Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Komiks o Kwasowej Grocie
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Eniphoenix PW
12 listopada 2009, 15:23
Fajne, Mitabrinie... szczególnie pies i szkielet xD . Ale duchy... przypominają mi matematykę XD (duch-trójkąt-geometria-matematyka). Za to Trang, a obok ty ze strzałami w głowie... super xD . A mumia skojarzyła mi się z hydrantem (mumia-bandaż-wąż-hydrant) xD .

Mitabrin PW
12 listopada 2009, 16:24
Szczerze mówiąc mi duch przypominają członków KKK...

Btw. Czy tylko mi się niektóre obrazki ze starszych komiksów nie wyświetlają?

Mitabrin PW
24 grudnia 2009, 12:33
Bez zbędnych ceregieli:






















Field PW
24 grudnia 2009, 21:24
Zonk.

Dobre :)

Przy okazji: spokojnych i możliwie świątecznych Świąt.

Albo wesołego Hanukah.

Albo też potężnego Dies Solis.

Albo --- coś wyżartego przez galaretkę ---

Radosnych :)

Acid DragonAcid Dragonf!eld - no żesz zachowuj się trochę ;P nie przy ludziach :P

Dark Dragon PW
30 grudnia 2009, 23:00
Zaprawdę ciekawe... ale czy konieczny był osobny temat?
Poza tym b. miło mi się to czytało ;)

RabicanRabicanFixed :P

Alamar PW
31 maja 2010, 14:17
I gdzie ten apdejt?


Przy okazji Mit - prześlij swoje komiksy Acidowi, z zapytaniem czy nie mógłby je umieścić na serwerze, a stamtąd byś wrzucał linki tutaj.

Mitabrin PW
31 maja 2010, 17:42
Eee... A ja kiedyś pisałem, że będzie jakiś update?

A tak bardziej serio, kilka obrazków ostatniej części poradnika dla początkujących nieumarłych co prawda już zrobiłem (o ile pamiętam) a i mam kilka jeszcze nie zilustrowanych... Update będzie (nie mówię kiedy, gdyż boję się punktualnego Tranga)... W każdym razie ktoś mi w końcu przypomniał, że robiłem komiksy grotowe (i w praktyce wciąż robię)...

Oprócz tego pomysł na to, by komiksy były przechowywane na serwerze groty jest przedni. Szczególnie, że kilka okienek z dotychczasowych komiksów się roztopiło a komiks świąteczny stopniał wraz ze śniegiem (na szczęście trzymam wszystkie me komiksy u mnie na komputerze), więc umiejscowienie mej twórczości w grocie byłoby istotnie dobrym posunięciem (subiektywnie też dodam, iż zrobienie na stronie groty komnaty z mymi komiksami też by było fajne a i być może zmotywowałoby mnie do częstszego rysowania)...


Trang Oul PW
1 czerwca 2010, 03:08
Cytat:
Update będzie (nie mówię kiedy, gdyż boję się punktualnego Tranga).
Gdybyś nie przypomniał, to nie czepiłbym się. Ale już za późno, będę przypominał, że masz zrobić komiksy za czas nieokreślony :> .

Mitabrin PW
11 sierpnia 2010, 15:43
Mini komiks zrobiony przeze mnie. Zainspirowany rosnącą popularnością takich komiksów.


Jeśli nie możesz mnie rozczytać, to znaczy, że jesteś głupi.

dambibi PW
11 sierpnia 2010, 18:21
Jeśli nie umiesz napisać, tak by ktoś rozczytał, to znaczy że bazgrzesz? (4 i 5 linijka w 2 dymku)

vinius PW
11 sierpnia 2010, 19:09
Bzdura, wszystko czytelne :P
PS. Przypomniał mi się taki fajny komiks.

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2010, 20:15
Mi też. :P

Lyokoheros PW
19 października 2010, 16:04
Komiksy bardzo fajne najlepszy ten o WoGu. A tak w ogóle to co jest napisane, w tym z Altairem, w dymku z drugiego obrazka?

Alamar PW
19 października 2010, 16:38
Bez przesady, da się odszyfrować te bazgroły.

A właśnie, przypomniały mi się dwie spawy: Gdzie kolejne części?

Mitabrin PW
19 października 2010, 18:15
A zatem... Oto daty wydania moich komiksów, które tworzę, bądź jak nie będę miał żadnych pomysłów po prostu wydam w takiej a nie innej formie...

Poradnik dla początkujących nieumarłych cz. 3 - 1 listopada, tak idealnie na święto zmarłych.
Dzieje wrednych czarnoksiężników - Cały "scenariusz" zakończony, jakiś miesiąc temu próbowałem wymyślić jak narysować minotaura w wersji graficznej odpowiadającej mym komiksom. Premiera... A co tam... najdalej w nast. sobotę.
Prawdziwa historia świata M&M - O tutaj przyznam się, że miałem robić komiks długi na około 80 stron... doszedłem do pierwszych 3 i zamknąłem projekt do szuflady... Alamarze... Jeśli mógłbyś streścić historię świata M&M do około właśnie 80 punktów, to mógłbym ci być bardzo rad...

I jak na razie to tyle z projektów, które jakoś sobie radzą. Pewnie na święta zrobię też reload komiksu świątecznego. :P

Lyokoheros PW
19 października 2010, 22:15
Doczytać mogę się tylko do "zrobisz mi skrypt ERM który..." na samym końcu o ile się nie mylę jest napisane inferno, ale środka nie mogę się doczytać.
A co do trzeciej części poradnika dla początkujących nieumarłych to może lepiej 31 października o północy?

vinius PW
19 października 2010, 22:35
"Możesz dla mnie zrobić skrypt ERM, który pozwoli na ingerowanie w miasta wroga gdy stracimy[?] bohatera inferno?".
PS. Piszemy z zachowaniem zasad polskiej interpunkcji :).

Mitabrin PW
19 października 2010, 23:08
Z doświadczenia wiem, że najpewniej ten komiks skanował i rysował będę tuż przed pójściem na cmentarz, więc pewnie 31 o północy nie będzie... chyba. :P

I vinius dobrze odczytał treść prośby o skrypt... Przyznam, że nawet jak na me zdolności jest to strasznie nieczytelne, ale okienko narysowałem małe a chciałem mieć jakiś skomplikowany pomysł na skrypt... całego komiksu nie chciało mi się przepisywać. :P

Wiewek PW
20 października 2010, 14:44
Mitabrin:
Poradnik dla początkujących nieumarłych cz. 3 - 1 listopada, tak idealnie na święto zmarłych.
1 listopada - Wszystkich Świętych
2 listopada - Święto Zmarłych

Alamar PW
20 października 2010, 15:06
Hej, zapomnieliście o innym typowo "polskim" święcie, jakim jest Halloween. ;P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Komiks o Kwasowej Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel