Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 22 - 23 - 24

Grakus PW
25 maja 2013, 21:02
Jakaż to duma, bycia współzałożycielem pytania zadanego wprost do twórców. Honor mnie rozrywa:D

Kammer PW
25 maja 2013, 21:43
Ani słowa o Honorze! Chcesz, by pojawiła się Infekcja albo ktoś wpadł w Szał? A może poszukujesz Ariany i jej skilla?

By nie było offtopu: Mógłby mi ktoś "na chłopski rozum" wytłumaczyć system " daily rewards"? Z filmiku prezentującego nowości praktycznie nic nie rozumiem (ot taki mam słuch), a Wujek Google milczy na ten temat.

Acid Dragon PW
25 maja 2013, 23:10
Cytat:
Czy wiadomo coś konkretnego na temat cen pakietów w złocie?

Nie wiemy nic więcej, ale nikt nie wspominał, że ma nastąpić jakaś inflacja ;).

Cytat:
Mógłby mi ktoś "na chłopski rozum" wytłumaczyć system " daily rewards"?

Cykl nagród dziennych jest tygodniowy. Każdego dnia gracz logując się ma wybór - albo zgarnąć nagrodę, albo "dodać ją do puli". Powiedzmy, że pierwszego dnia zgarnąć lub dodać można 1000 złota, drugiego 2000, trzeciego 3000 itd. Jeśli będziemy ciągle dodawać do puli nagrody, to 3 dnia będziemy mieć 1000+2000+3000=6000 złota i możemy albo "wypłacić" sobie tę kwotę, albo poczekać i zgarniać dalej, bo następnego dnia będzie można dodać jeszcze więcej.

Siódmego dnia nie ma już wyboru i po prostu gracz zostaje nagrodzony uzbieraną pulą z 7 dni i cykl zaczyna się od nowa.

Haczyk polega na tym, że aby "dodawać do puli", gracz musi się logować codziennie. Jeśli przez 6 dni będzie sobie "odkładał" nagrody do puli, a siódmego zapomni się zalogować, to wszystko przepada.

Toteż graczom grającym codziennie opłaca się bardziej odkładać nagrody aż do 7 dnia, a graczom, którzy grają nieregularnie bardziej się opłaca brać bonus z pierwszego dnia.

Alistair PW
26 maja 2013, 10:03
Czy jest jakaś różnica między odbieraniem nagrody codziennie a odkładaniem do puli?

laszka PW
26 maja 2013, 10:47
tak. z każdym następnym dniem nagroda jest coraz bardziej obfita, tak jak acid dragon dał przykład. że zamiast codziennie odbierać 1000 złota, dodając je do puli zyskasz 6000 po 3 dniach a nie 3000. :)

A ja zadam pytanie, a mianowicie, o której godzinie wchodzi dodatek?

Alistair PW
26 maja 2013, 10:52
Czy to oznacza, że jeśli wezmę nagrodę pierwszego dnia, to następnego już jej nie będzie, czy też nie będzie ona rosła? Chodzi mi o to ile tracę na nieodkładaniu do puli.

Acid Dragon PW
26 maja 2013, 11:33
Jeżeli weźmiesz nagrodę, to cały system jest "resetowany" i wraca do dnia pierwszego. Jeśli więc w dniu 1 odłożysz nagrodę, w dniu 2 zgarniesz ją (czyli skumulowaną nagrodę z dni 1 i 2), to następnego dnia znów będzie dzień 1. "Reset" systemu następuje też każdego dnia, w którym się nie zalogujesz.

A co do tego ile tracisz, to się jeszcze okaże. Przede wszystkim nagrody w następnych dniach są bardziej atrakcyjne i stanowią nie tylko złoto, ale również te najcenniejsze pieczęci.

Odpowiadając wprost na Twoje pytanie:

Cytat:
Czy to oznacza, że jeśli wezmę nagrodę pierwszego dnia, to następnego już jej nie będzie, czy też nie będzie ona rosła?

Oznacza to, że następnego dnia znów będziesz mógł wziąć nagrodę z pierwszego dnia. Jeśli to będziesz powtarzać, to każdy dzień będzie "dniem pierwszym". Czyli takim swoistym dniem świstaka :P.

Cytat:
A ja zadam pytanie, a mianowicie, o której godzinie wchodzi dodatek?

Nie było to powiedziane, ale znając Ubisoft - 23:59 w strefie czasowej zachodniej Alaski ;)

Hayven PW
26 maja 2013, 11:46
A o której godzinie czasu środkowoeuropejskiego rozpoczyna się dzień według Ubi? :D

Alistair PW
26 maja 2013, 12:19
Dobra, kapuję. Jak widać straty mogą być od sporych po bardzo duże.

laszka PW
27 maja 2013, 17:42
Przedstawiono nam erraty jakie obejmą istniejące już karty ;)

Card Modifications:
- Throne of Renewal: Lose all resources instead of losing the possibility to play Fortunes afterwards.
- Tower of Oblivion: Both players discard down to 6 cards at random and take 1 damage from each card discarded this way.
- Shantiri Ruins: Only target non-uniques.
- Asha Uses All: Only target non-uniques.

- Spell Twister: Only target non-uniques.
- Spell Steal: Only target non-uniques.
- Martyr: Now prevents only damage from your opponent.
- Cleansing : Now costs 3
- Mass Dispel : Now costs 2

- Wolf Captain: +1 Might
- Greater Fire Elemental: -2 Might, +1 Magic
- Mizu-Kami: -1 Magic
- Chaos Imp: +1 Destiny
- Wandering Bard: +1 Destiny
- Helexian Librarian: +1 Destiny

- Kieran, Knight of Negation: Ability is now an activated ability.
- Siegfried, Champion of Faith: Ability is now an activated ability.

Card text clarifications and corrections
All mentions of the words «kill» and «remove» are replaced by «destroy».

Daily Rewards:
Each day you log into the game you will earn a Daily Reward. You can choose to take it immediately, or stash it to grow your rewards. Stash for 7 days to claim the ultimate Daily Reward!

Improved Social Features:
Upgraded Chat, Friends and Notification features make it easier than ever to keep in touch with friends and rivals.

New Achievements:
20 new achievements to challenge your skills and willpower.

Bug Fixes
Swiss Tournament Flow & Bugs Fixed

WojtasCk PW
27 maja 2013, 18:09
Cytat:
Daily Rewards:
Each day you log into the game you will earn a Daily Reward. You can choose to take it immediately, or stash it to grow your rewards. Stash for 7 days to claim the ultimate Daily Reward!
Czyli dobrze rozumiem, że kumulować można wszystko, co trafia się jako daily reward? Bo na filmiku koleś w tej uzbieranej puli miał tylko złoto.

Swoją drogą, kiedy ten patch ma wyjść? Jest już oficjalna data?

Acros12 PW
27 maja 2013, 18:58
HAHAHAHA posrało ich za przeproszeniem z Kieranem i Zygfyrdem ( z tym drugim to już totalnie ), oczywiście Kelthora nie ruszlyi nawet, który ma czasem darmową błyskawicę dzięki szałowi, jak te umiejętności nie będą - zabiera 2 pkt życia i daje 2 pkt życia więcej, to i tak trudna przystań pójdzie totalnie do lamusa.

Dark Dragon PW
27 maja 2013, 19:14
Cytat:
Czyli dobrze rozumiem, że kumulować można wszystko, co trafia się jako daily reward? Bo na filmiku koleś w tej uzbieranej puli miał tylko złoto.
Wystarczy przeczytać poprzednie wiadomości z tego tematu :P. Klik.

Cytat:
Swoją drogą, kiedy ten patch ma wyjść? Jest już oficjalna data?

Oficjalna data była już wtedy (jutro wychodzi rozszerzenie, godziny są nieznane).

laszka PW
27 maja 2013, 19:15
Kelthora na razie nie ruszają bo skutecznie kontruje go Ariana i Kontrol decki.

Nie wiem jakie jest twoje Elo, ale na 1200+ 75% decków to Przystań na zygfrydzie lub kieranie. A balans zawsze robiony jest pod najlepszych 2% graczy.

Azon PW
27 maja 2013, 19:46
Czyli jednak znerfili OTK (i bardzo dobrze). Dwaj bohaterowie przystani tez dostali po dupie, choć teraz umiejętność Kierana jest całkowicie nieprzydatna - powinni zwyczajnie zmienić na coś innego. Zmiana męczennika też była potrzebna. Nie będzie też zbierania z cmentarza unikatowych czarów i łutów szczęścia - zawsze wydawało mi się to nieco zbyt potężne, ale nie wiem na ile tak mała zmiana pomoże.

laszka PW
27 maja 2013, 20:03
no, z męczennikiem to by była przesada. end game combo : męczennik + armagedon, rój insektów etc. Wprowadzone teraz bo przedtem nie było takiego zestawienia magii gdzie byłoby to zdecydowanie op.

Hayven PW
27 maja 2013, 20:32
Umiejka Zygfryda AKTYWOWANA?! O.o Jedyne, co się nasuwa to... żal. Dobrze, że znerfili Kierana (z drugiej strony szkoda, bo właśnie zacząłem na niego pracować ;P), ale czemu nie czepili się Ariany, która jak dla mnie powinna wyglądać tak:

Moc: 0
Magia: 2
Przeznaczenie: 1

Szkoły Magii te same.

Odrzuć kartę (ew. 4 PA + karta): zabija stworzenie, na którym znajduje się licznik.

Ech... jedyna nadzieja w tym, że zdobędę Alyę... płonna...

Alistair PW
27 maja 2013, 20:58
Daily Rewards już są? Nie widzę tego podczas logowania. Ewentualnie co zrobić by te nagrody otrzymywać?

laszka PW
27 maja 2013, 21:03
Skoro patch wchodzi jutro to czemu miałby być już dzisiaj?

Kammer PW
27 maja 2013, 21:53
Kieran, Rycerz Znerfienia ^^

Mnie osobiście smuci niemożliwość zabrania z cmentarzyska unikatowych spelli. Bye bye spamie The Silent Death...

Ciekawy jestem, jak bardzo "ultimate" będzie Daily Reward po tygodniowym skumulowaniu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel