Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8

Quba PW
29 sierpnia 2006, 16:34
Super:>

Alistair PW
29 sierpnia 2006, 16:58
Hej, ja trafiłem trochę przypadkiem, a trochę nie. Dokładnie już nie pamiętam jak to było, ale raczej szukałem stron o Homm. Gdy dotarłem tutaj ściągnąłem sobie WoGa, potem się okazało, ze miałem już ściągniętego Woga, ale jakoś zapomniałem o tym.

vinius PW
29 sierpnia 2006, 19:09
Podsumowując, w większości przypadków powodem był WoG :)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
23 października 2006, 18:15
Jak trafiłem do Kwasowej Groty?
To dopiero historia!
Otóż dokładnie 65 dnia ubiegłego roku, po 500 latach moje powieki opadły i pozwoliłem memu umysłowi zwiedzać dalekie i nieznane krainy, a wtem stanąłem wewnątrz ogromnej, ciemnej, pachnącej wyziewami siarki i chloru grocie, i uźrzałem lewitującą na jej środku Tejzifone (najstraszniejszą z Erynii) i przemówiła do mnie: "oto twe życie rozpłynie się pośród kwasu" i w oddali zobaczyłem jak przemknęło się coś wielkiego i czerwonego, a owa grotę nagle zalał kwas. Obudziłem się. Nazajutrz wpisałem w okno wyszukiwarki 'acid cave' i trafiłem do tego oto czcigodnego miejsca.

Anduran PW
4 listopada 2006, 15:09
Ja do Groty trafiłem z Jaskini Behemota, szukałem kronik HoMM, i powiedziano mi abym przeszukał skarbce Kwasowej Groty.

Efreet Rajah PW
23 listopada 2006, 20:04
Ja trafilem do groty dzieki WoG-owi...

Endejk PW
6 grudnia 2006, 20:54
Ja trafiłem z jaskini Behemota,jak grałem w MM VII i MMVIII to dużo tam zaglądełaem ,aż w końcu trafiłem na link do historii świata.
Potem zajrzałem do The Forge z ciekawości i potem było forum
I dobrze mi tu :D

Sorth PW
6 grudnia 2006, 21:23
Hmm... to bylo jakis rok temu gdy z kolega uparcie gralismy we wszystko co sie zaczynalo na Heroes of Might and Magic. Szukalismy nowych map bo stare znalismy juz na wylot, a losowe mapy jakos takie nudne sie robily. Znalezlismy mapki nowe + cos nowego. To byl wlasnie WOG chodzilismy po stronach i linkach i tak wpadlismy tutaj. Prosto w paszcze smoka:O

Mario PW
26 grudnia 2006, 16:19
Dzień dobry wszystkim. Witam Smoka i kłaniam się nisko Królowej. Jak tu trafiłem spytacie? Był pewien słoneczny, spokojny przedświąteczny dzień. Z uśmiechem na twarzy siedziałem sobie przed kompem aż tu nagle, niespodziewanie niejaki pan Kreator sam, z własnej nieprzymuszonej woli zaczął rozmowę ze mną na gadu-gadu bo miał jakiś problem z moją stroną której nie będę tutaj reklamował żeby spamu nie robić (jest w profilu i niech tam zostanie). Ale wracając do tematu. Od słowa do słowa wyszło na jaw że mamy dwie wspólne pasje: STAR WARS I HEROES OF MIGHT AND MAGIC. Tak więc Kreator uświadomił mnie co straciłem nie znając tak szanownego towarzystwa jakie można spotkać w Kwasowej Grocie. Kilka dni kręciłem się jako gość na forum i ogólnie na stronie ale założyłem dziś konto aby coś skrobnąć czasem do siebie:) Swoją drogą jak zobaczyłem jacy rzeźnicy tutaj się kręcą to zwątpiłem w swoje możliwości gry w Heroesy więc będę musiał ostro potrenować żeby nie pozostawać (aż tak daleko) w tyle. witam jeszcze raz wszystkich i życzę wesołych świąt ( bo w końcu jeszcze dzisiaj są święta)

tymolord PW
29 grudnia 2006, 20:46
Trafiłem tu podczas wyszukiwania stron o Heroesach. Stąd ściągnołem WoGa.

Quba Drake PW
29 grudnia 2006, 21:48
Tymolordzie to kolejna rzecz która nas łączy.Ty szukałeś a ja znalazłem.

Kathrin PW
30 grudnia 2006, 11:29
Witam niewitanych. Mario nie łam się, za jakieś kilka...(tu wpisz właściwe słowo) pokonasz tych "rzeźników":)

Mam nadzieję, że w nowym roku spotkamy się jakoś wszyscy w realu:))
Ciekawam czy jest tu Osoba, którą do Groty przywiodła H5?

Quba Drake PW
30 grudnia 2006, 17:15
Ja częściowo.Szukałem coś o fabule H5.Ja w realu się z nikim nie spotkam mam ndzieję, a szczególnie z jedną osobą.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
30 grudnia 2006, 17:48
Donno Ty Nasza Brylantowa, czy wierzysz w cuda? Ja nie i nie liczę na to, że kiedyś nadejdzie taki dzień, choć sam już coś planowałem.

Kreator PW
30 grudnia 2006, 18:31
>>>Mam nadzieję, że w nowym roku spotkamy się jakoś wszyscy w realu:))
Dlaczego nie, uważam że pomysł jest wart rozważenia, aczkolwiek wiem że będą "techniczne" probelmy z realizacją tego pomysłu...

Quba Drake PW
2 stycznia 2007, 18:22
No i to jakie.Ale na mnie raczej nie liczcie jeśli mieli by się zebrać wszyscy(patrz poprzedni post).

AmiDaDeer PW
2 stycznia 2007, 20:13
Siedzę tu od dłuższego czasu (przyzwyczaiłem się do cienia), i zapomniałem powiedzieć, jak się tu znalazłem.

WERSJA FANTASTYCZNA

Kiedy praprawnuk kuzyna babci stryjka matki mojego ojca miał swoje 104 urodziny, postanowiłem dać mu prezent - Elfią lampę, którą dostałem podczas swojej podróży dookoła Antagarichu. Rozświetlała ona wszystkie ciemności, jakie napotka właściciel.
Ruszyłem więc do domu praprawnuka kuzyna babci stryjka matki mojego ojca. Droga była daleka, a ten łotr Boragus dał mi złą mapę! W miejscu, gdzie według mapy stał dom praprawnuka... przepraszam, jubilata, stała... grota. W powietrzu unosił się zapach kwasu, a przed grotą leżały ciała goblinów, hobgoblinów i ogrów. Było bardzo cicho, nie było nawet owadów nad ciałami, było aż za cicho...
Ja natomiast ze swoim życiowym entuzjazmem wkroczyłem do groty, krzycząc na całe gardło "Heeeeejoooooooo!". Ze złym skutkiem. Stanął przede mną prawdziwy, krwistorubinowy smok z zielonymi ślepiami. Nie byłem wtedy zbyt mądry, więc zapytałem o drogę.
Smok na to zjadł moją lampę. Byłem wkurzony, więc dałem mu w zęby, a on uciekł. Ja natomiast błądziłem w ciemnościach, szukając wyjścia. Stałem się wręcz stworzeniem nocnym.
Po blisko 11 latach znalazłem w grocie to oto miasto.


WERSJA PRAWDZIWA

Pisałem wiele postów przy stoliku WoG w Jaskini Behemota. Raz mi odpowiedział bardzo ciekawie wielki Kwasowy Smok, a ja zauważyłem, że stworzył jakąś stronę. Z racji tego, że zawsze sprawdzałem, kto jakie ma strony, wszedłem na nią. Wtedy zobaczyłem bogactwo tejże groty.

lechulord PW
20 stycznia 2007, 20:27
ja szukałem jakiś dodatek do Herosów III. Trafiłem na tą supeeeeer strone. Zaciekawiło mnie forum i sam dodatek.

Gandalfica PW
29 marca 2007, 20:00
Okej, teraz moja kolej. U mnie także są dwie wersje:
WERSJA FANTASTYCZNA
Wraz z bardzo potężnym urządzeniem oddzielającym na zawsze duszę od ciała udałem się do Grodu Róż, w którym czekał na mnie bóg. Stał obok kamiennego pierścienia. Spytał się mnie, czy jestem gotowy na teleport. Ja odpowiedziałem, że tak. Nagle wzory na kamieniach zaświeciły się, a ja się teleportowałem. Gdy dotarłem na miejsce, nie było to Piekło. Urządzenie zniknęło. Nie był to świat, w którym żyłem. Wszystko było inne... nareszcie dominowała magia... Spotkałem tajemniczego stwora, który okazał się być pół smokiem... Opowiedział mi o tym świecie. Okazało się, że to był świat Antagrichu, w którym dominowała miecz i magia. Stwór zaprowadził mnie do groty, w której strasznie śmierdziało kwasem, ale było przyjemnie... Ta grota zwana była Kwasową, a w niej rządził Kwasowy Smok. Ja się strasznie ucieszyłem, bo w moim świecie smoki dawno wymarły. I od tego czasu tam mieszkam.
WERSJA PRAWDZIWA
Szukałem strony o WoGu, bo strasznie chciałem go mieć. Nareszcie kupiłem HoMM III Złota Edycja (miałem tylko HIII Ostrze Armageddonu). Niestety, taka fajna strona o WoGu nie działała, więc dotarłem tu i się także tutaj zadomowiłem :D.

Ptakuba PW
28 lipca 2007, 20:55
Pół żartem-pół serio:
Wiedziałem jaki jest mój cel. Musiałem znaleźć wiadomości o artefaktach magicznego zrównoważenia zwanych "equilibris". Wszedłem do niezbadanej groty, w której urzęduje wyrocznia o imieniu Google i nic nie widząc krzyknąłem na cały głos "Equilibris!". Wtem przede mną pokazały się setki portali. Wszedłem w jeden, na którym widniał napis "Kwasowa Grota". Tak tu trafiłem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel