Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 86 - 87 - 88 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
10 czerwca 2014, 20:59
Ilość nie równa się jakości, mój drogi. Te projekty nie trafiły do wersji finalnej, bo po prostu były za słabe. :P

Warmonger PW
10 czerwca 2014, 21:18
Moim zdaniem gnoll z paralizatorem byłby bardzo fajny, bardziej sympatyczny od anonimowego siepacza w masce. Ale wiwerna bez skrzydeł to poroniony pomysł. Reszta to wariacje na temat tego, co już widzieliśmy.

MinosKing PW
10 czerwca 2014, 22:19
Widzę że Hobbit jest bardzo zdolny w kierunku szkicowania obrazów różnego typu maszkar;)

Niektóre już znamy a niektóre były ciekawą ideą lecz szkoda że nigdy nie wyjdą na światło dzienne.

Milicjant jak i Pijawka są Fantastyczne tak samo Cyber Gryfek inaczej zwany Sky Fighterem:P jeśli ktoś był by nie zorientowany w temacie.

Crystal Dragon PW
10 czerwca 2014, 22:22
Osobiście to żałuję, że nie ma tego cyber-obserwatora:,(.

Daractive PW
11 czerwca 2014, 02:00
Pewna jego wersja powstała, więc zapewne będzie można podmienić.

Alamar PW
11 czerwca 2014, 09:44
Cytat:
Następny artefakt, tym razem kostur.

Widzę że Kastore nadal importuje niezbędne rzeczy z Nighonu, mimo posiadania własnych replikatorów.

Andruids PW
11 czerwca 2014, 14:20
Wczoraj będąc trochę pod wpływem napisałem ewidentnie niedokończony komentarz "oj, kościany ouhirbym".
Nie mam pojęcia co zamierzałem napisać i czym do cholery jest "ouhirbym", ale strasznie spodobało mi się to słowo : D
A jeszcze bardziej troszkę zmienione Ouhibyrn, co sądzicie o tym jako nazwie własnej?

@Nerevar: Dobre i to : p

Nerevar PW
11 czerwca 2014, 14:35
Że jest na poziomie (świetlistej) ajglaji ;P

J. M. Sower PW
11 czerwca 2014, 16:44
@Alamar: Ciekaw byłem kiedy ktoś to zauważy ;P. Pierwotnie ten artefakt był jeszcze bardziej podobny do tamtego. Zwracam jednak uwagę na to, że ten artefakt nie ma związku z Niebiańską Kuźnią i jest w tej modyfikacji bo może być ;P.

AmiDaDeer PW
15 czerwca 2014, 17:14
Kolejna porcja szkiców. Tym razem tematykę stanowią budynki i obiekty na ekranie miasta. W tym wypadku praktycznie wszystkie są przestarzałe poza jednym. Ponownie - autorem wszystkich szkiców jestem ja. :P









Kastore PW
15 czerwca 2014, 17:20
O_o To ostatnie przypomina mi pewien odcinek Chojraka - "Perfect".

Degraf PW
15 czerwca 2014, 17:22
A "ślimak" to czym miał być?

AmiDaDeer PW
15 czerwca 2014, 17:35
Siedlisko juggernautów.

Kastore PW
15 czerwca 2014, 17:41
Więc Juggernauty miały być...
Ech! Z jednej strony homary, z drugiej zmutowane ślimaki...
Moja głowa!

mitlandy PW
15 czerwca 2014, 18:02
Ten pierwszy budynek był zrobiony ale... Nigdy nie będzie wstawiony na tło miasta tak sądzę.

A który nie jest przestarzały?

marif PW
16 czerwca 2014, 10:56
No, grafiki pierwsza klasa, szczególnie miecz starożytnych i kostur :-) Szkoda, że nie istnieje model dla Miecza Mrozu z Heroes Chronicles, to jest akurat to, co ja bym chętnie ujrzał w grze ;-)

J. M. Sower PW
16 czerwca 2014, 16:49
Pewnie kiedyś go wykonam, ale raczej już nie do tego projektu. Nie wykluczam też, że może mnie ktoś uprzedzić.

mitlandy PW
30 czerwca 2014, 16:49
Jak Hota zmieniła tła jednostek, to Forge też zrobiło...

Autor-Mitlandy

Drwal PW
30 czerwca 2014, 17:03
Nie pamiętam jakie tło było wcześniej (czy to było te po lewej lub jeszcze inne), ale te po prawej wg mnie bardzo nieudane. Miasto wygląda jakby było wklejone w paincie. Góry chyba psują też efekt.

Daractive PW
30 czerwca 2014, 17:07
Niet, nada, nicht, nope. Staremu przecież nic nie brakuje, więc po co je zmieniać (i o ile całkowicie nie zmieniliście ekranu miasta, nowe nie będzie pasować kolorystycznie)?
strona: 1 - 2 - 3 ... 86 - 87 - 88 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel