztacie:

ewerlordxp PW
17 sierpnia 2017, 08:19
Skrzydła trochę bardziej teksturą do smoka pasują.
Jakby odwrócić kolorystykę skrzydeł lepiej y to chyba wyglądało ( szkielet skrzydeł czerwony, błony czarne).
strona: 1 - 2 - 3 ... 134 - 135 - 136 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel