Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Piosenka tygodnia
komnata: Wymiar Między Wymiarami
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 35 - 36 - 37

Andruids PW
27 sierpnia 2014, 13:23
Donna Burke - Sins of the Father

Świetna muzyka z trailera nadchodzącego Metal Gear Solid 5: Phantom Pain. Póki co, to sklejka fragmentów, które dało się słyszeć w trailerze, ale wersja jest bardzo dobra i jak najbardziej nadaje się do słuchania w kółko (co właśnie robię). Jakby ktoś chciał zobaczyć całość to tutaj: MGS5:PP Trailer a naprawdę warto. Dawno nie widziałem tak dobrego trailera i nie byłem zajawiony na jakąś grę. No ok, nie licząc Wiedźmina 3, ale to właśnie w Metal Geary teraz naparzam, żeby móc zagrać w piątkę jak już wyjdzie : p

AmiDaDeer PW
30 sierpnia 2014, 12:40
Cheri, cheri lady
Going through a motion
Love is where you find it
Listen to your heart.
Cheri, cheri lady
Living in devotion
It's always like the first time
Let me take your part

Dark Dragon PW
30 sierpnia 2014, 13:10
Powerwolf - In the name of God (Deus Vult)

W piosence nawiązania do religii są... ale raczej w sensie, że się wyrzynali na wojnach w imię boga. Najważniejsze, że nuta bardzo przyjemna dla ucha.

Acid Dragon PW
30 sierpnia 2014, 13:12
@Hobbit: You have got to be kidding me -_-


Fun fact: smok słuchał Modern Talking w podstawówce.
"I was going through a phase" :P.

AmiDaDeer PW
30 sierpnia 2014, 13:15
Oj tam, to dobre nuty są. :P Trzeba do muzyki podchodzić z dystansem.

Nemomon PW
30 sierpnia 2014, 13:39
To i ja dorzucę coś, czym od czasu do czasu lubię się pokatować :P

https://www.youtube.com/watch?v=BzdHxqwTO-4

Garett PW
2 września 2014, 16:51
Coś na fanów S.T.A.L.K.E.R.-a - Hej ha Naznaczony... :P

Irhak PW
4 września 2014, 09:29
In the End na 20 sposobów. Czemu? Bo tak!

Andruids PW
4 września 2014, 11:12
Irhak, to jest świetne : D Piosenki osobiście mam powyżej uszu od gimnazjum (pomyśleć, że kiedyś była tą ulubioną : p), ale taka mieszanka stylów to istna uczta dla zmysłu słuchu. I pisząc "uczta" mam na myśli wielki talerz wypełniony takimi małymi, apetycznymi kanapeczkami : d

Ode mnie nic nowego, kolejny temat muzyczny z wybitnej serii Hideo Kojimy. Jeden z najlepszych. https://www.youtube.com/watch?v=PXkgn3QUA2w

AmiDaDeer PW
15 września 2014, 22:31
Feed Me - Lonely Mountain. Jedno z lepszych electro jakich słyszałem. Nie jestem nawet pewien czy przypadkiem już tego tutaj nie wrzucałem...

AmiDaDeer PW
23 września 2014, 23:19
Kat & Roman Kostrzewski - Trzeba zasnąć. Bardzo ładne akustyczne rozwinięcie klasyka. W sam raz na samotne wieczory.

Tarnoob PW
25 września 2014, 15:58
To akurat nie piosenka, ale utwór warty pokazania – zwłaszcza że jest związany z klimatem Groty. Jak dla mnie jest równie wzruszający, co poprzedni link, który zapodałem.

Heroes II, Battle Theme 3.

Nemomon PW
25 września 2014, 16:55
DJ Wossname - Dizzy
http://www.dizzyzone.org.uk/media/REMIXES/DJWossname-DizzyTUCA.mp3

Dla tych, którzy jeszcze pamiętają te gry z chodzącym jajkiem.

Nemomon PW
3 października 2014, 14:41
To żeby nie było smutno:

Walkman - Beams of light
https://www.youtube.com/watch?v=IZAn8pTR2F0

Ktoś może kojarzyć tę piosenkę również i pod innym tytułem...

Andruids PW
3 października 2014, 15:32
A żeby z kolei przysmutnić

https://www.youtube.com/watch?v=lIQdK146EQA

Powolna i melancholijna nuta z drugim dnem, w sam raz na postępująco ponure jesienne barwy powoli obejmujące coraz większą przestrzeń za oknem.

TopFunny525 PW
8 października 2014, 21:24
Winter Summoner's Rift

Piękny Soundtrack, spokojna muzyka. Jak dla mnie cudo. Pomimo tego, że już coraz rzadziej gram w LoLa (szkoła rlz), to muszę przyznać, że lubię sobię od czasu do czasu puścić sobie WSR. Nie tylko w czasie zimy kiedy pada śnieg, ale też żeby powspominać stare dobre czasy :P.

AmiDaDeer PW
13 października 2014, 20:35
Mhnunrrn - 24. Cudowna ponad 7-minutowa dawka noise'u od naszych południowych sąsiadów z Czech. Dość rozbudowana kompozycja. Uwaga: dla tych bardziej wrażliwych zalecane jest ściszenie nieco dźwięku w głośnikach/słuchawkach.

Warmonger PW
14 października 2014, 07:15
Melodic Culture & Magdalen Silvestra - Way Of Light

Co może być lepszego od śpiewającej skrzypaczki w klimatach trance?

Niestety jakość jest, jaka jest.

Tarnoob PW
17 października 2014, 01:41
Ostatnio odkryłem Daft Punk. „Odkryłem”, to znaczy, tak jak masa ludzi: już dawno słyszałem kawałki, ale dopiero od niedawna wiem, że to się tak nazywa. :-P ‘Get lucky’ jest znane do bólu. Podobają mi się teledyski w klimatach anime. ‘One more time’ jest spoko, tak jak ‘Harder, better, faster, stronger’.

To ostatnie doczekało się niszowej parodii, która ma kilkaset wyświetleń: Harder, better, faster, stronger, HODOR!. Niech ten suchar stanie się piosenką tygodnia. :-)

AmiDaDeer PW
27 października 2014, 23:13
Slavland - Goreją wici. Ładny folkowy utwór, godny polecenia polski projekt muzyczny (aczkolwiek zwykle grają pagan metal).
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 35 - 36 - 37
temat: Piosenka tygodnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel