Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 95 - 96 - 97

witchking PW
26 lutego 2012, 21:10
W ten sposób możesz wyciągnąć za równo postacie z gry jak i z dowolnych modów

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 21:31
@Witch King.
Właśnie zauważyłem;D.
Zresztą, Mam takie zasadnicze pytanie. Jak mógłbym wkopać defy bohaterów z COVE i je podmienić za innych bohaterów np. za bohaterów wrót żywiołów?

witchking PW
26 lutego 2012, 21:53
Nie czuje się specjalistą. W każdym razie wyciągasz odpowiednie defy z pliku lod a potem wrzucasz je do drugiego pliku lod. Daj jakis kontakt na PW to będzie łatwiej

gold dragon PW
26 lutego 2012, 22:06
@TopFunny525 Rzecz jest dosyć prosta. Najpierw wyciągasz pliki animacji z odpowiedniego pliku .lod, a następnie zmieniasz ich nazwę na odpowiadającą animacjom bohaterów z wrót i wrzucasz z powrotem do pliku za pomocą programu SimpleLod.
Jak korzystać z SimpleLod? Wrzucasz go do folderu data gry, zmieniasz jego nazwę na nazwę pliku .lod, w którym chcesz podmienić pliki np.h3bitmap.exe, a następnie przeciągamy pliki, które chcemy podmienić na program, powinno się pojawić na moment czarne okno i gotowe.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 22:36
@Gold Dragon
Dzięki ci za krótki poradnik! Z pewnością się przyda:D

Matheo PW
2 marca 2012, 16:06
Ja mam problem z HotA (Ściągane ze Skarbca). Zainstalowałem i nie działa. Napisze co robię po kolei.

Najpierw tam gdzie mam zainstalowane HIII robię nowy folder,, HotA,, Tam instaluje dodatek. Próbuje odpalić i pojawia się komunikat.

,,The program can't start because mss32.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem,,

Czemu to nie działa? Ogólnie wyskakuje też komunikat, że komputer,, nie wie,, za pomocą jakiego programu otworzyć pliki HotA.

Lyokoheros PW
2 marca 2012, 16:10
Jeśli dobrze pamiętam, to też najpierw próbowałem stworzyć nowy folder... ale Hotę trzeba instalować bezpośrednio w folderze Hereoes3.

AmiDaDeer PW
2 marca 2012, 16:23
Tak, nowy folder jest bezużyteczny. Każdy dodatek - czy to WoG, czy to HotA, czy też SoD/AB - instaluje się bezpośrednio w folderze H3.

Matheo PW
2 marca 2012, 17:09
Jupi! Gram Przystanią...! Normalnie coś fantastycznego. Po tylu latach przeżywać nowe wrażenia z ukochaną grą..

Dobra dość sentymentów. Pytanko. W HotA też są drugie ulepszenia jednostek, tak jak w WoG? Czy te niespotykane wcześniej stworki występujące na mapie to jednostki neutralne?

Kuririn PW
2 marca 2012, 17:28
Matheo...

Jak to napisać :P HOTa. W grocie istnieje dział o tym "dodatku/modzie". wszystko na ten temat.

Matheo PW
2 marca 2012, 18:27
Dzięki ;) Wiem że jest :-* Czytałem :-) i teraz i wcześniej :-) Dość ogólnikowo jest tam napisane o ulepszeniach. Chodziło mi o szerszy opis, ale już sporo wiem z gry.

Chciałbym poruszyć kwestie spolszczenia. Niedawno byłem świadkiem dyskusji na forum, na ten temat. Wiem że nikt nad tym nie pracuje, dlatego że mają się ukazywać kolejne wersje, ,dodatku,,. Ale gdyby tak, chociaż kampanię przetłumaczyć... No i nazwy jednostek i budynków w mieście. Kurcze gdybym umiał, sam bym chętnie to zrobił. Zwracam się z prośbą do osób posiadających odpowiednie umiejętności. Czy mogli byście zrobić spolszczenie?

AmiDaDeer PW
2 marca 2012, 18:58
Nie.

I naprawdę już pracowałem nad tym "spolszczeniem". Prawie wszystko zostało przetłumaczone. Dowód masz w formie działu HotA.

Problemem są ograniczenia techniczne. Wszystkie nazwy wykorzystywane w grze są zakodowane i tylko programiści mogą je zmieniać na chwilę obecną. Uznałem więc, że skoro i tak to jest wstępna wersja, to lepiej będzie poczekać na następne wydanie Hoty i wtedy wypuścić porządną wersję polską.

Be patient.

Matheo PW
23 marca 2012, 14:38
Wiecie coś o edytorze map HotA? Takim żeby była w nim Przystań. Istnieje w ogóle?

Dark Dragon PW
23 marca 2012, 15:54
Istnieje, ale u twórców, ewentualnie są pogłoski, że u jakichś beta testerów ;]

Matheo PW
23 marca 2012, 15:58
Szkoda, miejmy nadzieję że przy kolejnych wersjach się pojawi.

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 12:58
@Matheo
Twórcy sami powiedzieli, że prawdopodobnie przy następnej wersji moda(2.0), bądź patcha(1.1) ukażę się prawdopodobnie nowy Edytor Map, wraz z Przystanią i nowymi obiektami w WOGU.

galo11 PW
25 marca 2012, 00:09
Dodatek wysypuje się u mnie po kliknięciu na "Pokaż świat" w menu gry. Komuś jeszcze tak się dzieje? Bo zastanawiam się nad napisaniem do autorów dodatku informacji o błędzie.

Mitabrin PW
25 marca 2012, 00:22
U mnie nic takiego nie występuje... Zresztą nawet gdyby był to często występujący błąd, to odradzałbym ci informowanie twórców o nim. Obecne wydanie moda jest zrobiona pod rosyjską wersję HoMM3 a te różni się w kodzie od innych wersji językowych i zapewne wiele błędów, które występuje u nas jest wynikiem błędów w różnicy kodów.


Pozdrawiam, życzę dobrej nocy i szczęśliwego, krótszego dnia jutrzejszego.

galo11 PW
25 marca 2012, 01:28
Moim zdaniem wiedza jest najważniejsza i lepiej, żeby Twórcy wiedzieli o wszelkich błędach we wszystkich wersjach. Ale skoro u ciebie nie występuje ten problem to faktycznie nie będę im zawracał głowy. U mnie za każdym razem w czasie rozgrywki, kiedy kliknę na menu gdzie znajdują się m.in. "układanka" itd. i kliknę "pokaż świat" to gra się wysypuje.

Matheo PW
5 kwietnia 2012, 12:46
U mnie działa bez zarzutów.

Zauważył ktoś, że trochę zmienili wygląd Enta? Zamiast zielonych narosli na czerwone. Nieźle im wyszły te morskie odpowiedniki różnych budynków.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel