Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 41 - 42 - 43

Trith PW
22 stycznia 2010, 15:58
Kolejnych w sensie nowych raczej nie będzie, ewentualnie podmieni się pająka. Poza tym prace może nie idą najszybciej, ale jakoś idą (jeśli mnie pamięć nie myli, to minął dopiero miesiąc od wydania moda). Ale chyba najważniejsze w następnym patchu będzie chyba poprawienie błędów związanych z balansem, skryptami oraz błędami w animacjach jednostek, a nie dodawanie nowych... Tfu! Podmienianie kolejnych.

SaoSin PW
22 stycznia 2010, 18:48
Dawno mnie tu nie było ale z tego co widzę powiem... gratuluje :P i będę czekał na następne pomysły które najpewniej przetestuje z kuzynem przy rozgrywaniu jakiejś planszy tym bardziej że ostatnio troche herosa zaniedbałem ;d Powodzenia

PS: Cytadeli nigdy nie lubiłem :p więc ten brak dla mnie nie razi

Dragonar PW
22 stycznia 2010, 19:40
Cytat:
I co dalej Grove ??
kiedy wyjdą kolejne jednostki
Jak już mówił Trith, nie będzie więcej nowych jednostek, lecz wiele, wiele poprawek, dokończenie bohaterów.
Poza tym zrezygnowaliśmy z nowego terenu. Podmiana bagien jest nielogiczna... Świat w którym nie ma błota? :P
No i minął dopiero niecały miesiąc. Jesteśmy fanami, nie profesjonalistami, nie wydamy kolejnej wersji w ciągu miesiąca...

Akolita PW
23 stycznia 2010, 08:36
A będą te nowe drzewka? Bagna lepiej faktycznie zostawić, ale drzewka można by podmienić na nowe.

Dragonar PW
23 stycznia 2010, 13:47
Bez terenu i drzewek nie będzie, ale może jednak teren pojawi się - wszystko jest możliwe...

Akolita PW
23 stycznia 2010, 14:12
Czy będzie jakaś wersja gamma, czy od razu wersja finalna?

AmiDaDeer PW
23 stycznia 2010, 14:23
Najpewniej Beta 2.0. :P

Akolita PW
23 stycznia 2010, 15:14
Kiedy?

Mitabrin PW
23 stycznia 2010, 15:32
Wtedy.

Akolita PW
23 stycznia 2010, 16:13
Pewnie nigdy.

AmiDaDeer PW
23 stycznia 2010, 17:53
A na co Ci ta wiedza? Będziesz sprzedawał w dniu premiery hot dogi?

Dragonar PW
23 stycznia 2010, 19:25
Będzie albo gamma, albo już finalna, w zależności, czy będą błędy, czy nie.

Akolita:
Pewnie nigdy.
Nie nigdy, ale dość późno. Nie spodziewajcie się jej prędko. A pytania "Kiedy?" nieco denerwują i chyba w następnym projekcie nie udostępnimy bety... -_-

Akolita PW
23 stycznia 2010, 20:49
@Hobbit - nie, będę sprzedawał bilety na gameplay z Grove. Widzę, że lubisz sarkazm.
@Dragonar - nie musicie wydawać bety przy "następnym projekcie". Nie ma to jak szybkość projektu Grove, co?

Drwal PW
23 stycznia 2010, 21:25
Dziwie się trochę niecierpliwości niektórych fanów tego projektu. Wersja beta jest przecież bardzo udana, zawiera mało błędów, pod względem graficznym miasto wygląda bardzo dobrze. Jedyne co twórcy pewnie poprawią to animacje jednostek, ich balans i portery. To przecież mała część całego miasta, cieszmy się z tego co dali nam już twórcy, a jest tego na prawdę dużo.

Akolita PW
23 stycznia 2010, 21:35
A bohaterowie, błędy w ulepszaniu jednostek za pomocą mirthillu, kampanie, itd, itp, etc?

Drwal PW
23 stycznia 2010, 21:47
Faktycznie o tym nie wspomniałem, ale dalej to tylko mała część projektu. Zrób sobie listę co udało się zrobić i jestem pewien że będzie ona ileś razy dłuższa od tego co będzie. Zresztą nie oczekuj od twórców w pełni grywalnej wersji po niecałym miesiącu od premiery wersji beta. Dragonar napisał że projekt jest realizowany od maja 2009 roku, a wiec nie trudno policzyć że pierwsza wersja zajęła im ponad pół roku. Poprawienie błędów i dodanie nowości to pewnie minim drugie tyle. Acid Dragon na początku tego tematu nawet sam wspomniał że wykańczanie i poprawianie błędów jest zdecydowanie trudniejsze i bardziej pracochłonne. A On chyba na tworzeniu modów się zna. Dlatego Akolita spokojnie, nie naciskaj na twórców, nie prowokuj, bo jeszcze im się odechcę:D.


Akolita PW
23 stycznia 2010, 22:01
Masz rację, poniosło mnie. Przepraszam.

Goldenraz PW
24 stycznia 2010, 11:51
Wg mnie temat powinno się tymczasowo zamknąć :)
Dostaliśmy wersję beta, która wyszła m.in. dzięki temu, że twórcy robili wszystko w ukryciu - nic nie mówiąc nikomu. Jeśli chcemy doczekać wersji skończonej powinniśmy dać im spokój i "zapomnieć" na razie o tym - czekać cierpliwie ;)

Mitabrin PW
24 stycznia 2010, 13:48
Albo zacząć się robieniem pracy za nas, zatrudnimy jakiegoś fra... chętnego na czarno. :3

Dragonar PW
24 stycznia 2010, 14:20
Cóż, gdyby pojawił się jakiś wybitny grafik jednostek, taki jak, np. Trith, chętnie bym go przyjął. ;)

Zamykanie tematu to niezbyt dobry pomysł, gdzie pojawiałyby się kolejne opinie?

Wystarczy, że nie będą pojawiały się pytania "Kiedy?" i "Co będzie w następnej wersji?", a z pewnością w końcu się ona ukaże.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel