Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
6 kwietnia 2013, 21:35
Takie pytanie do wszystkich :D

Gdzie najlepiej pasowałoby umieścić siedlisko (Śniegoczłek "santagremlina") w fortecy?

Pomysły, screeny jak i opinie mile widziane ;-)

DrwalDrwalMały spis najważniejszych treści od twórcy modyfikacji.

Prezentacje miast:
Test Zamku
Test Bastionu
Test Fortecy
Test Inferno
Test Nekropolii

Prezentacje jednostek:
Fanatyk (ulepszenie Krzyżowca)
Serafin (ulepszenie Archanioła)
Elf Arystokrata (Ulepszenie Najwyższego Elfa)
Cesarska Naga (ulepszenie Królewskiej Nagi)
Lord Piorunów (ulepszenie Tytana)
Strzelec (odtworzenie oryginału)
Lisz (odtworzenie oryginału)
Master Lisz (ulepszenie Arcylisza)
Model Meduzy
Upadłu Anioł (odtworzenie modelu HotA)

Więcej informacji:
Facebook
lub w tym temacie

Stan:
W trakcie realizacji



Acid Dragon PW
6 kwietnia 2013, 22:05

Drwal PW
6 kwietnia 2013, 23:34
Calikiem przyjemnie to wygląda, aczkolwiek te lampki na budynkach wyglądają trochę jak balony na weselach. :D Chyba, że to miały być balony. :) Ja osobiście, ten budynek bym zmniejszył i ustawił gdzieś między górami.

Nerevar PW
7 kwietnia 2013, 00:09
Trzy najbardziej pasujące miejsca:

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2013, 00:22
Cytat:
Gdzie najlepiej pasowałoby umieścić siedlisko (Śniegoczłek "santagremlina") w fortecy?
Na miejscu siedliska I poziomu.

Aayren PW
7 kwietnia 2013, 01:44
Zgadzam się z Hobbitem. Gdzieś tam między nogami tego gremliniego budynku.

Kuririn PW
7 kwietnia 2013, 11:32
Wielkie dzięki.

Zamek rozbudowany all:

Screen:


Ulepszenia:

1.

2.

3.


Budynek śniegoczłeka, (umiejscowienie) jest w wersji roboczej, czy owy screen i umiejscowienie budynku jest dobre/pasujące/trafione? Czy tak ma być:P

Irhak PW
7 kwietnia 2013, 11:50
Cytat:
Budynek śniegoczłeka, (umiejscowienie) jest w wersji roboczej, czy owy screen i umiejscowienie budynku jest dobre/pasujące/trafione? Czy tak ma być:P
A gdzie jest Warsztat? ;)

Kuririn PW
7 kwietnia 2013, 11:52
To jest ul. przecież wiec został zastąpiony nowym obiektem ;-)

J. M. Sower PW
7 kwietnia 2013, 12:20
Wydaje mi się, że najlepiej przerobić starą siedzibę gremlinów, bo po pierwsze, ten budynek z mapy nie pasuje stylem, a po drugie, to dziwne, że ten warsztat nagle transformuje ;P. Wiem jednak, że ludzie nie lubią się babrać za dużo grafiką ;). Reszta jest ok i jak tak dalej pójdzie to powstanie NU pod VCMI.

Fandor PW
7 kwietnia 2013, 12:25
Chyba nie do końca NU, w tym tempie to po prostu każdy poziom będzie miał 2 ulepszenia, pod warunkiem że komuś zachce się bawić grafiką.

Drwal PW
7 kwietnia 2013, 12:51
Aż tak stylem graficznym nie odbiega, aczkolwiek wokół tego bałwana są lasy, a w mieście próżno ich szukać. W dodatku bałwan jest za duży, siedlisko pierwszego poziomu powinno być małe, zwłaszcza że są to gremliny, istoty małe. Jako osobne siedlisko, po zmniejszeniu, gdzieś w rogu by mi pasowało, ale przeistoczenie z warsztatu do jakiegoś bałwana to zły pomysł.

Kuririn PW
7 kwietnia 2013, 13:04
Powiem możne o co mi chodzi :P

Nie mogę dodać czegoś nowego do zamku czego nie ma. Nie mamy grafiki "śniegoczłeka" w mieście, lecz tylko na mapie przygody (zmniejszyć to żaden problem). Nie będzie NU :) Chce zrobić to co mamy w WOGofikacji "Dodatkowe ul. stworzeń".

Jeżeli znalazł by się ktoś chętny do zrobienia nowych grafik, to ja nie widzę żadnego problemu ;)

Możliwe, że ta cała modyfikacja nie ma sensu :-(


Aayren PW
7 kwietnia 2013, 13:44
Ja bym właśnie takiego małego bałwanka wsadził pod budynkiem warsztatu, ale nie zamiast niego.

Irhak PW
7 kwietnia 2013, 14:28
Ja z kolei bym widział go z tyłu Warsztatu :P

Ullialnor PW
7 kwietnia 2013, 16:01
Ja bym to w ogóle zmodyfikowała, żeby nie zakłucać wyglądu miasta. Warsztat można na przykład nadbudować pod spodem, albo zmienić kolor tych zegarów, czy czegoś na niebieski w odcieniu występującym już na innych budynkah. Za to ulepszone siedlisko tytanów, nadbudowałabym o piętro, albo tylko zmieniłabym motyw kopuły na istniejącej już kolumnie po pierwszym ulepszeniu.

J. M. Sower PW
7 kwietnia 2013, 16:41
Zrobiłem na szybko 3lv. siedliska gremlinów, do pobrania poniżej. Ustawienie budynku jest prawie takie samo jak normalnego ulepszenia (o 50 mniej na osi "y").
http://www.mediafire.com/?p7ylvf8gany7tgs

Kuririn PW
7 kwietnia 2013, 17:19
Śniegoczłek z tylu warsztatu :) bo z przodu to porażka wyszło


J. M. Sower:
Zrobiłem na szybko 3lv. siedliska gremlinów, do pobrania poniżej. Ustawienie budynku jest prawie takie samo jak normalnego ulepszenia (o 50 mniej na osi "y").
http://www.mediafire.com/?p7ylvf8gany7tgs

Tylko ja nie chce nic dodawać czego nie ma w hirkach :) na tym mi najbardziej zależny, zrobić coś, co już jest :) Santagamlin siedlisko ma bałwana i będzie bałwan ;p

Edit.

Muszę jednak tego bałwana zmniejszyć bo gryzie się z kuźnia,

Drwal PW
7 kwietnia 2013, 19:27
No teraz już dużo dużo lepiej. :) Ja bym jeszcze może minimalnie przybliżył go za warsztat. Najlepiej by zrobić z tego 1 budynek z bałwanem za warsztatem. Tak jako jedna całość są troszkę za daleko. Ewentualne można jeszcze zmniejszyć bałwana do takich rozmiarów by po prostu stał jako detal przed warsztatem. W końcu to ulepszenie, do innych ulepszonych budynków też dodawane są tylko niewielkie szczegóły. :)

Matheo PW
7 kwietnia 2013, 21:33
Problem jest też taki, że ten bałwan zupełnie nie pasuje do reszty budynków fortecy.

Jeśli to siedlisko ulepszonych Grelinów, to ten budynek powinien być ulepszeniem siedliska Gremlinów. Coś na podobę chaty piratów z Cove. Warsztat ma bardzo wysokie podpory, więc pod nim jest dużo miejsca. Może ten bałwan mógłby stać pod warsztatem. Ulepszenie budynku nie musi i z reguły nie rzuca się tak bardzo w oczy.

Mówiąc całkiem serio bałwan nie powinien mieć czapki.
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel