Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Piosenka tygodnia
komnata: Wymiar Między Wymiarami
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 35 - 36 - 37

Fandor PW
6 maja 2013, 20:19
Akurat mi dobre znana, jedna z lepszych wg. mnie piosenek Dżemu.

desmond PW
6 maja 2013, 20:51
David Bowie - Heroes (of m&m ;P)

Ciekawostka:
Piosenka została wykorzystana w filmie "My, dzieci z dworca Zoo", w którym to David Bowie się pojawił. Poza tym jest to jedna z nielicznych piosenek, które po niemiecku brzmią lepiej niż po angielsku.

AmiDaDeer PW
23 maja 2013, 16:59
Savant - Splinter.

Savant to całkiem ciekawe połączenie przeróżnych form elektroniki (przed dubstep i house aż po moombahton) z 8-bitową stylistyką. Ostatnio z tego co zauważyłem zyskuje na popularności, pośrednio dzięki "letsplajom" Cry'a. I dobrze, że zyskuje.

AmiDaDeer PW
19 czerwca 2013, 19:47
Volare - Wino, wino. Z dedykacją dla Lorda Pawello, jako że on bardzo lubi taki rodzaj muzyki. :D

Lord Pawello PW
19 czerwca 2013, 20:17
@Hobbit - Przepiękne, to się nazywa muzyka <3

Porzućmy na chwilę wyższą kulturę muzyczną - pozwolę sobie polecić theme z jednego z najbardziej udanych blockbusterowych filmów ubiegłego roku. Tamtaramtamtam, fąfary: Avengers Theme

Grakus PW
20 czerwca 2013, 14:33
Nie wiem, czy te piosenki były już polecane, ale zachęcam do posłuchania piosenek Imagine Dragons - Radioactive, Bleeding Out, Demons.

AmiDaDeer PW
29 czerwca 2013, 03:42
Dog Fashion Disco - Wait, z ich debiutanckiego, niezależnie wydanego krążka Erotic Massage. Jeden z łagodniejszych ich kawałków oparty o instrumenty dęte, nieco mniej awangardowy niż późniejsze dokonania.

Lord Pawello PW
29 czerwca 2013, 10:07
Ludovico Einaudi - Primavera. Sympatyczne plumkanie na pianinie, zresztą, gorąco polecam wszystkie utwory tego gościa, warto przesłuchać.

Nemomon PW
6 lipca 2013, 18:16
Wspomnień czar: Partners in Kryme - Turtle Power. Chyba każdy z nas choć raz słyszał tę piosenkę ;).

AmiDaDeer PW
10 lipca 2013, 15:06
John Lennon - God. Choć kontrowersyjna, to jednak cudowna piosenka z dość ciekawym przesłaniem.

Irhak PW
20 lipca 2013, 22:48
Chodziła za mną ostatnio inna melodia do słów "Mirror, mirror on the wall", ale znalazłem to. Enjoy!

Tarnoob PW
21 lipca 2013, 19:02
Widzę konesera power metalu – masz u mnie plusa.

Sonata Arctica – Don’t Say a Word w podobnych klimatach.

Irhak PW
28 lipca 2013, 21:45
W końcu znalazłem to Mirror Mirror, o które chodziło :P

The Doom PW
6 sierpnia 2013, 18:36
Wierzę, że większość z Was zna ;P, ale mimo tego pozwolę sobie polecić - Pink Floyd - Comfortably Numb ^^ Ogólnie jestem ich wielkim fanem :3 Ktoś z Was wybiera się może na koncert (20. sierpnia w Warszawie) ;D ?

AmiDaDeer PW
22 sierpnia 2013, 21:44
Ruben, grupa Vołosi. Dość mało znana grupa folkowo-klasyczna, ale grają cudownie, zwłaszcza na żywo. Jako osoby też sympatyczni.

Lunkier PW
29 sierpnia 2013, 21:53
Ja natomiast zarzucę czymś znanym i klasycznym z mej muzycznej biblioteki:

Led Zeppelin - Stairway to Heaven

Ostatnimi czasy zdarzało się, że słuchałem tego bez przerwy przez kilka godzin. Dobre utwory mają to do siebie, że rzadko kiedy mi się nudzą, nawet po kilkugodzinnym słuchaniu. Piękna kompozycja, polecam każdemu entuzjaście muzyki rockowej, który jeszcze nie miał okazji posłuchać tegoż dzieła.

Irhak PW
3 września 2013, 11:30
Piosenka sponsorowana przez artykuł z CDA :P

Scum of the Earth

AmiDaDeer PW
6 września 2013, 18:24
Mournful Congregation - Suicide Choir. Prawdziwi mistrzowie funeral doomu łączący piękno z ciężarem i powolnym rytmem. Powyżej jeden z ich krótszych utworów.

Lunkier PW
14 września 2013, 12:13
Therion - Cults of the Shadow

Utwór szwedzkiej formacji, powstałej z inicjatywy Christofera Johnssona. Wprawdzie grupa istnieje od 1987 roku, ale ich muzyka została zaklasyfikowana jako metal symfoniczny w 1996. Twórczość zespołu przed wydaniem albumu Theli (1996) określano jako Death Metal. Powyższy utwór jest bogatym połączeniem aspektów muzyki poważnej z nurtem metalowym. Świetny wokal również wpada w ucho, polecam.

AmiDaDeer PW
21 września 2013, 00:09
Motyw terenu śnieżnego z Clasha.

Scorpik w formie, do dzisiaj komponuje cudowne, klimatyczne utwory, choćby i do Wiedźmina. Klasa.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 35 - 36 - 37
temat: Piosenka tygodnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel