Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 101 - 102 - 103 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
27 grudnia 2014, 22:26
Okej, parę słów ode mnie, bo to wymaga wyjaśnienia.

Heavenly Forge to miasto fabularne. Jego związek z fabułą jest bardzo silny, silniejszy niż w jakimkolwiek innym mieście. Faktem jest więc, że bez wprowadzenia fabularnego to miasto może po prostu odstawać od reszty zamków w Heroes 3. I to nawet bardzo.

Jako zespół Forge staramy się zmniejszyć to odczucie do minimum, ale tak się nie da. Nie chcemy bowiem zrobić nowego miasta opartego o koncepcję i fabułę Forge, ale zrobionego tak by wszyscy byli zadowoleni - to nie jest nasza rola. Pod tym względem prędzej już się spisze projekt don_ko do Horn of the Abyss. Temu projektowi sam gorąco kibicuję, nawet jeśli pewne jego aspekty mi nie odpowiadają.

Ale to jest miasto Heavenly Forge bliższe oryginalnej idei twórców: miasto rebeliantów z innych zamków ze starożytną zaawansowaną technologią. Owszem, są pewne zmiany, ale sama idea pozostaje. Ta frakcja MUSI być związana ściśle z fabułą Might and Magic. Inaczej, przynajmniej na ten moment z naszej strony, nie będzie.

Zatem jeżeli komuś nie odpowiada oryginalna fabuła Might and Magic sprzed kryzysu z Armageddon's Blade - szczerze mówiąc proponuję takowej osobie nie interesować się zbytnio tymi bardziej rozwiniętymi projektami fanowskimi dotyczącymi HoMM czy w ogóle MM, takimi jak HotA, Succession Wars, Echo of Destruction, Project Ironfist... Na dłuższą metę nie znajdzie tam dla siebie nic ciekawego.

***

Anyhow...

GRYFFF:
Moja opinia w sprawie tej frakcji ( Forge )jest jedynie taka, by machiny wojenne miały wyłącznie wygląd maszyn staroświeckich ( sposób budowy, zdobienia itp.. ). Wtedy zirytowana część fanów będzie wstanie jakoś zaakceptować ten zamek :P Zamiast laserów, wysokiej technologii wprost z kosmosu itp.. z szacunku dla spójności i wyjątkowego klimatu gry proponuje jedynie: napęd parowy, elektryczny (pioruny uderzające w antenę), sprężynowy(z widocznymi obracającymi się kluczykami- korbkami ), alchemiczny ( pełen miedzianych rurek z wydobywającymi się kolorowymi wyziewami ), nawet duchy mogą zamieszkać w takowej maszynie( napędzając i dodając nowe właściwości jednocześnie )itp.

I nie wszystko musi być wyłącznie z metalu lub w formie cyborga. Maszyny oparte o drewniane elementy też są fajne.
Górskikrasnolud:
Cóż GRYFFF ma rację, to byłoby świetne, w ogóle jesli dobrze pamiętam The Forge mogło się również ukazać w wersji steampunk, a nie drugiej wojny światowej, co osobiście bym wolał, może gdyby opierało się właśnie na nowożytności, która wykorzystuje parę wodną, fani nie zrobili by tego całego hałasu, echhh marzenia.
Pomijacie drobny szczegół: głównym powodem, dla którego Forge nie weszło ostatecznie do dodatku, było to, że zaprezentowane przez dział marketingu 3DO grafiki były niedokończone, a w dużej części też już wówczas odrzucone. To nie oznacza jednak, że obecna koncepcja byłaby faktycznie w pełni odrzucona - po prostu zostałaby zapewne przerobiona na coś o wiele lepszej jakości, ale wciąż bazująca o sci-fi i zaawansowaną, choć bardziej "drugowojenną" technologię, z elementami laboratorium szalonego naukowca.

I właściwie my właśnie coś takiego robimy. :P

Warmonger:
Miasto w klimacie steampunk może być zupełnie osobnym projektem, ale z Forge nie ma to nic wspólnego.
Wyraźne wpływy steampunku mamy w Tower - trudno byłoby zrobić miasto steampunkowe bez wyraźnych podobieństw do magów.

Górskikrasnolud:
blastery, bazuki, piły, miotacze ognia, przeciwko zwykłym mieczom i łukom? To jest po prostu bezsens
Ale wiesz, że zwykłe miecze i łuki w dzisiejszych czasach wciąż potrafią uczynić ogromne szkody fizyczne? Ba - są używane jako regularne bronie w niektórych regionach.

Sower:
Forge ma jednak to do siebie, iż jest miastem atrakcyjnym dla ludzi głównie pod względem fabularnym, a ci którzy grają w HoMMa tylko dla samej rozgrywki powinni je sobie odpuścić i tyle.
To nie do końca prawda. Zauważyłeś że przed wyjściem Hoty mnóstwo ludzi narzekało na występującą w Cove broń palną? A jednak gracze się do tego bez problemu przekonali.

Grę czyni w oczach większości graczy przede wszystkim gameplay. League of Legends jest tego doskonałym dowodem.

Górskikrasnolud:
chwała Bogu że miasto nie weszło do oryginału, ostateczna wypowiedź na temat tegoż miasta, i całych Heroesów: gdyby The Forge wyszło, to z świetnej gry zrobiliby jedno wielko gówno.
Masz prawo do swojej opinii. Zadam Ci jednak jedno pytanie: czy próbowałeś w ogóle grać jakąkolwiek wersją Forge?

GRYFFF:
skąd wiesz że większości fonom nie spodoba się technologia: ”maszyn na parę wodną ”, która to mogła by dotyczyć zaledwie jednej jednostki. Mam odmienne zdanie w tej kwestii, większość fanów poparła by właśnie ten kierunek, tok myślenia i działania.
Mam wrażenie że fani narzekaliby przede wszystkim na maszyny w roli jednostek. Serio, para wodna jest mniej mistyczna niż blastery czy futurystyczne miotacze ognia.

GRYFFF:
Rozumiem, narobiliście się, zaczynanie wszystkiego od początku jest męczące.
Nie mamy zamiaru zaczynać wszystkiego od początku tylko dlatego, że dwóm użytkownikom coś nie pasi. :P

GRYFFF PW
28 grudnia 2014, 01:09
@Hobbit – aż mi się śmiać chce, postanowiłem już nic nie pisać w tym temacie..ale aż korci.

” Dwóm użytkownikom coś nie pasi:P ” – Wyrażam jedynie swoje zdanie, nie bądź taki wrażliwy. Sam piszesz że mamy prawo do swej opinii, potem zaprzeczasz sam sobie.

Gdy się coś takiego robi trzeba być gotowym na krytykę, trudno.

Fani nie narzekali by na maszyny w roli jednostek( lepsze to niż: cyborg – totalny odlot :P ), chodziło mi tylko o jedną machinę parową..choćby nową balistę.

I jeszcze jedno, nikt nikogo nie zmusza byście robili wszystko od nowa, nie zrozumiałeś. Napisałem że rozumiem jak to męczące :). Gdyby jednak ktoś kiedyś chciał coś poprawić, zmienić to kilka świeżych pomysłów może się przydać..

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 01:23
GRYFFF:
Wyrażam jedynie swoje zdanie, nie bądź taki wrażliwy. Sam piszesz że mamy prawo do swej opinii, potem zaprzeczasz sam sobie.
Odniosłem się do Twojej sugestii, iż według Ciebie moglibyśmy przerobić cały koncept na nowo. Masz prawo do tej opinii, ale ja mam też prawo do opinii, iż na podstawie Twojego zdania nie zamierzamy tego robić. Ot, wszystko.

Jeżeli ktoś tu jest przewrażliwiony, to chyba w drugą stronę. :P

GRYFFF:
Fani nie narzekali by na maszyny w roli jednostek
Mówisz to ze swojego punktu widzenia. Ja jednak ze swojego moderskiego doświadczenia wiem, że ludzie najbardziej lubią to, co wpasowuje się w tradycyjne schematy. Parowe maszyny jako jednostki do takich schematów się nie zaliczają.

GRYFFF:
chodziło mi tylko o jedną machinę parową..choćby nową balistę.
Nowa balista? Bo jedna Ci nie wystarczy? :P

GRYFFF:
Gdyby jednak ktoś kiedyś chciał coś poprawić, zmienić to kilka świeżych pomysłów może się przydać..
Niezbyt nam są potrzebne pomysły, które opierają się na rozwaleniu całej koncepcji, nad którą pracowaliśmy przez długi czas i która osiągnęła naprawdę satysfakcjonujący nas poziom. :P

mr_R PW
28 grudnia 2014, 02:25
Mimo, że nie zgadzam się z gryfem to twierdze, że ma trochę racji co do balisty/ namiotu/ katapulty. balista jako potężna broń dystansowa nie pasuję do istot, używających futurystyczną broń, podobnie ma się rzecz z katapultą, najlepiej wygląda w tym tle namiot, ale traci trochę ze swojej użyteczności przy jednostkach półmechanicznych. jeżeli istnieje taka możliwość przydałoby by się nad zastanowić (nawet dodając nowe "skórki").

GRYFFF PW
28 grudnia 2014, 03:06
@Hobbit – bezowocne odbijanie piłeczki, gdybyś nie był przewrażliwiony to byś tego nie ciągnął( nie obrażaj się ) :).

Co niby wpasowuje się w tradycyjne schematy - Minotaur z plecakiem rakietowym, przestań.., to się robi śmieszne.
Pozwolę sobie już tego nie komentować, by uciąć rozmowę z której i tak nic nie wyniknie.

Degraf PW
28 grudnia 2014, 09:32
Odnieś się Gryffie do mojego posta, do tego, w którym piszę o negacjonizmie i ustawianiu się na pozycjach wyższych niż autor. Bo serio do tego się to sprowadza...

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 11:35
@mr_R - machinę wojenną będzie albo wóz z amunicją, albo namiot medyka. Zastanawialiśmy się nad armatą bądź czymś nowym, ale VCMI raczej niezbyt sobie radzi na obecną chwilę z nowymi machinami wojennymi (ba - te standardowe obsługuje nie do końca dokładnie). Poza tym - balans.

Na co nam nowa grafika dla katapulty czy balisty? To byłaby sztuka dla sztuki.

GRYFFF:
@Hobbit – bezowocne odbijanie piłeczki, gdybyś nie był przewrażliwiony to byś tego nie ciągnął( nie obrażaj się ) :).
To zabawne, że Ty również to ciągniesz. :P

GRYFFF:
Co niby wpasowuje się w tradycyjne schematy - Minotaur z plecakiem rakietowym, przestań.., to się robi śmieszne. 
Po prostu nie potrafisz spojrzeć na grę z perspektywy projektanta. Abstrahując od stylistyki graficznej, fabuły czy innych tego typu rzeczy - jednostki w grze są żywe lub magicznie ożywione. I choćby dlatego wszelkiego rodzaju roboty czy maszyny nie mają racji bytu w grze, bo będą wyglądać zbyt sztucznie, nieadekwatnie do reszty pola bitwy.

Dark Dragon PW
28 grudnia 2014, 12:20
Hobbit:
GRYFFF:
Co niby wpasowuje się w tradycyjne schematy - Minotaur z plecakiem rakietowym, przestań.., to się robi śmieszne. 
Po prostu nie potrafisz spojrzeć na grę z perspektywy projektanta. Abstrahując od stylistyki graficznej, fabuły czy innych tego typu rzeczy - jednostki w grze są żywe lub magicznie ożywione. I choćby dlatego wszelkiego rodzaju roboty czy maszyny nie mają racji bytu w grze, bo będą wyglądać zbyt sztucznie, nieadekwatnie do reszty pola bitwy.

Ogólnie to minotaur z plecakiem jak najbardziej pasuje. Pasowałyby zapewne też zapewne jakieś droidy - jak te kulki z MM6, trochę przypominające te z SW. Sam pomysł na bio-mechaniczne stworzenie też jest całkiem ciekawy.

Machiny oblężnicze też wpasowują się w schemat "magicznie ożywionych" istot? Takim sposobem moglibyśmy wszystko pod to podpiąć... Nawet jakiegoś czystego mecha (który zapewne totalnie by nie pasował klimatem).


zmudziak22 PW
28 grudnia 2014, 15:36
A konstrukty Magów(Golemy, Gargulce, Tytani), też są futurystyczne, a jednak w grze są.

GRYFFF PW
28 grudnia 2014, 15:42
@ Hobbit – A golemy czym są jak nie robotami, nie wyglądają sztucznie, świetnie pasują do pola bitwy. Inne pomysły na maszyny trzeba zwyczajnie dobrze wykonać, by również pasowały! Osobiście uważam że maksymalnie 3.y jednostki tego typu w armii wystarczą ( łącznie z nowym typem balisty ).

Każdy ma prawo do innego spojrzenia na ten pomysł. Być może pojawi się ktoś kto zrobi inną wersję Forge..

@Hobbit – czemu zamknąłeś: ”Szklarnię”( fajny żart ) - @Mad Hatera, tak na starcie?, gdzie twoje poczucie humoru? Mogło by być z tego trochę zabawy.. ”Ty niedobry Ty :P ”

Dark Dragon PW
28 grudnia 2014, 17:01
Cytat:
@ Hobbit – A golemy czym są jak nie robotami, nie wyglądają sztucznie, świetnie pasują do pola bitwy. Inne pomysły na maszyny trzeba zwyczajnie dobrze wykonać, by również pasowały! Osobiście uważam że maksymalnie 3.y jednostki tego typu w armii wystarczą ( łącznie z nowym typem balisty ).

Każdy ma prawo do innego spojrzenia na ten pomysł. Być może pojawi się ktoś kto zrobi inną wersję Forge..

Golemy nie są robotami... trzeba się trochę znać na mitologii żeby się na ten temat wypowiadać. Nie są też maszynami...

Poza tym przecież jest drugi team tworzący Forge. Jeśli ta wersja nie odpowiada wam w aż tak wielu aspektach to lepiej sobie odpuścić...


AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 17:06
zmudziak22:
A konstrukty Magów(Golemy, Gargulce, Tytani), też są futurystyczne, a jednak w grze są.
GRYFFF:
A golemy czym są jak nie robotami
Chyba nie przeczytaliście uważnie mojego posta.

ja wcześniej:
jednostki w grze są żywe lub magicznie ożywione.
To nie są roboty, to nie są futurystyczne maszyny - to są magicznie ożywione posągi (a przynajmniej tak tylko możemy założyć). Nie mają mechanicznych części, nie widać po nich w ogóle że poruszają się za pomocą jakiejkolwiek formy mechaniki, widać że się ruszają i to bardzo płynnie. To jest magia, nie technologia. Technologia ograniczona jest do elementów nieożywionych - takich jak budynki czy artefakty, albo, jak w przypadku Forge, elementy uzbrojenia.

GRYFFF:
Każdy ma prawo do innego spojrzenia na ten pomysł.
Każdy ma też prawo do zrobienia miasta smerfów i Gargamela. Niemniej nie znaczy to, że takie miasto będzie faktycznie pasować do stylistyki gry.

Dark Dragon:
Machiny oblężnicze też wpasowują się w schemat "magicznie ożywionych" istot?
Machiny oblężnicze nie są jednostkami.

GRYFFF:
@Hobbit – czemu zamknąłeś: ”Szklarnię”( fajny żart ) - @Mad Hatera, tak na starcie?, gdzie twoje poczucie humoru?
Każdy spam moglibyśmy usprawiedliwić poczuciem humoru. Ale spam jest spamem, niezależnie od tego, jak bardzo śmiesznym - zwłaszcza że śmiech jest subiektywny.

Saki PW
28 grudnia 2014, 17:09
@GRYFFF, golemy są ożywionymi magicznie posągami, a nie robotami w powszechnie rozumianym sensie tego słowa. To jest zasadnicza różnica. Rolą machin wojennych w grze jest zaś - shocker - bycie machinami wojennymi. Nie są one armią, nie mają się poruszać, stoją z boku i zapewniają wsparcie właściwej armii, którą przeprowadzamy ataki. Jeśli więc stworzyłbyś trzy poruszające się swobodnie machiny wojenne, to trochę mija się to z celem.

Co do tego drugiego - każdy ma prawo do własnego zdania - jasne, tak samo jak każdy ma prawo do krytyki. Krytykować i polemizować można zarówno z konceptem Heavenly Forge, można jednak równie dobrze podejmować polemikę z Twoim pomysłem. Tym bardziej, że Twoje podejście do sprawy opiera się tylko i wyłącznie na tym, że "przecież nie pasuje". Próbujesz oceniać tę frakcję bez ZROZUMIENIA realiów, w których ta frakcja się znajduje (i nie, to że wiesz, co się działo w grach z serii M&M nie znaczy, że rozumiesz zamysł twórców). Z tego wynika krytyka i niechęć do Forge - z tego, że ludzie nie mogą podejść do gry ze z otwartym umysłem, nie ograniczając się do jedynej znanej im wizji, a podchodzą z nastawieniem takiego tolkienowskiego napała - no bo przecież elfy i lasery są bez sensu i to nigdy nie powinno być razem, a fe, a fuj. A przecież nawet dzisiaj niektórzy fani teorii spiskowych mówią o tym, że UFO pomagało ludzkości się rozwijać (i nie mówię, że to ma sens - mówię tylko, że to nie jest jakaś wyjątkowo nowa i ekscentryczna koncepcja). To, że ktoś tam żyje sobie na średniowiecznej planecie, wcale nie przeszkadza istnieniu po sąsiedzku jakiejś wysoce zaawansowanej technologicznie cywilizacji.

Jeśli pojawi się ktoś, kto zrobi swoją wizję Forge - spoko, gracze będą mogli wybrać między jednym a drugim; jestem za tym, żeby każdy miał swobodę tworzenia bez obawiania się o to, że ktoś coś sobie "zaklepał". Jak na razie brzmi to jednak bardziej, jakbyś chciał, żeby ktoś zrobił TWOJĄ wizję Forge;p

@Dark Dragon, myślę, że bezzałogowe machiny oblężnicze są kwestią uproszczenia wynikającego z jednej rzeczy - dodanie załogi stwarzałoby niemało problemów. No bo kij z tym, że byłoby to szesnaście (nie liczę namiotu medyka i wozu z amunicją) nowych animacji do zrobienia, itd. - kto miałby tę katapultę/balistę obsługiwać? Armia zamku, w którym bohater kupił machinę? No dobra, a jeśli kupi w kuźni gdzieś na mapie? Czy wtedy powinien dostawać obsługę tej samej frakcji, co bohater? A co jeśli np. kupiłem sobie Tazara, i od początku gry mam tylko Castle (a wszystkich popleczników z jego faktycznej frakcji wyrzuciłem w cholerę)? Czy to też nie byłoby bez sensu, żeby trzymał kilku kumpli na wypadek, gdyby postanowił kupić balistę? Albo gdyby kupił balistę w Castle, to czy dostałby obsługę właściwą Castle? To co z obsługą katapulty, czy jedno będzie obsługiwane przez ludzi, a drugie przez jaszczurów? Można by wybrać kogoś neutralnego, ale wtedy mielibyśmy rasę istot parających się na całym kontynencie obsługą machin oblężniczych;p więc to też stwarza problem. Bezosobowe machiny nie są rozwiązaniem idealnym, ale są rozwiązaniem UNIWERSALNYM - a to jest, IMHO, w tym wypadku rozwiązanie lepsze.

Ach, ale się rozpisałem. Mam nadzieję, że zaraz nie pojawi się fala "tl;dr";)

BTW - czy Tytani są na pewno konstruktami (w HoMMIII)? Wydawało mi się jednak, że są to żywe, choć w jakiś sposób przekonane do współpracy z magami istoty...

Degraf PW
28 grudnia 2014, 17:15
Zanim zaczniecie o czymś pisać warto rzucić okiem na jakiekolwiek źródła.
Szukajcie nazwiska "Jehuda Löw ben Becalel" a poznacie o co chodzi z golemem.

Ale po co w ogóle szukać czegokolwiek? Przecież Wasz subiektywny punkt widzenia determinuje wszystko - skoro zdaniem kogoś golem to robot to ten ktoś jest przecież zdecydowanie ważniejszy od wszelkich źródeł i golem robotem być musi...

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 17:40
Saki:
BTW - czy Tytani są na pewno konstruktami (w HoMMIII)? Wydawało mi się jednak, że są to żywe, choć w jakiś sposób przekonane do współpracy z magami istoty...
Faktycznie, giganci i tytani ani nie mają właściwości golemów czy gargulców, ani też nie rozsypują się po śmierci. Niemniej w Heroes 2 na pewno to były konstrukty...

GRYFFF PW
28 grudnia 2014, 17:59
@Saki ( ale się zaplątałeś..za dużo rozważań ), a GOLEM to tylko nazwa, dla mnie to jest robot ( taka starożytna, nieco fantastyczna wersja) – sztuczny, mechaniczny stwór ..Czy energia która go zasila to pseudo magiczne coś tam czy para wodna, bez znaczenia.

Można zrobić machinę ( nie oblężniczą ) – jako jednostkę, w czym jest problem? W niczym, rozdzielić jedno od drugiego, zawsze to jakiś powiew świeżości.

Dark Dragon PW
28 grudnia 2014, 18:01
Cytat:
@Saki ( ale się zaplątałeś..za dużo rozważań ), a GOLEM to tylko nazwa, dla mnie to jest robot ( taka starożytna, nieco fantastyczna wersja) – sztuczny, mechaniczny stwór ..Czy energia która go zasila to pseudo magiczne coś tam czy para wodna, bez znaczenia.

Można zrobić machinę ( nie oblężniczą ) – jako jednostkę, w czym jest problem? W niczym, rozdzielić jedno od drugiego, zawsze to jakiś powiew świeżości.

To, że nazwiesz słonia żyrafą - nie znaczy, że tak jest. Mimo, że może mieć dłuższą szyję niż zazwyczaj :P.

Taka machina odstawałaby od pozostałych machin. Po co coś takiego wprowadzać? Zwłaszcza, że line-up jest już ponoć gotowy...

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 18:03
GRYFFF:
@Saki ( ale się zaplątałeś..za dużo rozważań ), a GOLEM to tylko nazwa, dla mnie to jest robot
Zacytuję klasyka: a dla mnie jesteś kretynem, i nie obchodzi mnie to, że nic nie wskazuje u Ciebie kretynizmu. :3

Tak naprawdę można równie dobrze zasugerować, że wszystkie jednostki w grze są robotami. Ale byłyby to tylko niczym niepotwierdzone domysły.

GRYFFF:
Można zrobić machinę ( nie oblężniczą ) – jako jednostkę, w czym jest problem?
Już Ci tłumaczyłem. Ale Ty nie chcesz słuchać.

GRYFFF PW
28 grudnia 2014, 18:56
@Hobbit- I gdzie twoja kultura, ja Cię nie wyzywam ( już Ci nerwy puściły ) ..Twoje idiotyczne zachowanie uwłacza poziomowi tej dyskusji..Mam CAŁKOWITE PRWAO TAK MYŚLEĆ !! widziałeś jakiegoś golema na oczy ??!! To zwykła bajka, ktoś kiedyś napisał ( wymyślił ) to i owo a Ty robisz z tego religię, bo tak ma być i koniec.
Kiedyś wyjdzie Heroes8 lub 9..gloemy będą tam typowymi robotami, pojawi się też machina jako jednostka..I co wtedy?.. będziesz płakał, wyzywał twórców od kretynów..Bo nie potrafisz zaakceptować innej koncepcji. Nikt nikogo do niczego nie zmusza ( są to pomysły, może komuś się przyda ).. a już na pewno nie ciebie :P

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 19:06
Oh boy, here we go again...

Nie wyzwałem Cię od kretynów. Nic z tych rzeczy. Po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Albo delikatne sugestie nie są do Twojego poziomu. Poczytaj sobie czym jest kretynizm i odnieś całą moją wypowiedź do Twojego cytatu, a nie wyrywaj go z kontekstu, to może wtedy zrozumiesz, co miałem na myśli.

Co do puszczonych nerwów, to śmiem twierdzić, iż to Tobie brakuje opanowania. Obecnie cały Twój post to jeden wielki ortograficzny bełkot, w którym odwracasz kota ogonem i próbujesz pokazać, że Ty z całą pewnością się nie mylisz, po czym zamiast argumentów podajesz stwierdzenia ad personam, które, zamiast wyjaśniać dlaczego Twoje pomysły miałyby być dobre, sugeruje, że są dobre a priori, a wszyscy, którzy je krytykują, są płaczliwymi bachorami. Po czym stwierdzasz, że nikt nikogo do niczego nie zmusza, podczas gdy przez całą dyskusję to TY reagowałeś ostro na wszelką polemikę z Twoimi koncepcjami.

Naprawdę nie widzisz tego, jak bardzo dziecinne jest Twoje zachowanie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 101 - 102 - 103 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel