Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Piosenka tygodnia
komnata: Wymiar Między Wymiarami
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 35 - 36 - 37

Dark Dragon PW
24 stycznia 2013, 18:22
Spróbujmy uderzyć w inny gatunek muzyczny...
Oto Parov Stelar (feat. Lilja Bloom) - Dust In The Summer Rain

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2013, 18:59
Przecież już padło tutaj Caravan Palace (EDIT: A nawet Parov Stelar tu był!), więc trudno mówić o "innym gatunku"...

Take Me Somewhere Nice, Mogwai. Z wokalem, więc nie do końca czysty post-rock, ale i tak muzyka jest w tym wszystkim najważniejsza.

Irhak PW
1 lutego 2013, 20:31
A teraz coś innego... cała playlista :P

PS. może warto byłoby zrobić taką playlistę na grotowym koncie yt z wszystkich dotychczasowych piosenek? ;)

Fandor PW
1 lutego 2013, 20:35
http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww

TopFunny525 PW
2 lutego 2013, 13:07
2NE1 - I'm the Best

Przyda się jednak do tej piosenki translantor(czy coś w ten deseń). Piosenka bowiem po koreańsku :).

Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
4 lutego 2013, 00:46
Soundtrack z GTA IV. Słyszy się go co prawda tylko przy uruchamianiu gry (oraz może jeszcze w paru innych momentach), ale i tak bezbłędnie wprowadza w jej scenerie... Już za sam klimat uznaję właśnie czwartą część serii za najlepszą.

Fandor PW
4 lutego 2013, 13:28
http://www.youtube.com/watch?v=lRt54xjIq7w

AmiDaDeer PW
4 lutego 2013, 13:59
Taki mały szczegół: w pierwszym poście była mowa o tym, że ma być jedna piosenka na tydzień i że przydałby się chociażby i krótki komentarz. Radziłbym tego się trzymać na przyszłość, coby z tego tematu nie wyszedł kompletny spam.

Irhak PW
10 lutego 2013, 00:03
Evanescence - Everybody's Fool

Reklama z poczatku tteledysku wciąż mnie rozbraja :D

Agon PW
10 lutego 2013, 01:03
Remove Kebab

AmiDaDeer PW
13 lutego 2013, 18:23
Ratatat - Falcon Jab. Warto zwrócić uwagę na dość oryginalny teledysk - jak to zawsze bywa u Ratatat.

Dark Dragon PW
15 lutego 2013, 13:16
Darkseed - Forever Darkness
Taaaak utożsamiam się z tą piosenką :P. Krótko mówiąc to metal gotycki z elementami doom, a nawet death metalu.

AmiDaDeer PW
21 lutego 2013, 01:45
Melvins - Judy. Instrumental co prawda i niezbyt złożony, ale całkiem ciekawe stylistycznie.

AmiDaDeer PW
5 marca 2013, 18:10
Tym razem cały koncert - Melvins podczas Villette Sonique, Paryż, bodajże 26 maja 2012. Trzy klasyki z lat 90., jeden kawałek z Trilogy, cztery razem z Big Business, jeden z Melvins Lite oraz parę improwizacji.

AmiDaDeer PW
26 marca 2013, 13:45
Alice Cooper - Second Coming/Ballad of Dwight Fry. Jedna z ciekawszych kompozycji prekursora heavy metalu i shock rocka, wyjątkowo wręcz wpadająca w ucho.

Dark Dragon PW
5 maja 2013, 20:08
Coś co znalazłem dosłownie przed chwilą Knorkator - Wir werden.

Tarnoob PW
6 maja 2013, 00:24
Omega – girl with pearl’s hair. Zwyczajnie się chce ryczeć. Spokojnie mogłoby być na pogrzebie, ślubie, pielgrzymce, ognisku ze znajomymi albo innej ważnej życiowej uroczystości.

Alistair PW
6 maja 2013, 05:45
No proszę, ktoś tu słucha dobrej muzyki. A propos tego kawałka - nigdy nie chciało mi się ryczeć przy tym kawałku. Raczej wręcz przeciwnie. Świetny utwór.

Fandor PW
6 maja 2013, 15:35
http://www.youtube.com/watch?v=wVfUimq2KeI
Wreszcie nowy album ^^

AmiDaDeer PW
6 maja 2013, 20:05
Ach, nostalgia. Trochę głos Ozzy'ego się zużył, ale czuje się ten oldschoolowy klimat. Nie spodziewałem się, że to będzie tak dobrze brzmieć. Chyba powinienem znowu zainteresować się BS.

Poznałem go po czarnym kapeluszu Dżemu. Polska klasyka, choć nieco mniej znana.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 35 - 36 - 37
temat: Piosenka tygodnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel