Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Komiks o Kwasowej Grocie
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Kreator PW
10 września 2009, 02:11
Krytyka jeśli ma prawo istnieć musi byś podparta jakimiś faktami...To, że ww innym "zwierciadle" potrafisz to ująć jakąś humoreską o ludziach z tej Jamy, nie oznacza, że masz talent ku profesji satyryczno-komiksowej...i w słowie tym bardziej w kresce.

Z drugiej strony i moja gęba czasem (2-3 razy), do słońca się uśmiechnęła;).



Polecam taką angielską satyryczną grupę z końca lat 60, tam się można nauczyć humoru, dystansu do żartu i do siebie, trochę plastyki też tam istnieje...


Mitabrin PW
12 października 2009, 22:17
Biorąc pod uwagę to co ostatnio się wydarzyło w grocie postanowiłem narysować coś takiego...


ps. Ten komiks nie obraża głównie Kreatora, pomyślcie nad nim to zobaczycie moze drugie dno...

AmiDaDeer PW
12 października 2009, 22:17
Jak zwykle - świetne. Oby tak dalej!

Mitabrin PW
14 października 2009, 16:02
Od ostatniego prawdziwego komiksu minęło już troszkę czasu, więc postanowiłem zrobić coś nowego, rozmyślając nad jakimś dobrym tematem (który by też pasował do groty) wymyśliłem "poradnik dla początkujących nieumarłych" (wszak w grocie dużo nieumarłych i ta liczba wciąż się zwiększa), w komiksie gościnnie występuje Trang Oul, enjoy ;]

ps. Wiem, że wygląd zombich jest strrasznie słaby, ale po wielu próbach narysowania jego dałem sobie z nim spokój...










Jeśli rozumiesz powyższy dowcip, to dopisz sobie + 1 do siły.





ps. Scenariusz komiksu powstał w jeden dzień.

Radek PW
14 października 2009, 17:30
Mi się podoba

Nie_mam_nicka PW
14 października 2009, 17:34
Kościotrup Terminator wyszedł uroczo ;3.

AmiDaDeer PW
14 października 2009, 17:35
Miodzio.

Eniphoenix PW
14 października 2009, 18:10
Oj, Mitabrinie, zapłacisz wampirzej braci za brak wampirów, czy choćby wzmianki o nich w tym komiksie.

A tak na poważnie:
Fajne i dość śmieszne. Ten wygląd zombiech nie był aż taki zły. Podobają mi się te twoje komiksy :P .

Trang Oul PW
14 października 2009, 18:33
Dziękuję za uszlachetnienie :) .

Solmyr PW
14 października 2009, 19:20
Bokobrody i dziecko na kremie zdecydowanie wygrywają. :P

Sandro17 PW
16 października 2009, 18:46
"zenek co milczysz jak grób"xd

S15p PW
16 października 2009, 20:47
Genialne, bezbłędne... Twoje poczucie humoru jest niesamowite, a komiksy wychodzą znakomicie, ogromne uznanie z mojej strony, i mam nadzieję, iż nie przestaniesz nad kolejnymi pracować ;)

Xelacient PW
17 października 2009, 23:06
Są postępy, napisy i kreska coraz lepsza. Ale koniec jest najlepszy, sugeruje, że będzie kontynuacja. ;P

Mitabrin PW
8 listopada 2009, 20:06
<no description>















Jakby co, w siódmym miało być napisane "pies najgorszym wrogiem szkieleta", ale podczas rysowania troszkę się zamyśliłem i napisałem coś takiego (zauważyłem to kiedy skończyłem rysować), ale dlatego, że to co wyszło brzmi moim zdaniem dziwnie śmiesznie to zostawiłem wersje zrobioną przez przypadek. :P

Trang Oul PW
9 listopada 2009, 11:52
Co do "najgorszego człowieka", tak jest tylko w przypadku młodych (świeżych) szkieletów. Chociaż z drugiej strony mój dziki zębacz jakoś często mnie liże...
A, bądź tak dobry i sam policz, od ilu (tygo)dni cię poganiałem i się pochwal :P

Field PW
9 listopada 2009, 12:13
Przedostatni mnie rozwalił XD "Noob" - boskie XD

Altair PW
9 listopada 2009, 13:49
Niezłe, ale trochę niedopracowane. W trzecim obrazku powinien być jeszcze jeden gostek, który by mówił: "A ja mam HIII (H3 lub WoGa)". ;P

vinius PW
9 listopada 2009, 15:47
Komiksy chciałem na początku skrytykować, ale nawet mi się spodobały. Nie krewska - która mnie załamuje - ale grotowy humor :)

EDIT: mogłeś się postarać, a nie kopiować ostatni kadr z poprzedniej części :P.

Mitabrin PW
9 listopada 2009, 16:31
Myślałem coby narysować toto jeszcze raz (ew. wymyślić nowy opis), ale z lenistwa zostałem przy wersji zwykłej. :3

ps. Z mych niedokładnych obliczeń wyszło, że Trang popędzał mnie... 13 dni. :3

S15p PW
11 listopada 2009, 16:39
"Pies najgorszym człowiekiem szkieleta"- to jest najlepsze, zamyślaj się częściej xD "Buhaha mam HIV" też genialne ;P
Ja chcę więcej, rysuj, rysuj, rysuj i... i jeszcze więcej rysuj, wspaniale Ci wychodzi >;]
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Komiks o Kwasowej Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel