Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Skąd ten kadr?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 33 - 34 - 35

Irhak PW
24 października 2012, 23:58
Hexen było o tyle logiczną grą o ile chodziło w niej o to jak otworzyć następne drzwi czy inne tego typu zagwozdki. Logika minimalna :P
PS. Co ciekawe pierwsza część Hexena miała podtytuł "Beyond Heretic" :P

Serd PW
25 października 2012, 00:01
Zgadłeś, Rabican. A jeśli chodzi o element logiczny to o ile Heretic rzeczywiście był jeszcze typowym FPP w klimacie fantasy, to w Hexenie (a zwłaszcza w Hexenie II) trzeba było juz zdrowo kombinować na poszczególnych etapach.

W każdym razie twoja kolej, Rabican

Rabican PW
25 października 2012, 23:50
Kończą mi się pomysły.

Audrey Hepburn nie jest przedmiotem zagadki. Została dodana, by zmylić Google'a. Co prawda jej obecność nie uniemożliwia wyszukania tytułu za pomocą tej wyszukiwarki, ale trochę to utrudnia.



superzgred PW
26 października 2012, 09:17
Jack Orlando the director's cut?

Rabican PW
26 października 2012, 14:39
Owszem. Wystarczyłby sam Jack Orlando; Director's Cut to nazwa jego edycji.

superzgred PW
27 października 2012, 15:09


Cóż to za gra?

Serd PW
28 października 2012, 18:50
Jako że minęły 24h i nikt nie zgadł to pozwolę sobie "przejąć pałeczkę".
A więc standardowo: co to za gra oraz dodatkowo: z jakiej to platformy?


Dark Dragon PW
29 października 2012, 19:49
Oczekuję jedynie pełnej nazwy gry

AmiDaDeer PW
29 października 2012, 21:27
Star Wars Galaxies: An Empire Divided może? Co prawda interfejs trochę nie ten (a przynajmniej nie taki sobie przypominam z miesięcznej wycieczki na Tatooine), ale cóż innego ze świata Star Wars mogłoby mieć własne pole na chat?

Czy to Corellia?

AmiDaDeer PW
30 października 2012, 19:50
24h minęły, pora na kolejną zagadkę...



Stosunkowo prosta, dlatego proszę nie tylko o podanie gry (i konkretnej jej części), ale także komentarz dotyczący powyższego screena - ulubiona drużyna, z kim macie problemy przy losowaniu itp.

Alamar PW
30 października 2012, 19:58
Might and Magic: Secret of the Inner Sanctum

Co do reszty, to masz odpowiedni temat odnośnie tego w Cytadeli.

AmiDaDeer PW
30 października 2012, 20:02
Nie zaliczam. Nie podałeś żadnego dowodu na to, że wiesz, o jaką grę chodzi, a nie znalazłeś tego tytułu na szybko w sieci. Zagadka nierozwiązana, czekam na kolejną odpowiedź.

Alamar PW
30 października 2012, 20:09
Jasne.
Zobacz sobie, jak zmieniło się menu tworzenia drużyny w MM2 i MM3.

AmiDaDeer PW
30 października 2012, 20:13
Czytaj ze zrozumieniem polecenie.

Dalej nie zaliczam i czekam na innego śmiałka, którego odpowiedź nie będzie brzmiała "Sprawdź sobie to i to, bo ja tu wiem lepiej jaka powinna być prawidłowa odpowiedź na twoje pytanie".

Rabican PW
30 października 2012, 20:14
Alamar:
Co do reszty, to masz odpowiedni temat odnośnie tego w Cytadeli.
Wyobraź sobie, że od rozmówcy nie masz prawa wymagać CZEGOKOLWIEK oprócz czytania/słuchania tego co mówisz. Nie masz prawa wymagać, by warunkiem dostąpienia zaszczytu rozmowy z Tobą było wyszukiwanie informacji, interpretacja godziny postu, domyślanie się co autor miał na myśli, a może jeszcze branie pod uwagę Twojego życiorysu, żeby właściwie zinterpretować Twe "dzieła".

Krótko mówiąc: dwa tygodnie temu Alamar niczego się nie nauczył.

Wypowiedzi w tym tonie traktuję jako niezgodny z Konstytucją spam. Jeżeli wciąż będziesz je zamieszczał, zostaniesz odpowiednio ukarany. Twoje tytuły nie zwalniają Cię z przestrzegania zasad.

Alamar PW
30 października 2012, 20:33
Rabican, chyba mnie nie zrozumiałeś. Hobbit spytał się o ulubioną drużynę, a do tego rodzaju dyskusji jest odpowiedni temat w Cytadeli.

Poza tym skoro już jesteśmy przy formalnościach - spójrz na punkt pierwszy regulaminu. W tej zabawie chodzi o zgadniecie tytułu gry i przede wszystkim o to. Dodatkowe pytania mają na celu eliminację możliwości znalezienia gry za pomocą przeglądarki, ale jeśli w tym przypadku ktoś ma wątpliwości, czy z niej skorzystałem, to radzę się zastanowić.
Dodatkowo pytania Hobbita eliminują z udziału osoby, które grę widziały (np. u znajomego, na YT, widziały/czytały recenzję, itd.), ale w nią nie grały. Nie uznałbym tego za fair play.

I jeszcze w kwestii formalności, skoro tak bardzo chcesz: domyślna, z generatorem liczb pseudolosowych.

Hobbit:
Nie podałeś żadnego dowodu na to, że wiesz, o jaką grę chodzi
Dlatego dostałeś odpowiedź o menu gry. Teraz rozumiesz?

AmiDaDeer PW
30 października 2012, 20:50
To nie była odpowiedź. To było stwierdzenie w postaci "Sprawdź sobie sam, dlaczego mam rację". Nie mogę tego uznać za poprawną odpowiedź, bo nie spełniłeś wymogów pytania. Do wymogów pytania należało krótkie odniesienie się do screena oraz przedstawionej na nim sytuacji (czyt. wyboru postaci w grze) - właśnie po to, by nikt nie mógł łatwo udzielić odpowiedzi z pomocą tylko i wyłącznie wyszukiwarki.

Moja zagadka była zgodna z panującymi tutaj zasadami, twoja odpowiedź zaś niepoprawna. Nie wiem po co więcej się pieklić, a tym bardziej - po co psuć zabawę innym swoim szarogęszeniem się.

Co do zaś gry "fair play", to gdybyś przejrzał ten temat, zorientowałbyś się, że to wcale nie przeszkadza w udzieleniu poprawnej odpowiedzi. Sam miałem taką sytuację, kiedy nie znałem dobrze gry z zagadki (Magic & Mayhem ledwo co skojarzyłem), ale mimo to moja odpowiedź została zaliczona, choć dotyczyła - uwaga - treści gry. Jeżeli ktoś choć raz się z grą zetknął, to odpowie.

Alamar PW
30 października 2012, 21:10
Cytat:
To było stwierdzenie w postaci "Sprawdź sobie sam, dlaczego mam rację".
Nie, nie było. To było stwierdzenie, dlaczego to jest właśnie ta, a nie kolejna część (gdyż menu inaczej wygląda w każdej z nich).
Jeśli zabrzmiało to inaczej, to wybacz.

Alistair PW
30 października 2012, 21:31
Nie przesadzacie czasem z tym czepianiem się wyszukiwania gry w necie? Chyba, że odpowiedzi mają prawo udzielać jedynie osoby, które w daną grę grały, i do tego bardziej konkretnie niż przez np. 2 pierwsze godziny (po czym stwierdziły, że to nie dla nich).

Dark Dragon PW
30 października 2012, 21:59
Zapomniałem o tym trochę, ale odpowiedź Hobbit na moją zagadkę była poprawna!
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 33 - 34 - 35
temat: Skąd ten kadr?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel