Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Pytania i komentarze
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Nevendar PW
17 stycznia 2006, 18:17
Pytanie to zadaje MISTRZOWI GRY:

Czy mogę mieć umiejętność specjalną, taką jak: Percepcja.

Alamar PW
17 stycznia 2006, 18:23
Vinius:
Byłeś w Grocie dzisiaj już kilkakrotnie, a mimo tego nie poprawiłeś swojej postaci.
Owszem, moja interwencja nie była zbyt miła, ale to co napisałem w miarę łatwo tłumaczy ciągłe mówienie Twojej postaci o religii i innych rzeczach.
A poza tym to nie Ty bawiłeś się w układanie zasad i pilnowanie, żeby wszystko trzymało się całości, by Starożytni nie zamkneli tej komnaty po pierwszym dniu sesji... (a to wciąż jest realne).
Więc albo Twoja postać będzie pasować do tego miejsca (przypominam, że chodzi o planetę z H1-3, MM6-8) i czasu (przed Rozliczenie, czyli przed H4), albo zniknie wogóle, a Ty pomyślisz nad jakąś porządniejszą (i to na pewno nie ja nacisnę przycisk usuń).

A co do religii, to zobacz do postu Acida, czemu zmieniłem ją na wymysł umysłu Twojej postaci. To był jednyny znany mi wtedy sposób, abys mógł wierzyć w co chcesz. Jeśli Ci się ten pomysł nie podoba, zawsze możesz skorzystać z podanych wcześniej przez Smoka religii (bez Baa).
Oczywiście sposób w jaki zacząłęś wierzyć w "Kościół Enroth", to już Twoja sprawa (jeśli zaakceptujesz takie rozwiązanie) i to co napisałem o nekromancie, to tylko przykład jak do takiej sytuacji mogło dojść.


Nevendar:
Pozwół że powiem czemu NIE - bo jest już taka umiejętność drugorzędna. Po co duplikować biegłości?

Kaazam PW
17 stycznia 2006, 18:27
Nie mam czasu czytać waszych postów. Sorry ale nie mam czasu. I pytanie. Idiotyczne co prawda ale jest. Co oznacza u diabła UD (umiejętność drugorzędna)? Zapewne również rozwija się ją tak samo jak inne. Zaraz poprawię.

A co do PŻ i PM, moja głupota. Robiłem postać pośpiechem. A potem nie miałem czasu jej zbytnio poprawiać. Heh...

Boryna PW
17 stycznia 2006, 18:29
Nie możesz mieć jej jak umiejętności specialnej. Ale możesz sobie wpisać w Umiejętności specilnej np. Ze masz do niej premię czy coś.

Nevendar PW
17 stycznia 2006, 18:29
Alamar:

No to jaką mogę mieć umiejtność? Może "Wyczuwanie zagrożeń"?


BORYNA:W pełni mi taka psuje.

Kaazam PW
17 stycznia 2006, 18:38
Niech będzie. Więc uznajmy, że premie do kamyflarzu dostaj w miejscach lesistych. Potrafi zniknąć, ale bez magii, w takich miejscach dostaje +1 do biegłości, w miejscach mniej lesistych (pola, bagna,) nic nie dostaje, a na pustyni -1( w piasek się nie zakopie, samobójcą on może i jest, ale zginąć prze uduszenie nigdy).

vinius PW
17 stycznia 2006, 18:55
zmieniłem co trzeba.

Alamar PW
17 stycznia 2006, 19:09
Wykasuj jeszcze moje wzmianki w osobowości.

A czy ten portret koniecznie musi byc, skoro masz taki sam avatar?

EDIT:
Wygląda na to, że jedynie Szawy nie będzie grał - nie poprawił karty postaci.

>>>Co oznacza u diabła UD (umiejętność drugorzędna)?
Tak i jest to to samo co biegłość.
Zaś kamuflaż to zdolność specjalna lub jak to nazwał Boryna umiejętność specjalna.

Trang Oul PW
17 stycznia 2006, 19:57
Dlaczego umiejętność Kradzieży nie jest dokończona (brakuje poz. mistrza i arcymistrza)?

Boryna PW
17 stycznia 2006, 19:57
Bo niekt tego niewymyślił co będzie dawać na poziomie M i AM.

Holgar PW
17 stycznia 2006, 20:03
Zaraz początek. Tylko proszę nie pędzcie tak do przodu z przygodą.

Trang Oul PW
17 stycznia 2006, 20:03
Może to samo, co na poziomie P i E, tylko że z większą szansą; odpowiednio 75% i 100%?
EDIT: 70% i 95%.

Holgar PW
17 stycznia 2006, 20:04
Trang, jest zawsze ten jeden procent, że się nie powiedzie :P.

Boryna PW
17 stycznia 2006, 20:07
Dobra zaczynamy.Już piszę pierwszego posta.

Altair PW
17 stycznia 2006, 20:14
Czekamy.

Holgar PW
17 stycznia 2006, 20:18
Dostałem wiadomość, że 50 % postu jest już napisane :P.

Acid Dragon PW
17 stycznia 2006, 20:23
Na litośc Starożytnych - Boryna, naciskaj SPACJĘ po znakach przestankowych do ciężkiej.......


BORYNA:Już poprawiłem.ufff ciężko się prowadzi sesję RPG dla 7 osób.

Alamar PW
17 stycznia 2006, 20:33
>>>Avonu przybyła tu szukać siostry

Do jasnej, ciasnej...Avonu ma teraz sesję na głowie, a nie błakanie się po lesie.
Jak już, to gdzieś się kręci po Pierpoint, ale nie spotkała reszty (Mor podobnie).
I nie szuka siostry, tylko...zreszta karte Ci przesłałem, więc do niej zajrzyj.

BORYNA:A faktycznie!Zapomniałem.

Aha, zaraz Wam przygotuje krótki opis krainy - co gdzie i za ile, razem z mapą...


>>>BORYNA:Już poprawiłem.ufff ciężko się prowadzi sesję RPG dla 7 osób.
To zamknij temat na 5 min. i dopisz co masz do dodania. Reszta sobie poczeka, bo i tak posty nie miały sypać się z prędkością serii z karabinu maszynowego.

EDIT:
A na przyszłość powiadom wcześniej, gdzie ma się rozpocząć akcja gry, bo opisywać w ostatniej chwili krainę...

Alamar PW
17 stycznia 2006, 21:09
>>>-Karczmarz, piwo (-cenzura-) dla wszystkich!

A przy okazji, to widzę, że WSZYSCY zapomnieli o podaniu w ekwipunku ile macie kasy. Wasza strata - nic nie macie :P (jak ktoś sobie dopisze, to nie ręczę za siebie, no chyba że tak wynika z przebiegu sesji)

Ciekawe czym Vinius za to piwo zapłacisz?

vinius PW
17 stycznia 2006, 21:11
a przeczytaj, bo ja tam napisalem, że oddam, jak wrócę. Liczę na łupy z wyprawy :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: Pytania i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel