Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] Maestro Mod MM7
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Shael PW
31 sierpnia 2009, 17:13
Witam.Grając ostatnio w tego moda natrafiłem na zadania w gildii kurierów, lecz z ostatnim mam problem, mógłby ktoś kto to ukończył podać solucję tego zadania? Poradziłem już sobie, lecz nie mogę znaleźć eksperckiego nauczyciela magii ognia wiecie gdzie jest?

_________________________________

AlamarAlamarKrótkie przypomnienie dla tych, co zaglądają tu po raz pierwszy:

Link do modyfikacji na serwerze Rapidshare

Ar PW
2 listopada 2009, 15:33
Pytanie dość stare, pewnie znalazłeś już odpowiedź. Ale jeśli nie, bądź jeśli ktoś będzie szukał, eksperci magii ognia zostali usunięci ze swoich zwyczajnych siedzib. Magia ognia połączona jest z zadaniem scrolla Wonki. Nie chcę spoilerować bardziej, bo nie wiem czy/jak można w grocie spoiler ukryć :d

marcinl0 PW
20 grudnia 2009, 15:26
Witam. Czy moglibyście zamieścić na Waszym serwerze:

MM7 Maestro MOD
bo na razie jest tylko płatny download z Rapidshara (180 MB), i ew. Patch 2.7.1 (85 kB) - czy niezbędny?

I pytanie - czy MM7 Maestro MOD działa z Antologią?

Ginden PW
20 grudnia 2009, 15:28
2. Tak, działa.

marcinl0 PW
20 grudnia 2009, 15:39
To tym bardziej jak z Antologią działa - czy moglibyście zamieścić na Waszym serwerze w skarbcu:

MM7 Maestro MOD?

Bardzo byłoby fajnie - aż chce się odświeżyć stary dobry MM7.

Alamar PW
20 grudnia 2009, 16:06
Mod jest od dawna, tylko pewien Gad ciągle zapomina uaktualnić Skarbiec. :P
A Rapidshare jest darmowy.

marcinl0 PW
20 grudnia 2009, 16:17
To trzeba pogonić Gada... czekamy na ten mod.

A co do płatności na Rapidshare - wyświetla się przy próbie pobrania jako free:

This file can only be downloaded by becoming a Premium member
30 days
Premium
23 Cents per day
inc. 1000 RapidPoints
€699

DługouchaDługouchaZdanie zaczynamy z wielkiej litery.

Alamar PW
20 grudnia 2009, 16:20
A czytałeś niżej?

Cytat:
There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later.

marcinl0 PW
20 grudnia 2009, 16:24
Ano właśnie - i tak można czekać do "ruskiej śmierci" na ten free download.

DługouchaDługouchaBo kto próbuje ściągać pliki w weekend? :P


Edit (pierwszy i ostatni):

Już od kilku dni próbuję ściągnąć ten mod i to w dni powszednie - i ciągle się nie da za free z tego Rapidshare. Może to za duży plik skoro 180 MB - naprawdę dajcie go na serwer skarbiec i będzie fajnie i po problemie.

marcinl0 PW
21 grudnia 2009, 13:52
W tym momencie nareszcie udało mi się ściągnąć - będę testował ten mod MM7 pod Win XP.

Natomiast nie udało się ściągnąć Patch 2.7.1 (85 kB)- zamieście proszę go razem z modem w skarbcu.

Field PW
21 grudnia 2009, 14:44
Wiesz, do Rapida jest taki fajny programik jak USDownloader. Wrzucasz plik i jak tylko się zwolni miejsce, on zrobi resztę za Ciebie :P

marcinl0 PW
21 grudnia 2009, 15:40
OK, dzięki za podpowiedź ws. downloadu.

Uruchomiłem moda, i od razu widać niesamowite zmiany w grafice i nowe klasy. Wszystko po ang.

Jest podstawowy problem - w modzie można grać tylko domyślną drużyną, przy próbie edycji w opcji NEW GAME i kliknięciu na postaci (Antologia, Win XP) wyskakuje błąd - a nie ma błędu bez modu - jak jest u Was, czy patch do modu to poprawia?

Aina PW
28 grudnia 2009, 09:55
Gram w Maestro Mod MM7. Mam problem ze znalezieniem mapy ze scrolli Saint Selinas, mam 6 scrolli, ale nie rozumiem tych wskazówek. Może za słabo znam angielski...
temat: [mod] Maestro Mod MM7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel