Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 41 - 42 - 43

Mutant PW
6 lutego 2010, 23:17
ile zazwyczaj dziennie załoga Grove spędza czas przy tworzeniu Grove bo pomyślałem że np. o Bastionie mówiono już rok temu może i więcej Grove powstało ale nadal są błędy czy Grove będzie tworzone kilka lat czy ile bo WoG 3.58F powstał dawno i nic od tamtej pory się nie zmieniło a czas leć czy Grove poprawione powstanie bo ja myślę że zanim powstanie minie dobre 5 lat

hugo PW
6 lutego 2010, 23:43
ja powiem tak może być za parę lat, lub nawet i dłużej . ale wiecęj cierpliwości trzeba mieć bo każdy robi co może

Mitabrin PW
7 lutego 2010, 11:04
Cytat:
ile zazwyczaj dziennie załoga Grove spędza czas przy tworzeniu Grove bo pomyślałem że np. o Bastionie mówiono już rok temu może i więcej Grove powstało ale nadal są błędy czy Grove będzie tworzone kilka lat czy ile bo WoG 3.58F powstał dawno i nic od tamtej pory się nie zmieniło a czas leć czy Grove poprawione powstanie bo ja myślę że zanim powstanie minie dobre 5 lat

Eee... What was the question?

AmiDaDeer PW
7 lutego 2010, 13:40
The question is: who cares?

Dragonar PW
7 lutego 2010, 17:41
Mutant:
ile zazwyczaj dziennie załoga Grove spędza czas przy tworzeniu Grove bo pomyślałem że np. o Bastionie mówiono już rok temu może i więcej Grove powstało ale nadal są błędy czy Grove będzie tworzone kilka lat czy ile bo WoG 3.58F powstał dawno i nic od tamtej pory się nie zmieniło a czas leć czy Grove poprawione powstanie bo ja myślę że zanim powstanie minie dobre 5 lat
O egipskim Bastionie mówiono nie rok temu, ale kilka lat temu. Poprawione Grove powstanie, ale nie będę udzielał żadnych informacji na temat konkretnej daty wyjścia kolejnej wersji. Ile czasu spędzamy? Ile nam się chce. W końcu nie płacą nam za to. ;P

Mitabrin PW
7 lutego 2010, 19:17
Że co? 0_0
Damn! Okłamali mnie!

Artov PW
18 lutego 2010, 18:07
Dragonar, a to wy robiliście wszystkie jednostki?
Jeśli tak to co robi na tej stronie księżycowy zabójca?
Splagiatowali od was?
A tak w ogóle to tu jest ciekawa strona na której jest pełno projektów ogromnej ilości miast do Herosa III
Jest na niej też Grove ale są zupełnie inne jednostki niż naprawdę!


Akolita PW
18 lutego 2010, 18:36
Księżycowy zabójca to akurat jednostka z WarCraft III. A to co tam jest to jakiś inny projekt, jeszcze bardziej zerżnięty z WarCraft-a III. Co do drugiego linka - to jest oryginalne Grove, które zostało porzucone przez autorów.

Dragonar PW
18 lutego 2010, 19:53
Artov - nie splagiatowali, Thicket istnieje od dawna i jest prawdopodobnie martwe, a wszystkie jednostki miasta to konwersje z WC. Przypominam, że w następnej wersji miasta księżycowy zabójca będzie wyglądał zupełnie inaczej.
Jednostki na rosyjskiej stronie to jednostki z innej wizji Grove, z samymi konwersjami z WC.

Mutant PW
18 lutego 2010, 22:11
mam problem bo miałem restartowany komputer wszystko usunięte instaluje herosa 3 WoG'a potem Grove i są nowe napisy co jaka jednostka robi ale opiekun gaju nie ma liter poprawnych są takie znaki jak ? i takie inne ale nie wiem jak napisać na klawiaturze chodzi mi o trójkę taką strasznie małą i inne moglibyście to poprawić nie muszą być znaki np.ł ś ć ż ź ó, tylko te zwykłe np.zamiast ł-l ś-s myślę że chyba to możecie zrobić i na stronie paczyłem w zakładce jednostki nie ma nowych statystyk a w pliku jest

AmiDaDeer PW
18 lutego 2010, 22:13
Najpierw Heroes 3, potem WoG, potem spolszczenie, potem polskie czcionki, potem Grove.

Ginden PW
20 lutego 2010, 21:32
Umc, umc.
Uwagi i błędy
Włączyłem H3 i patrzymy. W związku z opcją WoGa rozpoczynania gry na 5 poziomie bohatera, najpierw włącza się ekran dowódcy. Dowódcy mają opisy z Cytadeli, nazwę też z Cytadeli, a także opis tego konkretnego dowódcy pochodzi z Cytadeli. Opisy bohaterów też pochodzą z Cytadeli.
Portrety jednostek wyglądają niestety brzydko - widać piksele żółte wokoło jednostek.
Driady i ich ulepszenie nie ma urozmaiconych umiejętności z doświadczenia jednostek.
Satyry nie mają szczątków na polu bitwy.
Nocni druidzi mają wyższy przyrost niż driady.
Bohater magii kiepsko wygląda na mapie.
Kamienne spojrzenie jaszczurzego jeźdźca może być. Ale po co zwiększanie szansy na nie?
Druid szponów dostaje na 10m poziomie doświadczenia od razu wezwanie prastarych entów na poziomie 50% - to celowe?
Dziwnie wygląda przywoływanie u pajęczych królowych.

Dragonar PW
20 lutego 2010, 22:12
Ginden:
W związku z opcją WoGa rozpoczynania gry na 5 poziomie bohatera, najpierw włącza się ekran dowódcy. Dowódcy mają opisy z Cytadeli, nazwę też z Cytadeli, a także opis tego konkretnego dowódcy pochodzi z Cytadeli.
To trzeba poprawić. I wymyślić biografie dla wszystkich 16 dowódców... :/

Ginden:
Opisy bohaterów też pochodzą z Cytadeli.
Jeżeli chodzi o biografie, są zrobione, jak i cała reszta odnośnie bohaterów i pojawią się w następnej wersji.

Ginden:
Portrety jednostek wyglądają niestety brzydko - widać piksele żółte wokoło jednostek.
Będą zrobione od nowa.

Ginden:
Satyry nie mają szczątków na polu bitwy.
To celowe.

Ginden:
Kamienne spojrzenie jaszczurzego jeźdźca może być. Ale po co zwiększanie szansy na nie?
Ginden:
Druid szponów dostaje na 10m poziomie doświadczenia od razu wezwanie prastarych entów na poziomie 50% - to celowe?
Ginden:
Driady i ich ulepszenie nie ma urozmaiconych umiejętności z doświadczenia jednostek.
Ginden:
Nocni druidzi mają wyższy przyrost niż driady.
Statystyki i umiejętności jednostek opracujemy na samym końcu i dobrze je przemyślimy oraz przetestujemy.

Ginden:
Bohater magii kiepsko wygląda na mapie.
Cóż...

Ginden:
Dziwnie wygląda przywoływanie u pajęczych królowych.
Nie rozumiem... Dlaczego dziwnie?

Ginden PW
20 lutego 2010, 22:42
Kiepsko - tzn. normalnie wygląda, ale jest pokryty zółtawymi pixelami.
Cytat:
Nie rozumiem... Dlaczego dziwnie?
Zwróć uwagę na ilości przywoływanych stworzeń - najpierw powoli rosną, a potem skaczą to w górę, to w dół.

Trith PW
20 lutego 2010, 23:04
Nie wiem, czym to jest spowodowane... W pliku, który za to odpowiada zapisałem to w ten sposób:
Cytat:
103 U #109 0 0 50 100 150 200 250 300 350 400 450 Spider Queen:Summon (R3) 50%/Rank Spider every 4 rounds
I powinno działać (nie pominąłem niczego), lecz w grze wyświetla się tak. Jak widać liczby zaczynają się różnić w po 250. Może wywołane jest to przez jakieś ograniczenia WoGa? Nieważne. Z najbliższą aktualizacją pająk i tak raczej zostanie zastąpiony czymś innym i problemu nie będzie.

Ginden PW
20 lutego 2010, 23:21
Pewnie liczba jest zapisana w takim formacie, który ogranicza ją do 254.

Warmonger PW
21 lutego 2010, 09:45
Liczby zapisane na jednym bajcie zawierają się w przedziale od 0 do 255 (2^8 = 256). Zatem otrzymane 44 procent to efekt odjęcia od 300 wielkości bajtu równej 256. Nie obejdziesz tego bez rekompilacji kodu.
Z tego też powodu występują błędy z ujemnym doświadczeniem bohatera i jednostek.

Goldenraz PW
21 lutego 2010, 10:49
A nie dałoby się dodać drugiej, takiej samej zdolności? Z jednej będzie 255, z drugiej tyle_ile_ma_być - 255?

neithaen PW
26 lutego 2010, 21:52
Z małym opóźnieniem, ale oto obiecane dźwięki dla pająków.
Click

Poniżej wynik moich zmagań z herosami w ostatnim czasie - coś w rodzaju balansu.
Zmian sporo:
-statystyki bohaterów i szanse na zdobycie umiejętności,
-statystyki i zdolności stworzeń (w tym zdobywanych wraz z doświadczeniem) + pare poprawek,
-koszty budowli w zamku
i chyba tyle.

Detali nie chce mi się pisać bo za długo :P
Kto chce niech sam sprawdzi.

Mało przypomina to co było, ale tak bym widział właśnie Gaj, może jakaś korzyść z tego wyniknie.

Click

Instalacja dla niewiedzących - pliki z archiwum wypakować do katalogu 'Data' w herosach robiąc przedtem kopie zastępowanych plików. Deinstalacja - wykasować te pliki i przywrócić poprzednie.


Edit:
Dzwięki dla bazyli:
Click

Dragonar PW
27 lutego 2010, 21:03
Dźwięki pająka - świetne, tylko nie wiem który ma służyć do jakiej animacji, są podobne...
Dźwięki bazyla - dobre, aczkolwiek chyba lepiej będzie dać mu dźwięki zwykłego bazyliszka z H3, np. przy chodzeniu. Przy ataku można dodać dźwięki topora...
Pliki balansu - balansem zajmiemy się na samym końcu, przetestuję i weźmiemy pod uwagę tę propozycję. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel