Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [wbity] Dział HVI w Grocie - opinie i komentarze
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

dambibi PW
20 lutego 2011, 20:35
Myślałem, że to ten kościany demon z Inferno i kupka diamentów /kryształów :p.

AlamarAlamarsmoczej krwi :P

Nerevar PW
20 lutego 2011, 20:40
Cytat:
Okaże się niebawem co to za stworzonko. :]
Nowa wersja Obserwatora - zamiast macek ma piórka, a twarz nie jest zmutowana. :D

Acid Dragon PW
22 lutego 2011, 13:11
Po ustaleniach z Alamarem kolejność grafik w "screenach" jednak została odwrócona. Dodano przy tym stosowną informację.

Mitabrin PW
22 lutego 2011, 20:38
Po przyjrzeniu się można z łatwością stwierdzić, że to ptak z wielkimi skrzydłami i małym "brzuszkiem"... pokoemonowaty taki. :P

Alamar PW
22 sierpnia 2011, 10:34
Informacje ogólne zaktualizowane. Jak coś jest nie tak, to krzyczeć.

EDIT:
Jednostki neutralne także (częściowo) plus potencjalni bossowie.

BTW - jak się po czasie okazało, to była Arielka. ;P

Alamar PW
3 października 2011, 15:20
Główni bohaterowie kampanijni zaktualizowani o oficjalne biografie: Antoś, Cyruś, Anastazja, Aleksandruś, Irenka.
Uwaga na spoilery (i na koła :P).

@Doktor Psychoszajber proszony o zapoznanie się z nowinkami i uaktualnienie kart pacjentów jeśli trzeba.

PS
Czy tylko ja mam wrażenie, że pierzastoskrzydli mieszają się ze swoimi intrygami wszędzie (i że czeka na nich zasłużona kara)?

diab PW
14 października 2011, 01:25
15 min gry - 2 błędy
1) czasem się tak robi że ekran się blokuje i nie da się przesunąć mapy (Heroes czy zamek jest środkiem i widać tylko w zasięgu ekranu)
2) po wczytaniu save po moim ruchu - klepsydra - I..- przeciwnik rusza się MOIMI heroesami a potem pozostaje na AI turn i można se słuchać muzyczki w nieskończoność.
chyba powinni przenieść premierę na za 2 lata.

Mitabrin PW
14 października 2011, 22:35
Dla gier wydawanych przez Soft:Ubi częste jest, że po premierze gra ma strasznie dużo błędów, więc taka tragedia to nie jest... poczekaj po prostu troszkę. ;)

Alamar PW
2 listopada 2011, 12:33
Pytania odnośnie działu o bohaterach:

1. W przypadku spolszczeń imion, czy pierwsze (i większe) ma być imię polskie (wszak ten dział ma przede wszystkim dotyczyć polskiej wersji językowej) czy jednak uwypuklić oryginalne imię, a wymysły tłumacza dać dopiero pod spodem?

2. Podział bohaterów kampanijnych w wyżej podanym dziale - podzielić ich alfabetycznie, wg przynależności do danej frakcji (czyli np. bohaterowie Przystani wpierw, potem bohaterowie Inferna, itd.) czy może wg ważności fabularnej (czyli Paweł i Katarzyna na początku, a wrogowie jak Sharka czy Markus na końcu)?

Irhak PW
2 listopada 2011, 13:58
ad.1) PL wpierw.
ad.2) podział frakcji z wewnętrznym podziałem na ważność, a potem alfabetycznie...

Alamar PW
5 listopada 2011, 19:43
Biografie bohaterów kampanijnych dodane (główna piątka + Sława wciąż mają nieoficjalne opisy). Gdzie trzeba było, poprawiłem babole tłumacza. Od razu uprzedzam, że opisy w 100% nie będą zgodne z wersją z gry, gdyż po prostu wprowadzały by wtedy w błąd gracza (patrz przykład zdolności "Living" w temacie o tłumaczeniach).
Biografii Pawła i Raelaga nie ma, brakuje też kilku bohaterów w kampanii, którzy po prostu mieli awatary jednostek i nie chciało mi się dzisiaj tego wszystkiego wgrywać.
Aha, segregacja bohaterów przy najbliższej okazji.

Bossowie oraz Żywiołak Wody i Światła dostały oficjalne opisy. Większość bosssów ma już oficjalne opisy umiejętności. Też zawierają poprawki do durnot tłumacza.

Statystyki jednostek powinny niedługo się pojawić - wszystko zależy od kwestii technicznych.

Acid Dragon PW
30 listopada 2011, 00:28
Może to nie tyle tyczy się samego działu w Grocie, co na Forum, ale:

Minęło już nieco czasu, a na stronie głównej Forum przy "Portalu Przeszłości" widnieje ciągle grafika z Heroes V. Może ktoś mógłby zaproponować już coś z H6 ?

Poza tym myślę też, że możemy się również zastanowić nad zmianą nazwy tej komnaty. W związku z tym grafiki nie muszą dotyczyć portali, ale po prostu ciekawego obiektu z H6, wpisującego się w klimat Smoczego Forum.

Przypominam o formacie 100x100 pixeli.

Alamar PW
29 grudnia 2011, 15:01
Cytat:
Minęło już nieco czasu, a na stronie głównej Forum przy "Portalu Przeszłości" widnieje ciągle grafika z Heroes V. Może ktoś mógłby zaproponować już coś z H6?

Kilka propozycji:

1. Wejście do podziemi
2. Teleport dwustronny (cztery kolory do wyboru)
3. Światynia Siódmego Smoka (screenshot wyszedł beznadziejnie)
4. Portal do Sheoghu
5. Zbezczeszczone Smocze Źródło

Oczywiście trzeba by to obrobić, a być może i od nowa "sfotografować", ale jest w czym wybierać.

kolcz8p PW
29 grudnia 2011, 16:39
Jeśli chodzi o Świątynie Siódmego Smoka to może być szkic

jeszcze fajny jest szkic

pasuje nawet do nazwy komnaty

Acid Dragon PW
29 grudnia 2011, 17:34
W sumie niezły pomysł - zwłaszcza tej drugi szkic by się nadawał na lokację.

Tylko nazwę najlepiej trzeba by zmienić. Może nie kombinujmy już z siódmym smokiem, bo mamy "Wieżę Siedmiu Smoków" (H5). Jakieś inne propozycje?

Irhak PW
29 grudnia 2011, 18:03
Nazwę? A po co? Jakoś nie widzę sensu... Ale fakt, drugi szkic się nadaje idealnie ;)

Dru PW
30 grudnia 2011, 01:19
Nazwa "nowej" komnaty powinna zawierać słowo Dynastia - gdyż fabuła najnowszej części obraca się wokół Dynastii Gryfów i ich problemów rodzinnych...

Proponowałbym coś w stylu "Kula Dynastii", "Ołtarz Dynastii", Kryształ Dynastii" itp. itd.

To tylko moje subiektywne zdanie ;)


Belegor PW
30 grudnia 2011, 11:44
Ja jestem za pozostawieniem starej nazwy, w końcu fabularnie wydarzenia te są wcześniej niż te z piątki. Mówią one o przeszłości Ashanu, a dynastia Gryfów to tylko jeden z jej aspektów, w dodatkach raczej nie będą ciągnąć tej wojny o tron. Dlatego stara nazwa "Portal Przeszłości" powinien pozostać.

Alamar PW
30 grudnia 2011, 11:50
Cytat:
Nazwa "nowej" komnaty powinna zawierać słowo Dynastia - gdyż fabuła najnowszej części obraca się wokół Dynastii Gryfów i ich problemów rodzinnych...

Proponowałbym coś w stylu "Kula Dynastii", "Ołtarz Dynastii", Kryształ Dynastii" itp. itd.

"Witamy u Alexis". ;P

Cysierius PW
30 grudnia 2011, 11:53
Stara nazwa jest najlepsza.Najlepiej to dać zdjęcie archanioła tego z szóstki
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [wbity] Dział HVI w Grocie - opinie i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel