Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 126 - 127 - 128 ... 200 - 201 - 202

Kastore PW
19 czerwca 2017, 15:38
To źle, że podałem sugestie poprawek?

Mistrz PW
19 czerwca 2017, 15:52
O jej bezcelowości świadczy fakt, ze nie dawała żadnych propozycji, a jedynie drwiła z nieskończonego modelu.

Kammer PW
19 czerwca 2017, 16:24
Temat zamykam na 24h.

Dodatkowo chciałbym radzić obu stronom, by do tematu podchodzić na chłodno i bez przesadzania z emocjami.


Kammer PW
20 czerwca 2017, 16:36
Otwieram temat ponownie, bądźcie grzeczni.

Drwal PW
20 czerwca 2017, 19:25
Na zgodę video Szamanki.

Tak prezentuje się jednostka w wysokiej rozdzielczości. Mam nadzieję, że Kuririn niedługo pokaże też defa. ;)

Mistrz PW
6 lipca 2017, 22:17


Smok Mroku/ Twilight Dragon

Są takie projekty, które samą swoją skalą zdają się nas przytłaczać i zwiastują niepowodzenie. Tak też miałem ze smokiem. Za duży, za trudny, słowem groza. Lecz cztery kartki A4 dalej, po niezliczonych wieczorach frustracji wymieszanej z radochą tworzenia, oto jest ;)

Drwal PW
6 lipca 2017, 22:59
Rysunek robi wrażenie, ale głowa stanowczo za mała, zwłaszcza jak an standardy Heroes III. ;)

MinosKing PW
6 lipca 2017, 23:22
Drwalu właściwie to pysk jakiś taki krótki ma, w sumie dziwnie to wygląda. :3

Kuririn PW
7 lipca 2017, 07:46
A mi się podoba, liczy się satysfakcja z własnego dzieła, a reszta to banki mydlane :P

ewerlordxp PW
7 lipca 2017, 08:59
Nie wiem czemu wygląda to nie jak smok, tylko Godzilla japońska z dorysowanymi skrzydłami.
Albo trochę jak Destroyer.

Warmonger PW
7 lipca 2017, 09:38
Zupełnie typowy smok bez żadnych cech szczególnych - tyle, że z tragicznymi proporcjami :v

Godzilla PW
7 lipca 2017, 10:55
ewerlordxp:
Nie wiem czemu wygląda to nie jak smok, tylko Godzilla japońska z dorysowanymi skrzydłami.
Albo trochę jak Destroyer.
Chyba raczej Titanosaurus.

Smok kompletnie nie przypomina czarnego smoka, i czemu on ma takie wielkie uszy?

ewerlordxp PW
7 lipca 2017, 11:57
Godzilla:
... i czemu on ma takie wielkie uszy?

Żeby lepiej cię słyszeć, Czerwony Krasnoludku.

Kurek PW
7 lipca 2017, 15:47
A gdyby tak zrobić ulepszenie Chłop->Szeregowy?

Jak znajdę czas to spróbuję zrobić ulepszenie jakieś sensowne, lub po prostu poprawić już istniejący def z banku.

ewerlordxp PW
7 lipca 2017, 15:53
Kurek:
A gdyby tak zrobić ulepszenie Chłop->Szeregowy?

Było kiedyś ulepszenie Chłopa do Kosyniera iirc.

Mistrz PW
7 lipca 2017, 21:53
Drwal:
Rysunek robi wrażenie, ale głowa stanowczo za mała, zwłaszcza jak an standardy Heroes III. ;)

Dziękuję za konstruktywną krytykę, rzeczywiście głowa jest za mała, chociaż paradoksalnie na rysunku wygląda dobrze. Na szczęście skan jest wysokiej rozdzielczości i nawet paint czyni cuda ;)



Warmonger:
Zupełnie typowy smok bez żadnych cech szczególnych - tyle, że z tragicznymi proporcjami :v

Tu się nie zgodzę (poza łbem oczywiście). Chciałem żeby smok wyglądał na przypakowanego, taki kark pośród smoków. Dlatego ma większe mięśnie niż pozostałe. Poza tym, smoki w Homm3 stawiają na kolce podczas gdy mój ma kryzę i błony między palcami i na grzbiecie. Inne takich nie mają.

Godzilla:
Smok kompletnie nie przypomina czarnego smoka, i czemu on ma takie wielkie uszy?

No tak, bo czerwony smok jest taki podobny do czarnego...


Liczba kolców jest taka jak u czarnego smoka, tyle że są one połączone. Pięć "palców" przy skrzydłach też jest celowe, ponieważ czarny smok ma trzy, a czerwony jeden.

Uszy? Smoki uszków nie mają, to kryza jak u dilofozaura.



Kuririn:
A mi się podoba, liczy się satysfakcja z własnego dzieła, a reszta to banki mydlane :P

Ty to jesteś gość!

Kuririn PW
8 lipca 2017, 06:33
Mistrz:
Ty to jesteś gość!
Niedzielny ^L^

------------****----------------
Makumba ska...


Kuririn PW
9 lipca 2017, 15:54
sugestie:

Trith PW
9 lipca 2017, 16:14
Bardzo ładny i srogi ten mroczny rycerz. Odnośnie tego co mi nie pasuje to to że mielibyśmy sytuację czarna czacha -> wiadrowy hełm -> znowu czacha. Zrobiłbym z tego hełm podobny do tego jaki ma zwyczajne ulepszenie z tymi wszystkimi rogami i bogatszym pióropuszem. Również okrycie konia jak na moje za bardzo zasłania go i odejmuje mu kształtu. Zastanowiłbym się albo nad skróceniem i może poszarpaniem, albo zastąpieniem zbroją podobną do srebrnego pegaza.

Odnośnie dodatków to dodałbym zabarwione na czerwono zbrocze na ostrzu. Może wydłużyłbym jeszcze trochę ten miecz, choć niekoniecznie. A może skrzydła husarii, żeby dodać pompatyczności? Oczywiście czarne i ewentualnie nieco potargane.

Natomiast szkielet z irokezem zawsze na propsie.

J. M. Sower PW
9 lipca 2017, 16:23
Świetny ten rycerz! Czekam na animację.
strona: 1 - 2 - 3 ... 126 - 127 - 128 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel