Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 108 - 109 - 110 ... 200 - 201 - 202

Irhak PW
9 listopada 2016, 14:14
Pomysł na ulepszenie wampira, który wczoraj narodził mi się w głowie - Darkwraith z serii darksouls. I jednocześnie byłby to częściowy model dla ulepszenia rycerza śmierci ;)

Wersja: DS1 DS3

W wielkim skrócie - wampir-rycerz w kościanej zbroi i z mieczem w ręku. Kolorystyka: odcienie szarości i czerni z możliwymi wykończeniami w srebrze. Kościana maska bądź odwzorowanie czaszkowego hełmu (jako dodanie lore dla tego artefaktu). Dzięki zastosowaniu tego hełmu można byłoby w zdolnościach jednostki dać rzucanie jakiegoś zaklęcia, np. osłabienia czy ożywienia.

Fandor PW
9 listopada 2016, 21:32
Wizja wampira-rycerza w H3 jakoś mi nie pasuje, wampir bestia albo wampir szlachcic. Kaptur może być fajnym pomysłem, ale nie musi.

Kuririn PW
20 listopada 2016, 22:50

Drwal PW
20 listopada 2016, 22:55
Dobra robota, chociaż nie wiem, czy kolory nie są zbyt wyblakłe. Tu wygląda to dobrze, ale w mniejszej rozdzielczości może być inaczej.

Ogólnie kolejne kapitalne odtworzenie. Pracujesz na status legendy świata moddingu Heroes 3. :)

avatar PW
21 listopada 2016, 08:52
Bardzo dobry model. I jeśli to jest Elf Arystokrata, to w całej postawie czuć tą arystokratyczność! Kapitalna robota!

MinosKing PW
21 listopada 2016, 10:01
Kuririn czy to Elfia wersja Elvisa? :O Wow powiem tobie, że nawet ciekawie on tobie wyszedł. :D


Ursus PW
21 listopada 2016, 15:43
Jakie zdolności będzie posiadał arystokrata oprócz podwójnego strzału? Byłby lepszy od ulepszonego elfa, ale nie powinien być lepszy od strzelca z leśnej straży. A poza tym model piękny ;).

Andruids PW
21 listopada 2016, 15:45
Samo to, że jest arystokratą sprawia że jest lepszy. Nie tylko od ulepszonego elfa, ale też od wielu innych jednostek, które nie mają w nazwie "król" albo "królowa" : p

Tarnoob PW
21 listopada 2016, 21:12
Miód dla moich oczu. :‑) Wreszcie świat zobaczy w grze Grand Elfa – żywcem z filmików w kampaniach H3 i MM7.

Mistrz PW
9 grudnia 2016, 21:24
W porozumieniu z Kuririnem zadeklarowałem się stworzyć rysunki koncepcyjne do jego projektu. Oto pierwsze dwa dla Dungeon.



Propozycja nazwy: Pradawny Troglodyta/ Primordial* Troglodyte

Ten starożytny szczep troglodytów zamieszkuje najgłąbsze korytarze podziemi, gdzie niedociera żadne światło. Świetlik na czole i fosforyzujące pasy na grzbiecie służą im do wabienia ofiar.



Propozycja nazwy: Serpikora/ Serpicore

Ten rzadki wariant Mantikory nie posiada skorpioniego żądła. W jego miejscu wyrasta jej bardzo jadowity ślepy wąż jaskiniowy który, pomimo braku przewodu pokarmowego, zdolny jest do samodzielnego atakowania przeciwników. Czarnoksiążnicy którym udało się wyhodować Serpikorę z dumą chwalą się tym faktem.

*poprawione, dzięki Andruids

Andruids PW
9 grudnia 2016, 22:03
Tylko *Primordial.

Pomysły bardzo fajne. Nie odchodzą zbytnio od założeń jednostki, a jednocześnie pokazują jakoś "wyższość".

Zmieniłbym tylko angielską nazwę Serpicory na 'Chimaera'. Bez skorpioniego ogona łączy wszystkie elementy tego stwora - lwa (łeb), kozła (rogi), smoka (skrzydła), i węża (ogon).

Hiro PW
9 grudnia 2016, 22:11
Bardzo dobre koncepty, pasują klimatem do miasta czarnoksiężników lubujących się w biologicznych eksperymentach (zwłaszcza troglodyta z wabikiem świetlnym jest uroczy). Teraz wszystko zależy od dobrego wykonania, byle nie przesadzić z ilością detali.

Fandor PW
11 grudnia 2016, 16:18
Połączenie troglodyty z rybami głębinowymi, super pomysł. Pomysł na mantykorę razi mnie za to całkowicie. Wiem, że chimera jednostka znana i fajna, ale jednak wolałbym, żeby w Heoresach została mantykora i jej ulepszenia, a nie całkowita zmiana jednostki w drugim ulepszeniu.

Kuririn PW
11 grudnia 2016, 16:23
Fandor:
ale jednak wolałbym, żeby w Heoresach została mantykora i jej ulepszenia, a nie całkowita zmiana jednostki w drugim ulepszeniu.
To elf arystokrata też do kosza? ^^

Fandor PW
11 grudnia 2016, 17:23
Elf arystokrata ciągle jest elfem i jednostką strzelającą, oczywiście analogicznie można powiedzieć, że Chimera wciąż będzie jak Mantykora lwem ze skrzydłami jednak mimo wszystko według mnie powinien zostać lew ze skrzydłami i ogonem skorpiona, ale i tak ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Nephretes PW
11 grudnia 2016, 17:34
Podoba mi się wabik świeltny troglodyty. Fajny pomysł. Nie widzę też problemu z zamianą żądła skorpiona na węża.

Andruids PW
11 grudnia 2016, 18:02
Chochlik - Chowaniec, Gigant - Tytan, Piekielny Ogar - Cerber, Rok - Ptak Gromu.

W oryginale też są, jak widać, zmiany gatunkowe stworów (a to i tak małe piwo w porównaniu do zmiany płci dżinna). Moim zdaniem ulepszenie do Chimery jest jak najbardziej dopuszczalne.

Mistrz PW
11 grudnia 2016, 18:04
Dziękuję za dobre słowa. Moj przyjaciel zajmujący się półprofesjonalnie ilustracją pokoloruje moje szkice. Dla troglodyty mam pomysł, co do Serpikory czekam na propozycje kolorów.

Fandor@

Rozumiem że to trochę odbiega, ale z zachowaniem ogona skorpiona trudno zrobić coś kreatywnego, prócz poprostu większej mantikory.

Następny na warsztat idzie Minotaur.

Fandor PW
11 grudnia 2016, 19:12
Andruids, po nazwach to może inne stworzenia, ale w praktyce to wydają mi się raczej bardziej rozwiniętymi osobnikami (a Tytan to może jakiś stopień z resztą no to tylko nazwy), tak samo jak sama Scorpicore do Manticore, coś tam innego ale widać że to ta sama rasa/gatunek, Chmimera już jednak dla mnie osobiście zaczyna być czymś innym ze względu na zwierzęta składowe (skorpion, lew, nietoperz albo coś a wąż, lew, bawół/kozioł i nie wiem jakie będą skrzydła) ale jak widać zostałem przegłosowany więc w modzie zapewne będzie.
Co do dżina, to jest to ta sytuacja w której byłbym skłonny podmienić oryginalne stworzenia, żeby albo wszystkie 3 formy były kobietami lub wszystkie 3 mężczyznami.

Andruids PW
11 grudnia 2016, 21:13
fandor:
Co do dżina, to jest to ta sytuacja w której byłbym skłonny podmienić oryginalne stworzenia
To podmień : D (byle na kobiety). Chętnie zainstalowałbym taki mod.
strona: 1 - 2 - 3 ... 108 - 109 - 110 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel